Vystrčme na ně milion zadků!

A když ne milion, tak aspoň půl milionu, a když ne půl milionu, tak aspoň deset tisíc bílých českých zadků nechť zasvítí o tomto víkendu do temnoty porobeného státu, a dá na vědomí nám i světu, že pokud pojmy, jako státní suverenita, výsostné státní území či výsostný vzdušný prostor už neznamenají nic pro českou rabskou vládu, neznající k Západu jiný postoj než hluboký předklon a jiná slova než „ano“ a „samozřejmě“, jsme zde ještě my, čeští občané, pro které území výsostné stále ještě zní v původním smyslu slova a nezměnilo se ve volně průjezdný dvůr, přístupný každému. A zvlášť ne tomu, kdo jím svá válečná vozidla prohání do Polska až k hranicím Ruska s cílem napínat směrem k němu svaly, hrozit, provokovat – a tím vším, válku, která už je i tak na spadnutí, s co největší tupostí přibližovat.

Měli jsme jednoho spisovatele, který tyhle válkychitivé živočichy, rozpřahující se do celého světa, předvídal. Říkal jim mloci, byli žlaznatí, měli červeno-černou barvu, a zrovna tak jako chlapci v khaki uniformách z Texasu, Wisconsinu, Nebrasky či Arizony, kteří teď už možná usedají do svých válečných povozů (a možná dokonce už i jedou), aby nás svou návštěvou obšťastnili, měli dojem, že svět je jejich – a jen jejich – a že jedině možné je tedy jim všechno, co si přejí, odkývat.

Karel Čapek pro tohle pojetí světa smysl neměl a svoji knihu Válka s mloky psal jako to nejvážnější varování pro všechny, a pro nás Čechy pochopitelně též.

Ale naše vláda to už tak cimprlich nebere. „No bože, jezdí si přes nás, i když desetkrát blíž by to měli rovnou z Německa do Polska, to je pravda. Ale chtějí, aby si na ně naši lidi zvykli. No a pak, až si lidi zvyknou, zůstanou zde už natrvalo. Vystaví si zde vlastní baráky, střelnice, letiště, heliporty, a bude vymalováno. Jsou všude, tak proč by vlastně neměli být i u nás, že? A vždyť je nás nemálo, přiznejme si to, kteří si právě tohle co nejvroucněji přejeme.“

Převládá-li takovýto názor v naší současné vládě (a vítání amerických vojáků premiérem ve Vyškově a ministrem obrany v Praze při minulém tažení americké kolony republikou takovéto vládní mínění naznačuje), pak ve veřejnosti, jak prokázal zcela seriózně provedený průzkum z roku 2015, jdou většině našich lidí provokativní americké vojenské výpravy skrze nás k ruským hranicím hodně pod kůži.

Ale demokratická vláda převládajícího hlasu lidí nedbá, a tak nám nezbývá, než protest, shora tohoto článku uvedený.

Takže do toho. Dnes má být teplo, budeme jen lehce oblečeni, žádné složité rozpínání a stahování nadbytečného šatstva nehrozí, jen se obrátíme ke koloně zády, pak trh dolů – pár vteřin vydržet , trh nahoru – a státnické gesto, kterého si možná všimnou i dějiny, budeme mít šťastně i hrdě za sebou.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 3. 2017 14:43

Ekvivalent Langšádlové z Ukroruiny, nemělo by se zapomínat: http://www.nwoo.org/2014/10/16/farion-na-pochodu-slavy-upa-citovala-hitlera-a-vyzvala-ke-zniceni-moskalu/ „„Nemáme před sebou jen vnější frontu, ale absolutně neodvratnou frontu Putina. My nikdy nezměníme tohoto agresora, máme jedinou cestu – zničit Moskvu! Kvůli tomu žijeme! Kvůli tomu jsme přišli na tento svět! (bouřlivý aplaus davu). Nejen prostě zničit moskala v naší zemi, ale také zničit tu černou díru evropské bezpečnosti…“ „Poté poslankyně připomněla Kocjubinského, který říkal, že „demokracie je směšné, romantické slovo“. A proto doplnila „Ve skutečnosti náš stát potřebuje silné, mocné a militární uvědomění.“ Asi ona nejspíše „přerovnávala“ ony „jaščiki s bojepripasami“ v Bakaleji… ten ohňostroj je nejspíš oním připomenutím… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 3. 2017 15:11

Mám osobní vojenskou zkušenost z přípravy a teoretického (naštěstí) plánování provedení vypařování vojenských kolon – včetně „vypařování“ zbraní hromadného ničení. Naše OKy byly připraveny „vypařit“ kolonu Pershing II KDEKOLIV by se zrovna nacházela, bez ohledu na COKOLIV z toho co by zrovna bylo kolem – jaderné elektrárny, chemičky či přehrady počítaje. Vždyť kdo by se zabýval tak nepodstatnými maličkostmi, když jde o to zabránit eskalaci konfliktu v III WW? Půl kontinentu „v čudu“ – no a co prosím vás? Vždyť i Langšádlovic Helenka nám po víc jak 28 letech „vystavki dostiženii kapitalističeskogo chozjajstva“ říká, že v zájmu „vyšších hodnot pornoherců“… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 3. 2017 18:04