Yankeeové se pokoušeli donutit k pokleknutí ruského fotbalistu Valerije Saramutina

Hlas Mordoru (Голос Мордора), účet na sociální síti Telegram, zveřejnil zajímavou zprávu umožňující být hrdým na ruského fotbalistu Valerije Saramutina. Chtělo by se věřit, že se nebude ohýbat před tolerastnutými Američany padlými na hlavu v atmosféře antirasismu.

Ruský fotbalista Valerij Saramutin, hrající za americký klub Austin Bold FC, byl odstraněn ze soupisky na zápas z toho důvodu, že odmítl kleknout na podporu hnutí proti rasismu. Vedení klubu si myslí, že by měl „přehodnotit svoje názory“.

Hlas Mordoru

Nepoklekl jsem na kolena a vedení mne vyslýchalo. Trenér řekl, že bych měl popřemýšlet nad svým postojem. Prezident tvrdil: „Pochop – to je projev neúcty.“ Ale já jsem odpovídal: „Nechápu, proč bych to měl dělat“.

Valerij Samarutin

Jak píší ruští uživatelé, Američané obchodovali s otroky, ale Rusové se za to mají omlouvat. Vyzývají ho, ať vrátí domů, kde ho nebudou nutit klekat. Jiní chtějí, aby byly přehodnoceny vztahy s americkou fotbalovou asociací a ať se Valerij nevzdává.

Ve skutečnosti je to pěkná divočina. Podle jakého právního ustanovení vedení klubu Austin Bold FC vyžaduje, aby se Rus klaněl podle jejich požadavků? Yankeeové utiskovali černochy? ANO! Hnutí proti rasismu podporují Američané „ujíždějící“ na jakési mýtické vině, ale Rusko s tím nemá nic společného.

Rusové se nemají za co kát. Nejsme Anglosasové, kteří posílali na otrokářské trhy i bělochy. Pamatujete, jak Britové vydělávali na prodeji Irů? Bastardi z mlhavého Albionu to podělali všude, kde mohli, i dnes v tom pokračují a škodí po celém světě. Genetický kód je u nich takový – neplnohodnotný.

Co se týče věci požadovaných na ruském fotbalistovi, jedná se o projev černošského rasismu. Kleknout na kolena, to v takových případech znamená omlouvat se za svoje předky. Ale my se nemáme za co omlouvat. My jsme hrdí na své předky, kteří srazili na kolena Napoleona, Hitlera a další západní parchanty. A, poctivě řečeno, já osobně kašlu na vnitřní problémy USA s jejich černochy, rasisty, korupčníky, zvrhlíky a jinými neplnohodnotnými jedinci.

Ať si klekají utiskovatelé a otrokáři, okupanti a agresoři. Samarutin je chlapík! Stejně tak to udělal i ruský automobilový závodník Daniil Kvjat, který též odmítl pokleknout kvůli jakémusi BLM. Rusové pokleknou pouze ve třech případech, jak Kvjat řekl – před Vlastí, před Vlajkou, před Bohem. Příslušníci černé rasy v tomto soupisu nejsou.

Samozřejmě, že chápeme, že Američané na černochy kašlou. V opačném případě by americké úřady nepokládaly kolena na zem, ale zamyslely se nad tím, jak zlepšit jejich život, nabídnout více možností pro jejich rozvoj, získání vzdělání a dobré práce, zvýšení úrovně jejich života.

Zdroj: Cont.ws

Překlad: Bedřich Vinopalník

4.8 47 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
24. 11. 2020 17:13

Klasika – Rusko se musí změnit.
Česky je to celkem srozumitelné: Odpověď čekáte? Na@RAT, jo na@RAT.
Karel Kryl.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
25. 11. 2020 14:28

Skutečný Rus, Ori, nikdy před nikým nepoklekne. Proto ho Zachud tak nenávidí.
comment image

