Výzva autorům „Kosy“

Čtenáři, kteří na OM chodí od samého počátku, vědí, že autor s nickem „Vlk“ přišel na OM z blogů na Aktuálně v době, kdy tam notně přituhlo, a s ním sem přišla celá řada autorů a diskutérů. S Vlkem jsme se později rozešli, podle jeho názoru kvůli příliš levicově radikálnímu a antisemitskému obsahu našeho webu, podle mého názoru kvůli tomu, že nebyl schopen unést kritiku čtenářů, a to jak na svoji adresu, tak i na adresu vládní politiky Státu Izrael.

Vlk si založil svůj vlastní projekt, ke kterému se postupně přidali dle mého názoru velmi zajímaví autoři. Po více než pěti letech se však z jakýchsi pro mě nepochopitelných důvodů rozhodl změnit formát na osobní blog. Je to jeho rozhodnutí, má na něj plné právo a já ho plně respektuji. Současně si však myslím, že je škoda, aby autoři „Kosy“ ztratili možnost publikovat, a dávám jim tímto veřejnou nabídku, aby přešli sem, na web Outsidermedia.

K dohodě na podmínkách publikace mi stačí poslat mail na st.blaha@gmail.com. Předem upozorňuji, že pro OM se píše bez nároku na honorář.

 

 

Přejít do diskuze k článku 26 komentářů