Výživa budoucnosti

My futurologové rýsujeme smělé plány budoucnosti, o kterých se zaostalým masám ani nesní. Jsme duchovním předvojem lidstva, jehož skvělé projekty budoucnosti se současníkům jeví zcela absurdními a které budí jejich prostoduchý posměch. První pohled do zrcadla působí u primitivů smích.

Ačkoliv to podstata vesmíru vylučuje, duševní omezenci chtějí slyšet, že bude lépe. Jistě, bude lépe, ale pro koho? A z kterého úhlu pohledu? Bude lépe z pohledu nejapných optimistů, mentálně zaostalých pozitivistů, kteří svým řáděním umořili sebe i svět? Bude líp z pohledu agresivních a slabomyslných hňupů, kteří způsobili a připustili světové války, vyvražďování národů, vyhubení většiny druhů zvířat, vyplenění kontinentů, zdevastování přírody?

Zatímco profesionální prognostikové musí vyrábět své nesmysly v souladu s míněním davu a zadáním svého chlebodárce, my skuteční stratégové budoucnosti jsme plně svobodní v rozletu svého ducha. Přes všechno nepochopení oficiálních struktur a jimi ovládaného davu si musíme neskromně připustit, že nám působí škodolibou radost, když vidíme, jak se naše vize postupně a rychle naplňují.

Také jste si všimli, jaké smrduté výkaly mají vaši domácí miláčci? Je to odporná a hnusná hrůza, jak zapáchají. Je to příšerný děs před kterým každý majitel venčící svého psa v parku a na ulici poděšeně prchá.  Majitelé koček, pokud bydlí se svými miláčky stísněni v sídlištních bytech, jsou na tom však mnohem hůře. Musí používat stelivo, původně zvané kočkolit, které před nějakými pětadvaceti a více lety vydrželo týden. Dnes je po jediném vykonání kočičí potřeby celý byt spolehlivě zamořený jak otevřená žumpa.

Výživa koček a psů domácích se za těch 30 let velice zjednodušila.  Zatímco předtím bylo obvyklé živit domácí miláčky obyčejným masem, dnes je tato potrava luxusem i pro důchodce, natož pro osamělé matky s pěti různobarevnými dětmi, třemi kočkami a dvěma psy. Přesto, přes všechny hygienické, ekonomické a sociální potíže, lze výživu domácích mazlíčků hravě zvládnout pomocí průmyslově vyráběné potravy.

Obsahem všech těch granulátů, konzerv a šťavnatých kapsiček pro psy a kočky se nikdo netají. Pouze jejich výrobci taktně mlčí a lakují zákazníkům jejich úžasnou kvalitu. Avšak informace o surovinách, ze kterých se výživa pro domácí bytové zvířectvo vyrábí, jsou veřejně snadno dostupné. Je to pouze štítivost, která občanům brání, aby se o ně zajímali, a která je chrání před nechutnými informacemi, které by při svém pátrání zjistili.

Prostě řečeno, výživa pro kočky a psy se vyrábí z toho nejhoršího mrtvolného a výkalového materiálu. Jsou i vyzkoušené případy, že psi a kočky snadno žerou zpracované mrtvé a rozkládající se kočky a psy. Je to velice snadno proveditelné, neboť u žrádla totiž vůbec nezáleží na kvalitě jeho hmoty a jejím složení, ale pouze jenom na chuti. Labužníci a vyznavači asijské stravy to potvrdí. S jídlem roste chuť.

Kanibalizmus je hudbou budoucnosti, která vyřeší potravinový program celého lidstva. První poloprovozní pokusy na domácích zvířatech dopadly zcela zdárně. Nyní již jenom zbývá postupně přivykat na fekální a kadaverní kanibalismus jejich chovatele.

Prostomyslné argumenty neodborné veřejnosti, která argumentuje toxickými účinky výkalových a mrtvolných látek na lidský organizmus, jsou úplně liché. Přiměřené dávky ředěných toxinů totiž vytvářejí protireakce organismu a posilují tak jeho imunitu. Je tedy pouze otázkou času, kdy si občané přivyknou na dávky mrtvolných a fekální jedů v koncentrovaném množství.

Fekální a kadaverní látky má každý organizmus obsaženy v sobě od narození. A dokonce je infikován už svými rodiči. Pokud je organizmus zdravý, snadno toxiny vylučuje nebo izoluje. Když však organizmus onemocní nebo zestárne, jeho životní síly oslábnou a vylučovací mechanismy ochabují. Tělo je postupně svými vlastními odpady zamořováno až ke kritické mezi, u které se rozhoduje o jeho uzdravení, respektive zaléčení, nebo o jeho definitivním skonu a navrácení do koloběhu látek v přírodě.

Kompetentní dietologové, kteří se vědecky zajímají o potraviny a kteří se starají o naši zdravou výživu, dobře znají složení průmyslových potravin. Pokud možno vůbec nic nejí, nepijí, ani nedýchají. Užírají sami sebe. Absurdní složení dnešních potravin a tekutin nesmíme nijak unáhleně odsuzovat. Musíme myslet na naše děti. Starší generace sice prořídnou, ale nové si úspěšně přivyknou. Člověk si zvykne i na šibenici. S přírodní výživou a přírodou se nechtějí rozloučit jenom naprostí hlupáci.

Je neotřesitelným faktem budoucnosti, že fekální a kadaverní výživa lidstva jej zachrání nejen před hladomorem, ale vyřeší i kriticky narůstající problémy zemědělské výroby, a dokonce humánním způsobem rozřeší i ekologický oběh látek v přírodě. Už se také těšíte na mrvapizu, shitburgery a urincolu?

Nesmíme se na budoucnost dívat očima talíře plného knedlíků, vepřového a zelí, ale pohledem moderní astronomie a kosmologie, která zcela jasně popisuje expanzi světového materiálu a jeho následnou anihilaci. Vesmír je exkrement. Vychrlená vesmírná hmota je výkalem, který je vzápětí postupně zkrmován jeho vlastním tvůrcem. A my mu k tomu můžeme popřát jenom: „Dobrou chuť, Hospodine na výsostech!“

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
25. 5. 2020 6:48

Pro někoho možná nechutné téma, ale realitase bohužel pohybuje tímto směrem. Navíc napsáno i vtipně.:-)
Nakonec i už ve sci-fi filmu „Vodní svět“ vše a každého poctivě recyklovali.

Základní otázka dneška zní: „Je nebo není lidstvo přemnožené ??? A na jaké udržitelné ú rovni může existovat jaký počet lidstva ???“

Ano, záapdní způsob života relativně malého počtu obyvatel je trestuhodně plýtvavý a neudržitelný, ale ani živořící miliardy obyvatel Asie, Afriky a J.Ameriky není pro planetu udržitelný model.

J. W.
J. W.
Reply to  Stan
25. 5. 2020 8:27

S tím zásadně nesouhlasím. Jak dobře víme z Byble svaté, planeta neuživila ani dva lidi, Adama a Evu. Racionální počet občanů na planetě je 0. Jenom naprostí sobci nevidí utrpení rostlin a zvířat, které působí činnost člověka, respektive zrůdy, která se za něj vydává, od dob kdy se vyhnal z ráje. Není divné, že za celých 2020 let si nikdo ze západní „kultury“ pořádně nepřečetl prvních pár kapitol Genesis? Planeta bez týrání zemědělstvím (rostlinou a živočišnou výrobou) neuživí ani jednoho člověka.

Gatta
Gatta
Reply to  Stan
25. 5. 2020 8:55

Jo, znám – jako kritická zkratka západního stylu života dobré. Ale jednostranné. Bangladéš náš vzor ? Těžko, už proto, že tady nevypěstujeme víc než jednu úrodu za rok a v zimě musíme topit i kdybychom žili v beznákladové zemljance nebo moderním technologickém pasivním domě. Nebo bědní afričané ničící si svoje životní prostředí aby si mohli něco upéct a žijí v chatrčích z plechu … ? Prostě každý živý organismus má jistou potřebu prostoru a obživy. To vše se dá dnes snadno spočítat a věřím tomu, že nejen “ plánovači světa“ to mají spočítánovelmi dobře. A všechny potřeby a externality se… Číst vice »

J. W.
J. W.
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 10:42

Proč si pořád myslíte, že musíme/musíte žít? To je dosti zaujaté myšlení. Takto vědci uvažovat nemohou! Proč nesmí žít například býčci ve výkrmu? Jak dnes mnou pozorovano. Celý život stojí v hnoji (jako my), žerou jen siláž (jako my), nic zeleného nikdy nedostanou, chcipají z toho. Odvezou zdechlé do zpracovny, paštiku do supermarketu.

Gatta
Gatta
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 11:31

Protože každý „život“ je a muí být „pitomý optimista“ !!!
I ten býček v kotci je optimista … a kdo ví, třeba na něj čekají nějaké rajské zelené pastviny.

Tak něco pesimistického v optimistickém tempu:
https://www.youtube.com/watch?v=eTdlWO-EWm4

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 11:52

A ještě jednu z úplně jiného hudebního soudku:
https://www.youtube.com/watch?v=QEA0VAsYj_c

Dolmen
Dolmen
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 12:43

Pravda…, proč musíme žít? Spočítám-li všechny planety ve vesmíru na nichž je prokazatelně život, vychází mi, že normální je nežití. Život je pouhá abnormalita a vesmírná normalizace to zase všechno srovná do latě.

J. W.
J. W.
Reply to  Dolmen
25. 5. 2020 13:09

Naprosto souhlasím s tímto vědeckým závěrem. Navíc, není vůbec jisté, zda to, čemu říkáme život, není vlastně smrt, jistý strach smrti ze smrti.

J. W.
J. W.
Reply to  Stan
25. 5. 2020 13:28

Jináč bych se rád při vší úctě zeptal, zda jste třeba neměl někdy na bytě 20 let dva bezdomovce (asociální psychopaty, nepracující, notorické alkoholiky a narkomany)? Pro normální rodinu je to nemožné utáhnout. Maje v tom ony zkušenosti, tvrdím, že 20 miliard racionálně uvažujících lidí na planetě, je naprostý nesmysl. Kde by se vzali? Jak je chcete naučit racionálně myslet, a podle racionálních úvah koho? IQ se v našem vesmíru, a zvláště v ČR, snižuje s počtem „racionálně“ myslících občanů, není to tak jako u sociálního hmyzu (myslím např. mravenců). Například protektorát Č+M vykazuje 10 milionů bezdomovců, kteří kvičí, kde… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 14:07

Re :-)

Starý vtip praví, že “ inteligence je na světě pořád stejně – jen lidí je čím dá tíml víc“.

S tím hmyzem – taky jsem si už kolikrát říkal kolik nervových buněk se asi vejde do hlavy takové mrchy mrňavé jako muchnička.
Nažrat se to umí, rozmnožit se to umí, když to chcete plácnout tak ví jak si zachránit život … tedy v základních dovednostech je i bez šedých mozkových závitů úspěšnější než značná část lidské populace.

J. W.
J. W.
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 17:04

Pilous zjistí sýpku na 10-15 km. Nám musí sdělit v televizi, kde je žrádlo. Rostliny vnímají gravitaci a mozkové buňky nemají, nepotřebují. Na hmyzí bodnutí reagují v čase pod 1 vteřinu. My až po vypouštění jedu. O gravitaci se dozvíme až na chirurgii, když si natlučeme kokos. O gravitaci toho víme mnoho, ale neumíme ji využít jako kočka, pták, hmyz aj. Tak jsou nám ty vědomosti na nic. Jenom zatěžují hlavu, dusí, zabíjejí. A v tom je jejich jediný bohulibý účel… nic lepšího pro ostatní živé tvory nemůžeme učinit, než se informacemi umrtvovat a zabíjet.

Gatta
Gatta
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 17:18

Vědci v USA a VB zjistili, že gravitace je velmi problémová a že má na svědoní za rok více úrazů a úmrtí než dopravní nehody a střelné zbraně dohromady.
Předpokládám, že Evropská komise už brzy zjedná nápravu a vydá příslušný zákaz. :-)

J. W.
J. W.
Reply to  Gatta
26. 5. 2020 6:33

Výborný nápad, zakázat úředně gravitaci. Přidal bych k tomu i graviditu, neboť těhotenství jest také její příčinou, a je to nejčastější úraz! A také individuální i globální prooser, jelikož působí přemnožení a degeneraci neobnovitelných lidských zdrojů.

J. W.
J. W.
Reply to  J. W.
26. 5. 2020 7:10

Ještě bych rád dodal pro vědy a nápravy světa chtivé, že pokud se podaří vyjmout organizmus z gravitačního pole, tak ustává nejen zvyšující se potřeba potravin a otravin, ale klesá i porodnost a množení zbytečných jedinců. Gravitační pole může být manifestováno pouze na všudepřítomném podkladě s opačným silovým určením.

J. W.
J. W.
Reply to  Stan
25. 5. 2020 17:12

Ty dva, co sem myslel, také nevyhodila žena, jejich matka. A co jich je dneska takových přes 40 let, co jsou na mámahotelu. A takových, co žijí z důchodů, sociálních a zdravotních příspěvků starých rodičů, které drží pod zámkem.

J. W.
J. W.
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 8:30

Myslím, že lidstvo přemnožené není, neboť to co zamořilo planetu lidi nejsou. Jsou to nějací mimozemští vetřelci z nějakých spodních pekelných světů (věci, vědci, odborníci, zombie, mašiny a jiná pakáž). Nezapomeňte, že věci jsou živé, dokonce více nežli člověk, neboť jinak by jej nemohly ovládat…

Jan Kristek
Jan Kristek
25. 5. 2020 7:35

Už jsem někde počítal, že obsah svaloviny v mrtvole je zhruba 0,2 % množství masa, které člověk průměrně spotřebuje za život. Tedy na hranici statistické chyby. Pokud jde o podobné fantasmagorie, že se lidé budou živit hmyzem: cena litru cvrčků ke krmení je kolem 300 Kč, kolik tak asi litr cvrčků váží, a kolik z jejich telesné váhy připadá na chitin, jaký je obsah bílkovin?

Honza999
Honza999
Reply to  Jan Kristek
25. 5. 2020 10:21

Protože ti cvrčci jsou ZATÍM chováni pro majitele mazlíčků a proto jsou nehorázně mnohonásobně předraženi – pro domácího mazlíka cokoli…. V případě hromadné produkce pro „výživu obyvatelstva“ bude jejich cena jen zlomečkem té dnešní.

J. W.
J. W.
Reply to  Honza999
25. 5. 2020 10:45

Viděl jste již cvrčky, případně jiný hmyz, žrát lidí nebo jejich mrtvoly?

Dolmen
Dolmen
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 12:39

Ano, to je ten nekonečný cyklus bytí aneb bezodpadové hospodářství.

J. W.
J. W.
Reply to  Dolmen
25. 5. 2020 13:11

Možná lépe, dle předešlé odpovědi: „Ano, to je ten ne/konečný cyklus ne/bytí aneb bez/odpadové hospodářství.

Bety
Bety
Reply to  J. W.
25. 5. 2020 14:27

Kdysi jsem se dočetla, že nebýt pavouků byla by celá Země ve velmi krátké době pokryta několikametrovou vrstvou much. Značně odpudivá představa ze které plyne, že bez přirozeného nepřítele to v přírodě nejde. Náš problém není v přelidnění, které by šlo ostatně stabilizovat na současné úrovni. Problém je v tom, že my vytváříme odpad, pro který příroda nemá odbyt. Místo snahy snížit náš počet na jednu miliardu – to aby ti mocní mohli bez problémů vylidněné a exploatované oblasti tím odpadem zavalit a dočasně si pro sebe udržet komfortní prostředí – bychom se měli vrhnout na řešení, které za prvé… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
25. 5. 2020 15:59

Jsem psal na začátku: „A na jaké udržitelné úrovni může existovat jaký počet lidstva ???“ S odpadem máte pravdu – i za mého mládí prakticky odpad téměř neexistoval. Bioodpad šel do hnoje, spalitelné do kamen, železo na železné neděle, sklo bylo vratné, cihly se daly použít vícekrát … . Moje babička dokonce schraňovala hliníkoné uzávěry z flašek s mlíkem – pamatujete ? i to se vykupovalo – krom mnoha dalších komoodit. Ale odpad je jen jedna záležitost – dále je tu energie – místo na bydlení – potraviny – voda – doprava – organizace společnosti … … A jak víme… Číst vice »

J. W.
J. W.
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 17:32

Bacha na klima. Kde se venku člověk nevyspí pod stromem, tam nepatří. Umělé velkochovy zakládáme zásadně tam, kde mimo ně králíci a slepice nepřežijí. Klimatické hranice si za dva vrhy neuvědomují. Venku chcípnout. V turisticky atraktivních tropických destinacích už ani domorodci nepřežijí, musí se živit turistickým ruchem. Čili počty lidí na planetě vzhledem k úživnosti životního prostředí se blíží nule.

idiotronic
Reply to  Gatta
25. 5. 2020 19:35

Ty hliníkové uzávěry jsou passé, hutnictví hliníku jsme, zaplaťpánbůh, zrušili. Namísto nich máme plechovky na Cocacolu, na jejichž zahájení výroby ve Škodě Plzeň, závod Ejpovice měl slavnostní projev sám Václav Havel, takže žádné narážky, prosím. Bioodpad šel do hnoje… to je přeci v rozporu s volným pohybem zahraničních osob a kapitálu (musíte si sám ujasnit co z těch dvou položek je hnůj). Cihly se daly použít vícekrát… Uvědomujete si, že tím berete možnost finančním ústavům,aby daly lidem práci a mladým rodinám – pardon, mladým bezdětným párům poskytly výhodnou hypotéku, jejíž doba splatnosti úspěšně nahrazuje někdejší dobu spojenectví s někdejším Sovětským… Číst vice »

J. W.
J. W.
Reply to  idiotronic
26. 5. 2020 6:42

Jo jo, ten Sovětský svaz nás starší politické trestance mrzí, že to nebyla taková kurwaaarna, jak jsme si hloupě mysleli, nevěda, že přijde swiňstwo několikanásobně větší. Tentokrát bych už z Pionýra neutikal hulit ukradené Lípy pod most…

J. W.
J. W.
Reply to  Bety
25. 5. 2020 17:25

Problém volby vlády moudrých, spočívá, mimoto, že nechtějí vládnout a připadají si hloupí, v tom, že je hloupí ani chytří blbci nepoznají. Tak musí vládnout chytří blbci hloupým. Nedostává-li se much, tak pavoučí samice začnou víc žrát samce, a hned je much dost. Ženy zabíjejte a žerte muže a bude hned lépe. Ženy však chtějí sobecký muže vlastnit, tak mají co si zaslouží. Pracuji na 3 směny, nakupují, vaří atd., Tloustnou, plešatí, oškliví, tak muži raději fotbal nebo chlapa.😄💀

Martin (už bez taky m)
25. 5. 2020 21:56

Jediná správná, skutečná výživa LIDÍ: prezident Agrární komory ČR Ing. Zdeněk Jandejsek: Pandemie koronaviru ukázala, jak nebezpečná může být závislost na dovozu potravin. Naši zemědělci patří k nejlepším v Evropě https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pandemie-koronaviru-ukazala-jak-nebezpecna-muze-byt-zavislost-na-dovozu-potravin-Nasi-zemedelci-patri-k-nejlepsim-v-Evrope-rika-sef-Agrarni-komory-CR-Zdenek-Jandejsek-623227 „Jen transport potravin do České republiky představuje ročně více než 100 tisíc kamiónů, které přivážejí do České republiky potraviny, a připočtěme k tomu další statisíce kamiónů, které přes naši krásnou zemi jenom projíždějí do zemí jako jsou Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a jiných.“ „Nemělo by nám být jedno, že dovážíme potraviny, kde nemáme dostatečnou kontrolu nad kvalitou přírodních podmínek, kupříkladu nevíme, jaká je kvalita půdy, jestli není kontaminována například… Číst vice »

J. W.
J. W.
Reply to  Martin (už bez taky m)
26. 5. 2020 6:50

Mladším a budoucím generacím je srdečně jedno, co se děje s půdou. Maximálně by byly pro pěstování trávy a máku. Oni hledají tu svoji identitu („kde domov můj“), co o ní tolik do úmoru žvanil a žvanil na těch domácích a světových fórech ten Flaškav Lahvel.

Aleš
Aleš
Reply to  Martin (už bez taky m)
30. 5. 2020 0:03

Že by na to soudruzi kápli, že Evropskými hodnotami se nenajíme a spojeneké závazky NATO se nehodí ani na kompost? A šíření demokracie a lidských práv nám nepřinese ani kapku vodu ve studnách, studánkách, řekách či vodovodu? A že volný trh a pokrok si ani nenamažeme na chleba a ani si ním nevydesinfikujeme ruce? A že pokud naši zemi předáme zcela do rukou gaunerů, nebudeme nic víc než jejich otroky? Tento systém je morbidním zombií, která nemá budoucnost, jen děsivou minulost.

Martin (už bez taky m)
Reply to  Aleš
30. 5. 2020 8:44

No to je strašné!! Honem leťme kupovat- i jen na dluh- vždyť ve „výhodných půjčkách“ má být budoucnost!!! Že se těch sklolaminátových plechovek nenažerem ani nenapijem je jedno- honem, utíkejme „zachraňovat“ automobilový průmysl…který „nám“ už dávno nepatří… i to si „Her hauptmann“ zajistil… https://echo24.cz/a/SBdRM/automobilky-drti-nezajem-o-nova-auta-lide-nekupuji-bazary-zlevnuji No řekněte: co si ale počnem bez levých šrotů a spokojených okrádačů „bazáristů“?? Vždyť na nich „naše“ „ekonomika“ prý stojí… A tupý dav nahnaný v montovnách s „přidanou hodnotou“ do 20 % z VYKRADENÉHO „výsledku“ se posmívá těm „zapadlým vlastencům“ kteří se raději „U-hospodařili až k smrti“ na malém kousku půdy… vždyť jsme tak „zpozdilí“, „nemoderní“… Číst vice »

orinoko
Reply to  Martin (už bez taky m)
30. 5. 2020 14:50

Něco na okraj: Zřizoval jsem si bankovní účet v Eurech. Docela mě šokoval dotaz vážně míněný /bez odpovědi by to nešlo/ , jestli platím daně v USA? Ptám se – ještě nějaký stát má takovýto dotaz? Ne, oni jsou jediní. A docela dlouho jsme se na sebe s tou ženskou dívali. Já poslal emeriku do prdel.e , a ona mě chápala. Ta korzárská lejna už neví, kde všude by kradla. A další zvláštnost. Důchod rakouský, ale posílat mi ho bude německá pošta. Dělba práce, jako je třeba rozdělená prd.El. Jinak důchod vyšší , než jsem si sám spočítal. Být tam… Číst vice »

zart
zart
27. 5. 2020 12:42

Myslím, že požírání výměšků látkové přeměny a mrtvého masa občanů je to poslední, nad čím se lze pozastavovat. Žereme si přece navzájem nervy a tím vlastně duše celý život, a konzumace mrtvých produktů duše v tom již nehraje roli…