PPK
PPK
24. 11. 2020 17:36

K větě v článku „… Američané obchodovali s otroky“: Neobchodovali jen bílí amíci, ale všichni kolonizátoři Západu. A teď to nejdůležitější, co hlupáci (nejen) v USA nevědí: Když se obchoduje, jsou u toho vždy nejméně dva. Těmi druhými v tom byznysu byli domorodí afričtí náčelníci, kteří své soukmenovce PRODÁVALI za skleněné korálky a za zelené papírky měn kolonizátorů. Aby to tedy bylo spravedlivé, musili by teď v USA od rána do večera klečet VŠICHNI. Jenže tím by přiznali sociální podstatu rasismu. Jinak je jasné, že Rusa se to netýká. Ale kdoví, jestli za ty dlouhé peníze v jeho fotbal-byznysu on… Číst vice »

orinoko
Reply to  PPK
24. 11. 2020 17:44

Já také nikde nepsal, že ano. Teď máme tmu a covida k tomu. Normálně to také nesouvisí, ale neplyne z toho nijak, že nemůžeme konstatovat, že covid se v té tmě cítí jako ryba ve vodě.
Nejseš nějaký nervózní?

malymax
malymax
Reply to  PPK
24. 11. 2020 19:37

Z mého pohledu je podstatné, kdo měl tehdy hlavní slovo v obchodu s černochy, kdo byli kapitáni lodí a kdo celý byznys ovládal, financoval a z něho profitoval.
Pokud pouze zmíním
např. Jamese De Wolfa, loď Polly, nebo Williama De Wolfa s lodí Betsy a rozvětvené příbuzenstvo jmenovaných, mělo by být těm, kteří nekloužou pouze po povrchu informací a vyhledávají hodnověrné zdroje, jasno.
Západ,
především Francii a Británii ,dohání jejich koloniální minulost a Amíci se musí vyrovnat s tou svou, což je za současného stavu ve společnosti odsouzeno k nezdaru.

Dana
Dana
24. 11. 2020 19:07

Naprosto v poradku, ze si rusky fotbalista neklekl, ovsem zduvodnovat to tim, ze Rusove nemeli otroky je ponekud zavadejici. Jediny duvod k nekleknuti by mel byt ten, ze se obcan suvereniho statu nemusi podrobovat narizenim a natlaku jineho statniho utvaru, protoze ma sve hodnoty, pred kterymi Rus kleka.Coz vysvetlil ten zavodnik Kvjat. Bez propagandy proti Americe. Tohle uz je hloupost na entou :““““““americké úřady by nepokládaly kolena na zem, ale zamyslely se nad tím, jak zlepšit jejich život, nabídnout více možností pro jejich rozvoj, získání vzdělání a dobré práce, zvýšení úrovně jejich života.““““ ..Z me zkusenosti, cernoch ci cernoska studuji… Číst vice »

leviathan
leviathan
24. 11. 2020 20:44

Žádný Slovan si nemá co klekat pře euroatlantickou elitou. Před žádnou elitou, natož před feťáky, zloději, vrahy, podvodníky, psychopaty a zrádci národa. Jsme hrdí Slované a není síly, která by nás donutila pokleknout před Temnotou.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  leviathan
25. 11. 2020 14:41

Rusko – Slované – Slovanské jazyky – my si to většinou ani neuvědomujeme, ale mezi slovanskými a germánskými (patří tam i angličtina) jazyky je tak propastný – hlavně mentální rozdíl, že se ani nedivým, že jsme byli většinou v podřadné roli vůči anglosaským kolonizátorům. Myslím, že už jen jazyky samotné utváří naši mentalitu, a mají vliv na utváření životních hodnot, a z toho vyplývá i západní materialismus, egoismus, a východní duchovno, niterno. Z velké části je pro nás potřeba si tento fakt uvědomit, a naučit se egoismu a hegemonii dostatečně dobře bránit. Těch pák máme strašně moc, a jak rychle… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  leviathan
25. 11. 2020 16:03

Rusové pokleknou jen před Vlastí, před Ruskou vlajkou, před Bohem.
A před hroby skutečných hrdinů – svých a cizích.

