Vzkaz Anonymous LIDEM

Květen 05, 2012


Zdravíme vás, víte, kdo jsme. Toto je vzkaz nově vznikající straně LIDEM sdružené kolem vicepremiérky Karolíny Peake.


Strana LIDEM nebyla zvolena do poslanecké sněmovny. Strana LIDEM nemá mandát od občanů. Strana LIDEM bude pokračovat v politice vlády Petra Nečase. Strana LIDEM má stejně pochybné pozadí jako Věci Veřejné (nyní narážíme na osobu Charlese Peake, manžela vicepremiérky). Strana LIDEM je další z důvodů, proč odmítáme vést s politiky jakýkoliv dialog, protože v našich očích nemají žádnou důvěryhodnost.


Vaše nově vznikající strana způsobí mnohem větší sociální nepokoje, než si uvědomujete. Životní úroveň občanů České republiky se zhoršuje. Lidé nevidí ve svém životě žádnou perspektivu. Společností se rozrůstá extrémismus, násilí a bída. Dochází k opětovné diverzifikaci na majetné a nemajetné. Porušila se křehká rovnováha, protože současný politický režim (lhostejno jestli u moci byly levicové či pravicové strany) začal likvidovat střední třídu. Osudová chyba.


V tomto okamžiku už není cesty zpět. Vaše politické intriky nám hodně usnadnily práci, děkujeme vám za to. Možná vás překvapí, že na území České republiky jsme aktivní už velmi dlouhou dobu a podařilo se nám nashromáždit dostatek materiálů, které ve vhodnou chvíli použijeme. Anonymous jsou velmi různorodý kolektiv, nemůžete nás porazit ani odhalit. Věnujeme se mnoha oborům a profesím. Shromažďujeme informace a znalosti a používáme je. Nemáme vedení a nikomu se nezodpovídáme. Pouze svému svědomí.


Nedovolíme vám setrvat u moci dlouho. Nedisponujete prostředky, kterými byste nás mohli zastavit. I váš kolega nám může dodávat informace. I ve vašem počítači už může být připravený trojan. I váš nový soused může být jeden z nás. Toto není výhrůžka, jedná se o oznámení prosté skutečnosti. A můžete počítat s tím, že se na vás jako na nejslabší článek zaměříme jako první. Vyzýváme poslance hlásící se ke straně LIDEM, aby neprodleně složili své mandáty. V opačném případě se zaměříme na každého z nich, po jednom a důkladně. Odhalíme veškeré jeho obchodní kontakty a styky, předáme médiím všechno, co se nám podaří na každého jednotlivého politika LIDEM zjistit. Vy víte, že toho jsme schopni.


Anonymous každý den sílí. Někteří se podílí na organizacích demonstrací, někteří se účastní hromadných útoků po síti, někteří zabezpečují komunikaci, někteří předávají informace, někteří pronikají do informačních systémů. Tohle není boj, který byste mohli vyhrát.


Takže vás, při vší úctě, žádáme: Odejděte. Dokud ještě máte čas.


Jsme Anonymous.


Neodpouštíme.


Nezapomínáme.


Očekávejte nás.

 

Zdroj: imcmedia

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments