Výzva rebelům na jednotný postup 17. 11. 2021

 

Dámy a pánové,

během posledního roku jste prokázali, že slovo svoboda vnímáte jako zásadní prioritu pro naši budoucnost. Mnohokrát jste se odvážně postavili za naše práva a svobody deklarované Ústavou ČR. Nebáli jste se veřejně vystoupit a postavit se totalitnímu tlaku naší vlády. V současné době nastává další krájení našich osobních svobod. Již několikrát zrušené vládní nařízení opět vstupuje do našich životů. Tisíce našich spoluobčanů právě teď čeká na naši reakci. Čekají na naději, kterou pro ně jsme.

První odpor je naplánován na 1.11., kdy začne platit nové nařízení, které ještě hlouběji segreguje lidi na očkované a neočkované. Opět se začíná u gastro podniků. Tam, kde vláda způsobila škody největší. Proto jsme se rozhodli pro fyzický odpor, který začne v 11.00 na Šeberáku. Na Hygienickou stanici Hl.m. Prahy jsme již podali sebe udání o porušování vládních nařízení, které je nutné řešit. Já a ostatní kolegové budeme v pondělí připraveni na argumentační bitvu se státní správou. Cílem je, ukázat našim kolegům, ale i našim zákazníkům, že dnes jedinou cestou, jak si vymoci svá práva, je fyzický odpor a bojkotování protiprávních nařízení.

Druhý protest je plánován na 17.11. v 15.00 na Staroměstském náměstí. Výročí pádu totalitního režimu, který se velmi podobá současné politice vlády. Tato demonstrace za naší svobodnou budoucnost je apolitická a vyjadřuje náš společný cíl – život v právním státě zaručujícím nedotknutelnost našich svobod. Kdy jindy než 17. listopadu musíme ukázat našemu národu, že osobní svoboda je to nejcennější, co máme. Není důležité, kolik nás bude.

Důležité je, že dáme lidem naději a sílu pro další boj s bezprávím. Přijměte tedy pozvání na obě protestní akce, kde se můžete pouze zúčastnit nebo aktivně zapojit.

V případě, že se budete chtít zúčastnit a vystoupit prosím o vyplnění přihlášky https://forms.gle/jnvERtpDMe2NX8K66

Pamatujte, že historii neměnily skupiny nebo strany, ale jednotlivci.

Těšíme se na Vás. Jakub Olbert a Jirka Janeček – Otevřeme Česko – Chcípl PES

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
13. 11. 2021 21:42

U nás zvoláva“obriu“demonštráciu na 17.novembra R.Fico.Z podobných dôvodov ako ten „Chcípl pes“. Obávam sa,že to zase nedopadne podľa predstáv.Vlastne ani nepoznám tie predstavy a čo sa vlastne má od tej demonštrácie očakávať.Všeobecná nasratosť je na Slovensku síce preveľká,ale dôležitá je účasť v Bratislave.V tej Bratislave,kde je najvyššia koncentrácia slniečkárov,progresivistov,dúhových človiečikov a do bruselsko-amerického zadku na doraz zasunutých liberálov.Myslím,že rovnako je na tom aj ČR s Prahou. Takže zíde sa možno 10 – 20 tisíc ľudí,pokričia,ponadávajú si, politici z opozície prednesú plamenné prejavy a na druhý deň sa vráti všetko do starých koľají.Tí smradi čo nám vládnu sú o náladách ľudu… Číst vice »

Petrc
Petrc
Reply to  peter.
14. 11. 2021 8:00

Naprostý souhlas. Pouze, výraz „my“ bych příliš nepoužíval, neboť my nejsme „my“, jsme jen sypký písek bez pojiva. Jsme spíše svými zájmy také jenom oni. Ale souhlasím, že nasratost je velice málo, a lze ji velice snadno kanalizovat. Určitě ji sami (upíři a prazité) vyvolávají, aby aktivovali životní síly lidu, které potřebují čerpat a sát ve své mrtvolné záhrobní existenci.

peter.
14. 11. 2021 5:48

Protestovať sa bude aj proti povinnému očkovaniu detí. Rodičia pozor na toto :

https://www.biosferaklub.info/pritomnost-vasho-dietata-v-skole-v-den-ockovania-sa-pocita-ako-informovany-suhlas-s-ockovanim/

zart
zart
14. 11. 2021 7:27

Mnoho nedostatků, ale budiž. Nemá to šanci, je to hloupé. Měli bychom jako otroci vystupovat a demonstrovat za zájmy vládnoucí třídy. Vždyť si evidentně škodí, ničí sama sebe, poškozuje své zájmy a tím i zájmy svých otroků jí a jejím hodnotám sloužit. Na nás přece nezáleží, ale na majetku, bohatství a egoizmu, a tyto naše západní hodnoty jsou největší a nejlepší na straně vládnoucí třídy, nikoliv na straně třídy ovládané. O nic jiného přece v tomto světě a životě nejde. Kvůli tomu přece jsou např i ty demonstrace 17.11 jak v 1989, tak v 2021. Pokud bude ovládaná třída zničená,… Číst vice »

Last edited 1 rok před by zart