Výzva pro G 20: Přestaňte utajovat elektromagnetické zbraně!

Výzva účastníkům setkání skupiny států G 20 v Hamburku

Vážené dámy, vážení pánové,

V současné době investujete miliardy dolarů, eur, rublů, jenů, juanů atd. do výzkumu fungování lidského mozku. Všichni soutěžíte v oblasti vývoje zbraní umožňujících dálkové ovládání činnosti lidského nervového systému, organismu a mysli. Vyvinuli jste systémy, schopné zabíjet lidi ve velkých oblastech planety, vyvlolávat u nich bolesti a nemoci, poškodit DNA vyvíjejících se organismů, změnit stav mysli lidí, jejich emoce a dokonce i jejich myšlenky. Zároveň skrývate existenci těchto zbraní před Vašimi občany tím, že je zahrnujete do zákonů o utajovaných informacích a zároveň si desetitisíce lidí na světě stěžuje, že na nich cvičíte operátory těchto zbraní. Tímto způsobem, zatímco prohlašujete, že rozvíjíte demokracii nebo humanismus a hájíte lidská práva, jste vytvořili svět, kde si nelze ověřit, jestli lidská svoboda, lidské zdraví a lidské životy jsou a nebo nejsou chráněny proti útokům, podnikaným Vašimi vlastními agenturami. Dokonce ani politickým a demokratickým událostem ve Vašich zemích nemůže být důvěřováno kvůli Vašemu utajovanému vlastnictví těchto zbraní. Budete-li pokračovat v utajování existence těchto zbraní, bude se svět vyvíjet směrem k totalitárnímu systému nového typu, ve kterém občané nebudou mít možnost se bránit proti mentálnímu nebo fyzickému násilí jejich vlád.

Proto Vás vyzýváme, abyste odtajnili tyto zbraně, vytvořili zákony, které by chránily občany Vašich zemí proti takovým útokům a vytvořily agentury, které by, ve spolupráci s lidskoprávními organizacemi, detekovaly energetické útoky na Vaše občany a hledali jejich zdroje.

Utajování existence těchto zbraní zdůvodňujete válkami, ke kterým by mezi Vámi mohlo dojít, ale tím jenom znovu dokazujete, že Vaše touha po moci převažuje nad Vaším proklamovným úsilím o rozvíjení demokracie nebo úsilím o stabilitu a bezpečnost ve světě. Vaše neschopnost budovat rozumné, zdvořilé a nenásilné vzájemné vztahy znovu jenom dokazuje, že přinejmenším někteří z Vás (a zejména USA) touží po tom získat postavení totalitární velmoci ve světě.

Navzdory Vasí neochotě zastavit toto šílenství, věříme tomu, že vzrůstající informovanost Vašich občanů o Vašem vlastnictví těchto zbraní a jejich používání je přiměje k tomu, aby Vás donutili vytvořit zákony, které navrhujeme.

(Více informací k tomuto tématu mohou čtenáři najít zde a zde)

Výzvu podepsaly tyto organizace:

The Worldwide Campaign Against Electronic Torture, Abuse And Experimentation
Australia

ICATORInternational Coalition Against Electronic Torture And Robotization of Living Beings
Belgium

Toronto Targeted Individuals
Canada

Worldwide Campaign to stop the Abuse and torture with mind control technologies
China

Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
Czech Republic

EUCACH

European Coalition Against Covert Harassment
Europe

ADVHER
Association de Victimes de Harcèlement Électromagnétique et en Réseau
France

TCVN
Technological Crime Victims Network
Japan

STOPEG Foundation

STOP Electromagnetic weapons and Gang stalking
Nederlands

STOPZET

Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom
Poland

Stop organized electronics tortures and killing weapons on new physical principles – Moscow Committee for the Ecology of Housing.
Russia

White TV
Sweden

Les
London End Stalking
United Kingdom

TIA

Targeted Individuals Association
United Kingdom

ICAACT

International Center Against Abuse of Covert Technologies
United States of America

PACTS, International

People Against Covert Torture and Surveillance, International

United States of America

ACOFOINMENEF

Associazione contro ogni forma di controllo ed interferenza mentale e neurofisiologica

Italy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
11. 7. 2017 11:45

Výzva je jasná. Vojensky zaměřený výzkum, jak se dá elektromagneticky působit na člověka,na masu lidí,aby činili to,co potřebuje režim,který výsledků tohoto výzkumu zneužívá,je už dávno realitou. Člověk nemusí být analytikem aby si srovnal třeba stále se opakující průběh teroristických akcí,operací pod cizí vlajkou,k jejímž vykonání byli pečlivě vybráni lidé s vhodným náboženstvím a původem. Vždy šlo o lidí,které měla policie v evidenci,téměř vždy šlo o lidi bez teroristické minulosti,kteří zcela náhle a jakoby bez motivu začnou vraždit i když,pokud jim zůstal zachován rozum musí vědět,že bude zastřelen. A vždy,v tom se zmýlil z nich jen málokterý ! (kolik z nich… Číst vice »

PPK
PPK
12. 7. 2017 18:13

Historik Dušan Třeštík kdysi vtipně prohlásil, že člověk je zvíře mýtotvorné, protože k životu potřebuje legendy a představy. Představy proto, aby hledal vysvětlení pro nejrůznější jevy. Pravda, někdy se mu dokonce zadaří a některá představa se i experimentem potvrdí. Jenže procento „zásahů do černého“ je malé a tak to lidi vyzývá k dalšímu „badatelskému“ úsilí. Fakt, že kvůli pudu sebezáchovy je pro fyzické válečné strašení lidí nejatraktivnější průnik oborů fyziky, chemie a biologie, to je sice evidentní, leč po krachu energetických a klimatických mýtů už je dav k podobným fámám skeptický. Proto výroky typu „Takovou zbraň může na zakázku mafií… Číst vice »

hudryper
hudryper
12. 7. 2017 20:15

PPK napsal člověk je zvíře mýtotvorné, protože k životu potřebuje legendy a představy. Představy proto, aby hledal vysvětlení pro nejrůznější jevy. Svatá pravda ! Přitom přece jde většinou o pohádky. Třeba ta o chemtrails a jeho působení na psychiku i tělesné obtíže posypávaných konzumujících vodu s obsahem nanočástic umělého spadu, nebo ta o vakcínách proti chřipkám nejrůznějších jmen či multivakcínám násilím aplikovaných do tělíček novorozenců a tím zajišťující ch marketinkový efekt ve prospěch celého zdravotnického komplexu současného západu. Také ta o hlavním kompromitačním motivu, o účasti na pedofilních dýcháncích politických špiček satanistického ražení atd. Ještě že mezi námi jsou zkušení… Číst vice »

peter.
12. 7. 2017 21:09

PPK napsal Ostatně, výzva „Přestaňte utajovat elektromagnetické zbraně!“ svědčí o naprosté politické naivitě těch spolků dole pod článkem. S výrokom PPK ktorý sa týka tej výzvy, súhlasím. Nesúhlasím však s tým,že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus. http://www.srspol.sk/clanek-elektromagneticke-zbrane-v-com-rusko-predbehlo-superov-9920.html http://www.armadninoviny.cz/coilguny-railguny-a-jejich-potencial-v-soucasnem-svete.html O prebiehajúcom vývoji EM zbraní nemožno pochybovať.Sporné môže byť to,či dosiahnuté výsledky sú naozaj efektívne použiteľné v praxi tak,ako to deklarujú obe strany. Som presvedčený,že sú vo vývoji aj klimatické zbrane a nemám na mysli len HAARP.Nie,nemusí to byť mýtus alebo konšpirácia,lebo RF a USA sa už niekoľko krát vzájomne obvinili z použitia klimatickej zbrane(požiare,povodne) Chemtrails už nie je konšpiráciou.Otázny je už… Číst vice »

orinoko
12. 7. 2017 21:23

Aha, ledva jsem intuit i VNE cosi napsal, tak tady pukají pukavce .
Jsem rad, ze PPK zpochybnil FATALNOST globální predikce, která sama o sobě funguje jaksi bez příkonu a následků, zato jaksi na vjecne časy.
Jednotka predikce?
Jeden Trump.

PPK
PPK
12. 7. 2017 21:41

Zdravím Vás, hudrypere! Zdá se mi, že tu došlo k nedorozumění. Kritiku škodlivosti chemtrails jsem nikdy nezpochybnil a proti chřipce bych se očkovat nikdy nenechal, protože očkování toho druhu považuji jen za byznys. Jiná věc však (podle mého názoru) jsou očkovací vakcíny a multivakcíny pro děti a mládež, kde by měli mít hlavní slovo pediatři a epidemiologové, nikoliv nějakými farmaceutickými lobby placení a zaprodaní lékaři, natož diletanti. Tam jsem sice pro svobodu očkovaných či jejich rodičů, ALE spojenou se státem zákonem stanovenou povinností vymáhat pojišťovnou plnou náhradu v plné výši na neočkovaném a onemocnělém, za léčení jeho i těch, které… Číst vice »

PPK
PPK
12. 7. 2017 22:21

peter. napsal Nesúhlasím však s tým,že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus. @peter.: Zdravím! Nikdy jsem netvrdil, že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus! Ty zbraně samozřejmě existují a bádá se v nich dál, ale jejich vlastnosti a účinky žádný laik nedokáže specifikovat, dokud budou tajné. A to jsou a dlouho ještě budou. Pro Vaši informaci jen sdělím, že zatímco v oboru elektromagnetismu a radioelektroniky je o jejích možnostech (palné zbraně, radary pasivní i aktivní, rušičky, lasery, masery) celkem jasno proto, že tam ty věci prakticky a už dávno a veřejně fungují (až na ten HAARP, který podle mne skončil neúspěchem a… Číst vice »

hudryper
hudryper
12. 7. 2017 23:29

PPK napsal Za vlády komunistů jsem absolvoval všechna očkování a pouze u tzv. tetravakcíny na začátku vojny jsem uviděl pár slabších záklaďáků s půldenní zhoršenou kondicí. Nikdy jsem žádnou z očkovaných nemocí neměl A PROTO JSEM NIKDY NIKOHO NENAKAZIL žádnou přenosnou chorobou, proti které jsem byl předtím očkován. Rovněž Vás zdravím PPK,argument o prospěšnosti očkování a zkušenosti s jeho výsledky je jako z jiného světa. Za komunistů existovala přísná státní hygienická kontrola a režim usilovně pracoval proti nebezpečí infekčních nemocí .Neměl totiž principiálně zájem na depopulaci a na zhoršování zdravotního stavu obyvatelstva. Zdravotnictví nepracovalo na principu maximalizace zisku, bylo přísně… Číst vice »