Vychází červencové vydání časopisu Vědomí

Hlavním tématem červencového vydání časopisu Vědomí je Transevoluce, příběh lidské dekonstrukce. V exkluzivním rozhovoru Daniel Estulin popisuje vzestup transhumanismu, kybernetickou nesmrtelnost, nové technologie ovládání a důvody, proč má globální elita zájem na kontrole populace.

Z obsahu:

KOMENTÁŘ MĚSÍCE
Kdo je tady vlastizrádce

ZTRACENO V PŘEKLADU
Měsíční přehled událostí

LÉKAŘI V NÁS
6 kroků k samoléčbě. Udělejte si chvilku a podívejte se sami na sebe. Jak se vaše tělo cítí právě v tomto okamžiku? Je ve vašem krku pocit napětí? Cítíte v dolní části zad bolest? Máte bolesti hlavy? Jste vyčerpaní a stále se to opakuje?

ORÁKULUM
Tipy Orákula pro úspěšný život

LEŽ JAKO UPGRADE PRAVDY
Televize – velmistr manipulace. V dnešní době, kdy obraz snadno vytěsní slova a média mohou měnit interpretaci všech událostí, si mnohdy dobrovolně necháváme odumírat vlastní schopnost abstraktně přemýšlet. Technologie televize je holt vůči objektivnímu zobrazení reality smrtící.

TOXICKÉ OSTROVY
Světové oceány nesou na svých pohyblivých bedrech rostoucí jedovaté skvrny, které se pak vrací na souš v rybách, které mohou být ozdobou luxusních restaurací. Dramatická zkratka naneštěstí zcela vystihuje další lidský přešlap, ve kterém hrají hlavní roli nesmrtelné plasty a jim podobné látky.

DUEL MĚSÍCE
Za jakým účelem vznikly peníze?

BEST OF ČESKO
Kauza Rafaj jako obraz stavu české politiky

VZESTUP TRANSHUMANISMU
Poslední skutečně lidská generace. V exkluzivním rozhovoru Daniel Estulin popisuje vzestup transhumanismu, „věk přechodu“, post‑lidstvo, syntetickou biologii, kybernetickou nesmrtelnost, nové technologie ovládání a důvody, proč má globální elita zájem na kontrole populace.

IOAN HUSSUS BOEMUS
„Poznejte pravdu, ta vás osvobodí.“ Z těchto Kristových slov byla před 600 lety zapálena pochodeň na cestu národa, o kterém by asi nikdo z celého světa dnes neřekl, že by mohl být jeho svědomím. Teď mu znovu nastavíme zrcadlo. Aby bylo všem jasné, že ti, kdo na nás dodnes křičí „Kacíři!“, vidí odraz sebe samých. Nevědí, že jedině pravda vždy vítězí, protože ani netuší, co to je. Teď bude do celé pravdy uveden celý svět. Z Čech – Kristova skrze Husa vytvořeného Tábora.

O ČEM MUSÍME POVINNĚ MLČET
Výroba souhlasu snadno a rychle. Na vše většinou doplácí oněch 80 % populace, jejichž hlavní úlohou je plnit rozkazy a nemyslet. Lhostejnost v duchu „i tak nic nezmůžu“ likviduje zdravý rozum, důstojnost i tvořivost, přesto pohodlná většina ze strachu podlehne pasivitě a odevzdanosti. Když je však najednou hlas lidí slyšet, je to problém.

PROBLÉM MNOŽÍREN
Jakou funkci zastávají množírny v prostředí chovu zvířat? Proč jsou špatné a z jakého důvodu bychom je neměli podporovat, ba naopak udělat vše pro to, aby již další zvířata nemusela trpět?

ČEŠI NA DOVOLENÉ
Šetříme, anglicky nemluvíme a stěžování si je naším koníčkem. Podle čeho si teď vybíráme dovolenou? Kolik jsme za ni ochotni utratit? Na co si při zahraničních pobytech nejvíce stěžujeme?

TO JE ŽRÁDLO
Tipy redakce

Časopis Vědomí si můžete objednat zde.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments