Výzva autorům „Kosy“

Čtenáři, kteří na OM chodí od samého počátku, vědí, že autor s nickem „Vlk“ přišel na OM z blogů na Aktuálně v době, kdy tam notně přituhlo, a s ním sem přišla celá řada autorů a diskutérů. S Vlkem jsme se později rozešli, podle jeho názoru kvůli příliš levicově radikálnímu a antisemitskému obsahu našeho webu, podle mého názoru kvůli tomu, že nebyl schopen unést kritiku čtenářů, a to jak na svoji adresu, tak i na adresu vládní politiky Státu Izrael.

Vlk si založil svůj vlastní projekt, ke kterému se postupně přidali dle mého názoru velmi zajímaví autoři. Po více než pěti letech se však z jakýchsi pro mě nepochopitelných důvodů rozhodl změnit formát na osobní blog. Je to jeho rozhodnutí, má na něj plné právo a já ho plně respektuji. Současně si však myslím, že je škoda, aby autoři „Kosy“ ztratili možnost publikovat, a dávám jim tímto veřejnou nabídku, aby přešli sem, na web Outsidermedia.

K dohodě na podmínkách publikace mi stačí poslat mail na st.blaha@gmail.com. Předem upozorňuji, že pro OM se píše bez nároku na honorář.

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
19. 5. 2017 21:20

To jsem tu první? A nejsem dokonce já původním informacnim zdrojem o vývoji Kosy? Ale to je jedno… JoJo, to byly doby na Aktuálně. Když jsem vlezl do diskuse , tak jsem si tam připadal , jak v Jirikove vidění. Banda modrých jelit tam levicakum říkala socky, a byla chytřejší, než cele NWO kolem Země třikrát obkrouzene. Když se vyjadřovali někteří, tak jsem ani nedychal. A kdyz jsem jednou neutrálně cosi vyjádřil, tak jsem byl dotázán , jak to myslím. Po vysvětlení se objevilo: vitej na palubě, a ocitl jsem se mezi levicaky. Ale já jsem nejspis anarchista. Nemám rad… Číst vice »

orinoko
19. 5. 2017 23:00

Mimo tohoto…
Rus se v Sýrii pochlapil.
A odpověď trumpozmrda? Děláme to v sebeobraně.
Vyndejte si konečně z rypáku tu trumpotravu a začnete myslet.
Ted je na řadě Rus. Chapete to?
Myslím , ze ne.
Buďto Rus da trumpoline po rypaku, a zadna dalsi světová nenastane, anebo bude prostě na řadě. Frstouch, skopové golovy?
PREVENCE je nejdokonalejší prostředek , jak druhému nadelit hromadu pruseru.
A ted si myslete, co chcete.
Rus počká jen chvilku. A dal budou hromádky proemerickych chcipaku.

orinoko
19. 5. 2017 23:10

Aha, moc intosske.
Trumpovo hovado v Sýrii vyhrožuje Rusům.
Pokud padne Sýrie, padne Rusko.
Takže aby irenam a dalším bylo jasno: Rusko už nemá žádnou volbu!
Frstouch?
Od teto chvile uz bojuje za vlastni existenci.
Atomova rana na izrazida je velmi vhodný signál trumpove velmi nízké soustavě vnímání.

orinoko
19. 5. 2017 23:31

Všude přituhuje, Karibská krize? Ani náhodou.
Trumpovo lejno postaví!o Rusa před tzv.Novou syrskou armádu. A tiu bude hajit jen do presdrzky.
Vice a vice chápu Vlka, ačkoli se vůbec neshodneme.
On bojuje za možnost dat !idem maximum informaci k vyberu, a já za svůj osobní vyber.
Snad každý ma svůj milenecky výběr. Ja mám rad Sýrii Byla odsouzena kzaniku. :

fajt
20. 5. 2017 5:34

možná vlkovi došlo, že slova dnes nemaj žádnou cenu a že jeden tupý zbohatlík vydá za milion poctivých v pravdě a v právu. ..)

fajt
20. 5. 2017 5:38

globální politika a hrátky Trumpa s Kremlem ( a obráceně) jsou naprosto mimo vliv poddaných v obou říších, o koloniích ani nemluvě, a tak nadále budou umírat civilisté a svět bude stále velmi nebezpečný pro lidi, kteří chtějí pouze přežít a přitom se už vzdali všeho, co z nich dělalo člověka. ..

fajt
20. 5. 2017 6:57

https://cz.sputniknews.com/svet/201705195319519-usa-rusko-podminky-utocit-syrie/ – a zase další dohoda s darebákem, nekonečný seriál masochismu a epochální svévole. ..)

Martin (už bez taky m)
20. 5. 2017 7:40

Co se bezpečnosti světa a umírání civilů – co svět světem stojí se to nedělo? Myslíte že mne to těší? Nikoliv. Ale věci nejsou tak jednoduché. Rusku se dosavadní zdrženlivost vyplatí. Ku-evsky vyplatí. Netvrdím, že si taky nebouchnou a dosud to tak často dělali. Ovšem ohlasy o tom nejsou tak široce publikované. Rus chce Sýrii vyhrát, nejen vyhrát bitvu, ale celou válku. Ano orinoko, Sýrie je pro Rusko důležitá. Nepustí ji. Ale k výhře je třeba umět využít i figury nepřítele i „nepřítele“. Nedočkavost a kopání do řečnického pultu diplomacii neprospívají. Dnešní světový diplomat „měkké síly“ někde tříská do stolu… Číst vice »

Béda
20. 5. 2017 10:12

K článku: dobré rozhodnutí admina. Chválím. Uvidíme jak to dopadne.

Bety
Bety
20. 5. 2017 10:23

Souhlas s Martinem, není co dodat.

hudryper
hudryper
20. 5. 2017 12:34

Měl bys asi víc vážit slova,orinoko,aby ses nedostal do jednoho šiku s Langšádlovou. Ona to má s
tou atomovou válkou dáno geneticky. Její dědeček byl kominík a práci na komínech dělal dobře.
Kupodivu mu procházely podobné kecy typu : „Už aby sem ti Američané hodili atomovku“ ….!!??
No a jeho vnučka to po něm opakuje s tím rozdílem,že chce házet atomovky na Rusko a za naši
spojeneckou povinnost považuje tato dobrá žena,že se odpaříme po odvetném Putinově útoku.
Zkrátka mizerný rodinný život nadělá z ambiciozního hlupáka politického debila co trousí svá
patologická moudra….

zajoch
20. 5. 2017 19:31

Martin bez m napsal: „Fukušima Ti nestačila?? Chcete Nagasaki a Hirošimu na prahu Evropy??“ Martine bez m, jadernou hrozbu na prahu Evropy přesto máme. Sice se nejedná přímo o atomovou bombu, ale spíše o druhý Černobyl. Ukrajina má v provozu 4 jaderné elektrárny, které nejsou nikterak zodpovědně kontrolovány. Kromě toho odmítá odebírat jaderné palivo od ruského TVELu a obrací se na úpadkovou firmu Westinghouse, se kterou už má špatné zkušenosti náš Temelín. Dokonce nedlouho po majdanu byl na jednu z jejich JE učiněn nájezd jejich „revolucionářů“. Tehdy se vwedení elektrárny snad podařilo vysvětlit důsledky a tak bylo jaderné revoluci zabráněno.… Číst vice »

orinoko
21. 5. 2017 0:33

Vážení, díky. Trocha exprese ještě nikomu neuskodila. A vám dala vzpruhu.
Co říci?
Jih me pohladil . Tři chlapi prohlásili ,ze ač vzadu, tak jsem byl ke koukani.
A pak přišla zpěvačka predkapely, ze jsem prý živočišný bubeník. Ten jejich nebyl slyšet ani s mikrofony. Já mikrofony nepotrebuju.
Zase mi bylo dvacet. A to děvče nemá žádného srnciho pince .
Naopak hezkou sestru a zajímavé kamarádky.
Co tím chci říci?
Ze mám rad lidi.
Nesmějí ovšem pocházet z Emeriky, nesmí to byt modrý jarpor, a nesmí sympatizovat s humanitárním bombardováním Sýrie.
Hudrypere, právě ted jsem na Tebe asi třikrát mrknul.

orinoko
21. 5. 2017 1:06

Jsem v nonstop v Jindřichově Hradci, který milují.
Kapela šla už dávno spát, a tady jsou porad lidi.
My sovy milujeme puls potemnelych světu.
Hudrypere, Ty jsi musel za mlada hodně vyvadet.
Jinak bys mi dopral lepší skóre.

hudryper
hudryper
21. 5. 2017 1:18

Viděl jsem.Jsem Ti sympatický,neb nepocházím z Emeriky,nejsem a ani jsem nikdy nebyl modrý jarpor a po celých 6 let odsuzuji politiku USA a jejích evropských poskoků v Sýrii. Pamatuješ si ještě na titul,kterým mne označoval Vlk blahé paměti ještě na OM ? Dělal to mně i Stanovi. Museli jsme se rozloučit,nemělo smysl se hádat skoro pořád. Jestli se nemýlím,psali na kose dobře informovaní zpravodajové z Ukrajiny,kromě jiných. OM se blíží k magickému desítimiliontému přístupu za těch skoro 10 let své existence. Utíká to děsně,viď ? Někdy na podzim budou autoři i diskutující slavit docela pěkně zakulacená výročí. Sejdeme-li se zase… Číst vice »

abx
abx
22. 5. 2017 9:34

„vlka“ som sledoval dlhe roky a v poslednej dobe s coraz vacsou nechutou pre utaranost a ukecanost, ktora zjavne prameni z osobnostnych vlastnosti hlavneho sefa. na rozdiel trebars od OM, kde autori idu rovno na vec, co viac koresponduje s touto coraz rychlejsou dobou a mnozstvom informacii zo vsetkych stran. na „vlkovi“ boli najlepsie tie spravy alebo preklady z diania na vychodnej Ukrajine od miestnych korespodentov v rokoch 2014-2015 a ktore potom dost nepochopitelne skoncili. ked skonci cely „vlk“ mi ani nebude chybat, na rozdiel od OM, ktore by teda chybalo a to velmi – nielen na ceskej nezavislej scene,… Číst vice »

orinoko
22. 5. 2017 13:51

Píšu az ted záměrně. Hudrypere, to už je 10 let? Njn, léta nám nestojí. A já zacinam mít ze ženských strach. Ale spise asi ze sebe. Logicky. Samotné mlácení do bubnu, byt i hypotetické, by asi nebylo právě ořechové. My hrajeme intosskou muziku. Kterou jsem já hodně přitvrdil . Jako každou kapelu. Metal hadr. Ale je to melodická muzika. Velmi inteligentní texty. Maximální dynamika. Kazda písnička jiná. Kromě pomalych to není na tancování. A ted houslista přinesl vlastni věc Stáří. Do instrumentální části jsem vložil funebr mars pro bicí. A slysim tam cely mužský sbor. Mužů zabubnovat v rámci celku.… Číst vice »

orinoko
22. 5. 2017 13:53

Ach ano, hudrypere, vis , ze si nevzpominam, jak vas tituloval?

Gatta
Gatta
22. 5. 2017 14:10

orinoko napsal : “ Njn, léta nám nestojí. …“ – hele, mluv jen za sebe …

A tady máš k tomu jeden pesimistický vtip:
http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=duchodak_nasi_generace.jpg

orinoko
22. 5. 2017 14:21

Právě jsem se velmi rad docetl, ze syrská armada uzemnila tri trumpova volska voka nad Latakii. Rozuměj IT Powerse.
Ten cirkusovy prasak vůbec nic nechápe. Všechno se učí za pochodu. Klasicky emericky debil. Primo El Bunda Jeho tribalitni dcera právě dostala zidoarabsky obolus na podvracení vseho, co nemá podobu Bílého sapiro.
A na postu Emi velvyslance k nám prý míří nejaky „mormonský“ maniak. Ty vole, po teplousovi nahodit do stejně země armádního generála bigotniho fanatismu,… to zvládne jen cirkusak.

orinoko
22. 5. 2017 14:22

Gatta, to je skvělý Ty vole .. to jsme my

Gatta
Gatta
22. 5. 2017 16:47

Re orinoko – už dlouho jsem se chtěl optat – je někde na netu aspoň ke slyšení co asi hrajete? Nebo, co by mi to nějak napovědělo ?

hudryper
hudryper
22. 5. 2017 21:12

orinoko napsal
Ach ano, hudrypere, vis , ze si nevzpominam, jak vas tituloval?

Ne že by to bylo důležité,ale pro mne měl jediný s nehranou nenávistí formulovaný titul: MUFTI

orinoko
23. 5. 2017 13:30

To bylo hodně mimo misu. Nepamatují se na to. Ale i já mel vroubek. Musím si ho ale vybavit.