Výzva k účasti a stížnostem na jednání Rady České televize 4. 2. 2015 od 13 hod.

Minulý týden, 21. 1. 2015, jsme přednesli na pravidelném jednání Rady České televize několik stížností, především na manipulaci zpravodajství o církevních restitucích a o ukrajinském konfliktu. Není to zdaleka jediná stížnost v těchto oblastech, a to jak od nás, tak od bezpočtu dalších občanů. I přes nové složení Rady ČT lze očekávat, že její chování, jako celku, zůstané nezměněné a tedy loajální k současnému řediteli Petru Dvořákovi a ke zločineckým politicko-ekonomickým elitářským strukturám v ČR, Evropě a USA, které ženou svět do 3. světové války.

Vzhledem k tomu, že Rada ČT, která jediná může odvolat ředitele ČT, je volená poslaneckou sněmovnou a v Zákoně o ČT neexistují sankce za lživé zpravodajství, tak jediný způsob, jak činnost Rady ČT a tím i podobu zpravodajství ovlivnit, zůstává přímý tlak na členy Rady. A jediný způsob, jak se s nimi oficiálně setkat a něco jim sdělit, je na veřejném jednání Rady ČT, které probíhá 1x za 2 týdny v prostřední budově České televize v přízemí v Café restaurantu, tak jak je uvedeno na pozvánce zde od 13:00 hod.

Tentokrát bude program obzvláště zajímavý, protože dle pozvánky je na programu také projednávání činnosti zahraničních zpravodajů.

K tomu, aby brali členové Rady a ředitel ČT stížnosti diváků vážně, tak je nezbytné, aby nás tam bylo více než 4, jako posledně, a nejlépe, abyste také měli připravenou vlastní stížnost. Měli bychom tam být pokaždé a pokaždé hlasitě vyžadovat nápravu chyb.

Situace mezi občany v ČR je bohužel spíše taková, že místo toho, aby se zvedli a vyjádřili se k tomu, co se jim nelíbí, a soustavně tlačili na povinnosti přislušných institucí, tak většinou sedí doma a maximálně si stěžují v komentářích na internetu. Za takové situace je bohužel pochopitelné, že si arogantní gauneři v médiích a politice dělají, co chtějí, a snahy několika málo aktivistů jsou jim pro smích.

Změňme to! Osoby v čele českých státních médií si nesmějí dále myslet, že jsou nepostižitelné!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Svoboda
Svoboda
3. 2. 2015 20:21

No, když se podívám na počet přečtení ( počet reakcí je zřejmý ) a uvědomím si dobu jakou to tady visí, tak to zítra s tou přímou demokracií vidím bledě…