Dana
Dana
24. 11. 2020 23:32

Tyhle pokani, kdo co delal pred sto lety nevede k nicemu, ledaze k tomu, aby se belosi kali a hanbou bili prsa, jaci jsou to zlocinci. Dle meho nazoru je toto sebemrskacstvi podprahova masirka k omezovani vlivu belochu. Nakonec, cernouskove z Burkiny Paso se vubec nezajimaji, ktery evropsky narod ci stat kolonizoval Afriku, oni maji v hlave zaseknute jedno mysleni a za vsechno muze bily muz. Vubec nevi, kdo je Slovan ci Anglosas, to si jen svitori Evropane mezi sebou. Kdyz byli Cesi pod Rakouskem-Uherskem, tak se take zucastnili kolonizacnich dobrodruzstvi, hlavne pri rakouskem namornictvu, ktere meli Habsburkove na vysoke… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Dana
25. 11. 2020 1:31

Americký národ je výborným příkladem národa,
který přešel od barbarství k dekadenci,
aniž by poznal civilizaci.
Albert Einstein

Dana
Dana
Reply to  PPK
25. 11. 2020 2:34

No, jestli to vubec Einstein prohlasil, tak to bylo v dobe, kdy mohl beloch chodit v Princetonu mezi cernoskou populaci, aniz by byl oloupen nebo zavrazden. Ano, on byl proti cernosske segregaci, kterou ale uz ja nepamatuji. Jenze doba se zmenila, ba, prevratila.
Taky se divim, proc Einstein utekl do Spojenych Statu misto do Sovetskeho Svazu. Vypocitavost ? Holt v Americe, tehdejsi zemi svobody, mohl v blahobytu a bezpeci remcat proti hostitelske zemi, ktera ho vlidne prijala. V Sovetskem Svazu by musel jit do valky a kdyby zustal v Nemecku, tak by vyletel kominem krematoria.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
25. 11. 2020 14:36

Kušuj, tupej americkej trolle, a běž si vydělávat na živobytí jinde.

comment image

Dana
Dana
Reply to  PPK
25. 11. 2020 16:41

Ze zvedavosti jsem se podivala na udajny vyrok Einsteina, – at uz tento vyrok o dekadenci napsal kdokoli, povazuji to za pozovani a nelogicke mysleni. Dekadence v ceskem pojeti: Pojem dekadence • úpadek, upadání, úpadkovost• na přelomu 19. a 20. stol. individualistický a subjektivistický myšlenkový a umělecký směr vyjadřující úzkost a depresi člověka Takze, jak mohla Amerrika upadat z barbarstvi , pojem, ktery je uplne dole ns spolecenske pricce, rovnou do dekadence ? Z ceho asi upadala ? Z civilizace Marsanu ? Ani druhe vysvetleni o umeleckem smeru zde nepasuje na Ameriku, anzto v te dobe do USA emigrovaly miliony lidi- legalne ! – protoze zde… Číst vice »

Honza999
Honza999
Reply to  Dana
4. 12. 2020 9:33

Dekadence muze nastat jen tim, ze neco kvalitnejsiho upada……

Popírá to snad někdo? Znamená to jen to, že ono barbarství nebude až úplně dole na společenské příčce, ale právě ještě nad současnou US dekadencí, která nové společenské dno prohloubila pod ono barbarství.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  PPK
25. 11. 2020 19:36

Amerika je jedinou zemí na světě, která přešla od barbarství k úpadku a přeskočila éru civilizace.“ Oscar Wilde. Jak může tak kulturně a civilizačně zaostalá země jako jsou usa, v níž jsou bída, vraždy a porušování lidských práv na denním pořádku, mít tu sprostou drzost a pasovat se na globálního ochránce lidských práv a vojensky i politicky intervenovat po celém světě pod záminkou šíření svobody a demokracie? A jak my můžeme být až tak hloupí, že ji v tom nejenom politicky, finančně i vojensky podporujeme, ale že ji posloucháme a uctíváme? Snad ta hořící americká města spálí i naše hajlující… Číst vice »

Dana
Dana
Reply to  Botičky od Diora
26. 11. 2020 3:35

Ha ha. To je legrace. Bačkora, aby dokazal kritickou citaci o Americe, se sehnul pred slavnym homosexualem Oscar Wilde- ano ten to skutecne napsal- a citoval teplouse jako autoritu ! To nevymyslis. Oscar nezakryval, ze ma rad analni sex, povazoval to za civilizacni kulturu – samo, ze mu Amerika nevonela… Ze by tohle Bačkoře imponovalo a rajcovalo ho to? Nu, kazdemu sve, ze. :-0) ..Ja ale na takovou civilizacni kulturu dle O.Wilda zvysoka kaslu. A dalsi perlicka. „….. A jak my můžeme být až tak hloupí, že ji v tom nejenom politicky, finančně i vojensky podporujeme, ale že ji posloucháme a… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
26. 11. 2020 8:30

To je najednou řečí o tom , co jsme slyšeli už 100x.

Kde byl-a Dana od amerických voleb – jsem čekal na nějaké neotřelé zprávy přímo z místa ?? A ono ale vůbec NIC.
Divné, že ??
On když se někdo staví za znalého poměrů, tak mu z toho plynou i jisté povinnosti.
Tedy pokud nechce ztratit svoji (zde mnohými už tak zpochbňovanou) věrohodnost.

Na hodnocení sexuální orientace Oscara Wilda zde moc lidí zvědavých není.

Last edited 3 let před by Gatta
orinoko
Reply to  Gatta
26. 11. 2020 10:00

Pokoušel se o ní zimní spánek i-vánek.

Trump_kicks_out_Deep_State-1-1024x814-1.jpg
Bety
Bety
Reply to  Gatta
26. 11. 2020 10:27

Gatto, to jste trefil přesně. Také jsem si toho ticha po pěšině všimla.
Co se týče LGBT tak celá tahle agenda má jen z jiného úhlu za úkol vnucovat přesvědčení, že menšina má právo diktovat většině.

Dana
Dana
Reply to  Gatta
26. 11. 2020 18:19

Tak pan Gatta cekal na nejake neotrele zpravy ode mne, to je od nej hezke, ale neminim se vyjadrovat na nepratelskem webu, anzto situace ve Statech je vazna a sem chodim psat vesmes z legrace a cvicit si cestinu. Predvidam, ze cokoli napisu, je napadano, takze skoda reci v zavaznem tematu, radeji se venuji necemu jinemu, vetsina zde je stejne uplne mimo.
O mou zpochybnenou verohodnost se nestaram, uz predem vim, ze kdyz nejsou argumenty, tak prijde na radu genocida indianu….Ale povzbudi to diskuzi, ze. A navic to da prilezitost nekterym jedincum ventilovat sve sexualni frustrace…

Gatta
Gatta
Reply to  Dana
26. 11. 2020 19:52

Ano čekal – a pokud je situace ve státech tak vážná, že se tam nedá už ani nic napsat – tak to je docela zajímavá informace.

Nicméně pokud jste si nevšiml, byl jsem jedn z mála, který se Vás snaži brát vážně a dokonce jsme se i v lecčems shodovali. Třeba v názorech na Trumpa.

Pokud tedy Vy na mě takhle – tak – jak chcete …

PPK
PPK
Reply to  Dana
26. 11. 2020 21:33

Inu, to ví každý, že situace je vážná. Logicky přirozený důsledek hulvátského vývoje mezinárodního chování a vnitřní korupční politiky země za posledních 75 let od konce 2WW. Obzvláště zábavné přitom je, jak oba volební bloky si teď navzájem vyčítají, že vždy právě ten druhý z nich prý tam plánuje zavádět jakýsi globální komunismus. No, chlapci, tak jen si to užijte! Co jste si svými volebními podvody navařili, to si také snězte. A mlčte o demokracii. Demokracii u vás už dávno nahradila soudcokracie, řízená mafiánskými rodinnými klany a penězi rotschildovských bank. Nic nového pod sluncem.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Dana
26. 11. 2020 13:36

Teď se nám ta růžová amrická kreatura pěkně vybarvila – troll „dana“ na mušce, první zprava:-)
comment image

Tom1622
Tom1622
Reply to  Dana
26. 11. 2020 16:20

Tak mohlo by je trknout že otrok je anglicky slave a slovan Slave . Pročpak asi ?
https://www.etymonline.com/word/slave

g.hrosik
25. 11. 2020 4:22

Asi jako snímek z rugbyového utkání Anglie vs Irsko – Irové jsou v zeleným…

1606227174_2020-11-24-15.11.16.jpg
Gatta
Gatta
25. 11. 2020 8:43

Kdysi kdosi na jiné diskuzi napsal: Amícu udělali dvě zásadní chyby; 1. Že si nechali navozit černé afričany jako otroky na práci. 2. Že zrušili otroctví. Poučná je v tomto kniha Jih proti Severu, v nějakém strším, ještě necenzurovaném vydání. To co tam autorka popisuje, to je vidět v USA dodnes. Prostě siná skupina osvobozených nebyla na „svobodu“ vyzrálá, protože ji nikdo z nich nepoznal.A mnozí nevyzráli ani po 150 letech. Nakonec i my máme svoje menšiny. Re PPK pŕed nepřekonatelnými Angličany byli nejzdatnější obchodníci s otroky Arabové. A afričtí králové si vyráběli otroky vypisováním nesplatitelných dani či jakoukoliv jinou… Číst vice »

Irena
Reply to  Gatta
27. 11. 2020 6:03

Ta kniha Jih proti Severu je poučná především v tom, jak potom Seveřani zamávali s bílými Jižany a nenechali už je zvednout se z těch kolen. A vůbec celá ta americká morálka je tam vidět v celé své kráse, chudáci černoši jsou zcela podružná dějová linka, ti posloužili jen jako klacek na dobití Jižanů, stejně jako bílý dav na majdanu v Kyjevě a potom byli ponecháni svému osudu, stejně jako ten bílý dav z Kyjeva.

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
27. 11. 2020 11:38

Ano – I když první vystřelili Jižané, tak to byla taková „domácí“ imperiální válka Severu proti Jihu a to se vším všudy.

Doma mám (dnes už asi nekorektní) tisk – ještě ze 70. let s ilustracemi A. Borna.

Irena
Reply to  Gatta
27. 11. 2020 11:52

Je tam zajímavá postava Rhetta Butlera. Jen si vezměte tu scénu na grilování, kde se jižané kasají, jak v případě války se seveřany zametou. Načež Rhett Butler namítá, že nebudou mít šanci a uvádí velmi rozumné důvody: nedostatek průmyslové výroby, zablokování přístavů, tj. nemožnost si potřebné dovést… A oni ho fakticky vyloučí ze svého středu, co že si to jako dovoluje. Je to taková názorná ukázka, jako když se přeneseně globalista vysmívá státní elitě. Ta si kvůli svému úzkému rozhledu a nedostatku informací stojí na svém a kráčí přímo do záhuby cestičkou, kterou jí pěkně umetli. Stejně jako naše elita… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Gatta
27. 11. 2020 15:57

Tam, kde není poptávka, není ani nabídka – takže „chyba“ myslím není ten správný termín. A jak už napsala Irena, byla to možná podružná dějová linka, ale byla to hlavně záminka, která měla ospravedlnit dobyvačnou válku. Veřejnost to seveřanům sežrala i s chlupama, slzela nad Chaloupkou strýčka Toma, aby potom s klidem ponechala „osvobozené“ v postavení naprostých ekonomických otroků. V takovém případě je dost obtížné do nějaké svobody dorůst. Jižany potom tak stiskli, že se z toho dlouho, dlouho nevyhrabali, a na černochy ještě přenesli hlavní díl jejich frustrace – se známými důsledky. Jaké z toho plyne poučení? Nechat se… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
27. 11. 2020 23:11

Nabídka a poptávka jsou spojené nádoby.
Také znám citát jednoho průmyslníka: „Lidé nevěděli co chtějí, dokud jsme jim to neukázali“.

S těmi dvěmi chybami mi to přišlo jako vtipná zkratka – mám pro takové slabost.
Pochopitelně by se o tom (jako o čemkoliv jiném) dala napsat i tlustá vědecká kniha. Dokonce i o té zkratce … ale pak by to už nebylo vtipné.

Jinak SOUHLAS.

orinoko
25. 11. 2020 10:16

Velmi pozdní, ale pořád výmluvné. Mnozí se tam smějí. Na některé došlo, a jiní byli na řadě. A opravdu moc nechybělo.

https://www.facebook.com/Velmi-nemravne-vtipy-149045998482994/videos/kadafi-prejav/855409728595381/

Irena
27. 11. 2020 12:11

Trochu mimo téma, ale zase ne tak moc. Národní kultury by měly zůstat zachované a lidé by měli hledat to, co je spojuje a vzájemně se poznávat. Mně se například líbí řecké tance, kdy se tancuje za ruce v řadě. Znám to nejjednodušší „choro“ a je to opravdu radost něco takového si zatancovat třeba na svatbě. Tady je kurdský svatební tanec. No není to hezké? Je lepší si společně zatancovat, než se honit po horách s puškama v rukou. Pomáhat si stavět fabriky, než po sobě házet bombama. Ale to musí být jiná koncepce společnosti, ne ta lidožroutská, ale ta… Číst vice »