Zapomeňme, zapomeňme, zapomeňme!

„My budeme dbát o to, aby se sem nedostávala ruská propaganda,“ řekl premiér Fiala v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce, a „zhruba do roka bude tato otázka vyřešena“, dodal a zatvářil se povzbudivě.

Takže se máme na co těšit. Dosavadní cenzurní kroky, jimiž jsou početné zablokované alternativní weby, přinášející jiné informace než jsou informace oficiální, a upozornění nejvyššího státního zástupce, že lidé, kteří v souvislostí s ruskou invazí na Ukrajinu budou projevovat proruské postoje, mohou být potrestáni vězením od jednoho až tří let, zřejmě vládě v jejím současném tažení proti svobodě slova (zaručené naší ústavou), nestačí, a připravuje pro nás tedy cosi peprnějšího. A to tak peprného, že „do roka“, jak se premiér vyjádřil, „bude tato otázka vyřešena“.

Propánakrále vyřešena čím? To jako tím slibovaným vězením? Nebo Zmocňovacím zákonem a zřízením koncentračních táborů, jak to v třicátých letech minulého století po požáru Říšského sněmu zařídila Hitlerova banda. Nebo čímsi modernějším? Třeba waterboardingem? Nebo zablokováním, či spíš zrušením i té poslední hrstky alternativních webů, kterým vláda ještě na pár týdnů či měsíců – čili jen dočasně – dovolila dýchat?

Uvidíme. A připravme se na nejhorší. Protože, jak se ukazuje, přišel čas, kdy vrchnost usoudila, že ji už nebaví dělat ze sebe demokraty, když demokraty nejsou. Masky padají a z demokracie zůstává jen její slupka, což jsou slova. Obsah byl vyvezen na smetiště – a dobře mu tak. Vždyť jinak bychom ruskou tzv. propagandu museli pracně a možná bez kýženého úspěchu vyvracet, kdežto teď, bez toho, co demokracie obsahuje, nám stačí před ní zalepit všechny díry. Anebo, jak se vyjádřil premiér, dbát o to, by se sem ona ruská propaganda nedostávala.

Zapomeňte tedy na Masaryka a jeho výrok o tom, že demokracie je diskuze a že jen ze střetávání nejrůznějších a třeba i těch nejprotikladnějších názorů, idejí a hledisek může vzejít dobré řešení.
Zapomeňme, zapomeňme, zapomeňme! Tohle je příkaz doby, v níž žijeme. Jinak…

5 51 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
30. 3. 2022 5:37

Zvláštní. Tak teď mi jeden NTB hlásí WEDOS chybu 502 – Bad Gateway, zatímco druhý NTB OM zobrazil bez problémů.

orinoko
orinoko
30. 3. 2022 6:22

Jaká jsou pozitiva posledních dnů, v nichž světový funus má podobu Disney landu? Saudská Arábie a její koalice ohlásily příměří ve válce s jemenskými Husity. Ti trefili raketou naftový terminál Aramco a ceny nafty zase letěly nahoru. Znáte to – kapitál je plachá laň. Bidetovy veřejné prdy a nudle u rypeku dědské Grety ji ovšem nemůžou vyplašit ani náhodou. Jemenští Husité reagovali oznámením vlastního příměří na 3 dny, které ovšem může být už údajně trvalé. O příměří obě strany jednají možná už půl roku v přítmí mediálního stínu. Teď se možná věc podaří dotáhnout k nějakým hmatatelným výstupům. Ale proč… Číst vice »

no nazdar
no nazdar
30. 3. 2022 8:54

Možná to nebude trvat ani rok. Asi předpokládá, že nás aktivně dostane do takového stavu, v jakém budeme žrát kořínky a na nějakou svobodu si už ani nevzpomeneme. Nakročeno má.

Alva
Alva
Reply to  no nazdar
30. 3. 2022 9:20

Myslím, že nejvýstižnější stav republiky i prognoózu budoucnosti podala písnička Fialovo kolečko od Lupo Anetty, kterou sem před pár dny dal Orinoko.
Tady je znova – a nemá to chybu!

https://www.youtube.com/watch?v=FMsqktONzFk

Gatta
Gatta
30. 3. 2022 9:24

Ještě jednou stejné video, co jsen zde dával nedávno.

Pokud by v něm něddo viděl nějaké podonosti s některými ději dneška je to věc zcela náhodná.
Video je jen téměř 40 roků staeá umělecké ztvárnění doby ještě starší.

https://m.youtube.com/watch?v=196h-nUrNB4

orinoko
orinoko
30. 3. 2022 10:58

Být soudruh Stříž v Emerice, tak by bylo krabičku meprobamátu denně:

https://www.youtube.com/watch?v=8Bf84Og7plM

https://www.youtube.com/watch?v=rYsXrCZ9oy8

Bety
Bety
30. 3. 2022 11:19

A jedou dál, a jedou dál, kočárem černým kol bílých skal…
Pětikolka odsouhlasila ve sněmovně nouzový stav do konce května, včera na Seznamu
se mluvilo o připravovovaném náhubkování dětí od pěti let – důvod ukrajinské děti nejsou očkované.
Potraviny se dál prodávají do zahraničí. Když už jsou jim Češi u zádele, čím chtějí za pár měsíců krmit ty Ukrajince? I když pravda, pod skvělou kyjevskou vládou už málem na kořínky došlo…
Ale viník je jasně dán, to nás může hřát u srdce a zároveň to zbavuje naši též skvělou vládu veškeré zodpovědnosti za cokoli.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
30. 3. 2022 11:27

Někde jsem přečetl story /sic/ o jakési žíni s dítětem z Haliče. Přes Polsko prchla k nám a už Čížka kádruje. Prý hledá práci a nikdo ji nechce, přestože umí i englicky. Neumíme se prý chovat, kdosi si před ní údajně odflusl. Takové móresy do eurosojuzu nepatří. Přesně podle plánu: Teď nás budou kádrovat i mistrovat.
Bandera Kotrba má velkou příležitost. Může si jí nastěhovat do kožichu.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
30. 3. 2022 12:08

Právě jsem shlédl Kotrbovu noční můru. Dva gladiátoři ve volném ringu. Plešatá emerická obří krevní tučnice nikoli nepodobná Kotrbovi s daleko subtilnějším Rusem. Pro Rusa to vůbec nevypadalo dobře. Plešatý šrek ho vždycky zalehl a bylo vymalováno. Nicméně Rus se otřepal a při dalším pokusu o zalehnutí trefil šreka do kotrby tak, že ten počítal zeleninu až v Užhorodu. Následovaly další trefné připomínky do řeznické tučnice a když Rus trefil šreka penaltou rovnou mezi lampy, tak bylo vymalováno až v Kyjevě. Emerické boxerky málem museli odvézt s covidem. Dal bych sem odkaz, ale nabídka byla zase na on the table.… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko
Alva
Alva
Reply to  Bety
30. 3. 2022 19:41

Někde jsem četla: „Nedávno jsme si nemohli kvůli Covidu pozvat domů i rodinu, teď si máme k sobě nastěhovat cizí lidi“.

No ale kvůli zničeni Ruska na věčné časy si riskneme i ten Covid, ne? Je to menší hrozba než Rusko za humny!. :-((((((

Patrik
Patrik
30. 3. 2022 16:13

Dezinformační globalistický=antisemitský Aeronet opět jednou „anal-iťicky perlí„. V jednom z obrázků (přesněji jednou z map, kterou do svého posledního článku vložil, kde už to má doslova před očima, tak on pořád slepý, slepý – anebo možná pořád účelově manipulativní)!. Prostě jsou zprávy a „Z“právy. Tady právě velmi riskuji nikoliv tak za sebe, jako za zdejší stránky, byť použití velkého „Z“ bylo myšleno ve zela jiném kontextu, než jak je míněno ruskou ozbrojenou technikou a s tím spojenými tresty za tzv. propagaci onoho ruského „Z“ (a k tomu se nebudu ani vyjadřovat). Ale pointa mého komentáře: Kdo vidí mozaiku světového dění… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
31. 3. 2022 3:50

A přece jen jeden obrázek, kde je to ruské „Z“, vložím – v rámci objektivity by totiž případní cenzoři měli vzít v potaz, že je nikoliv z Česka, ale z Tel-Avivu(!): Koho paměť neklame, ten si jistě vzpomíná, jak už kníže Schwarzenberg svého času chtěl v Česku v případě jakékoliv hrozby zajistit ubytování pro lidi z Izraele. A nemusíme zacházet až do takových detailů, aby každý věděl, že Česko/Československo je (bylo?) Izraelem vždy považováno za největšího přítele, jakého Izrael ve světě má. Z článku, ze kterého je obrázek, dále cituji: „Takových akcí bylo v Izraeli během dnů „krymského jara“ mnoho,… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Patrik
Bety
Bety
30. 3. 2022 21:28

Na Seznamu: Putina klamali poradci o průběhu války, řekl nejmenovaný americký činitel.
A v diskuzi pod tím ani stín pochyb. Prostě Seznam = slovo Boží. A nejmenovaný činitel = totéž.
Když už jsem začala s tím slovem Božím, tak tolik naivních troubů, to je opravdu
PEKLO !!

LiL
LiL
30. 3. 2022 22:05

Je to nesmírně vážné téma a problém. V minulém totalitním režimu, jsme měli možnost a to díky krátkým vlnám, porovnávat pravdivost informace a tak trochu k,, Té,, pravdě jít naproti. Dnes je vše hrůzostrašně jednostranné a je úplně jedno která strana to je. Jak se vtipně psalo,, pravda vyděsí,,. Nové politické vedení ukazuje, že loutkové divadlo nevymřelo a Ukrajinské téma tlačí pod tlakem, kudy to jde. Každý sociolog, Vám jasně řekne kam to povede a jestli to náhodou není záměr. Nejlepším sluhou je ten, který neví, že slouží. A pak si opět vzpomeneme na Jana Husa a jeho slova o… Číst vice »

PPK
PPK
31. 3. 2022 0:27

1/ Dezinformační, globalistický a antisemitský Aeronet napsal, že mluvčí Kremlu oficiálně potvrdil, že Rusko začíná požadovat platby v rublech za veškeré suroviny, které dodává na Západ, čili nejen za ropu a plyn ale i za obilí, hnojiva, dřevo a všechny vzácné kovy a plyny nezbytné pro výrobu čipů a vůbec polovodičů. Vzápětí na toto prohlášení reagoval prezident BlackRock a vyzval Američany, aby se připravili na chudobu, nedostatek potravin a zboží v amerických obchodech, a to vůbec poprvé od 2. světové války (link nedávám, jsou to určitě jen samé dezinformace. Ostatně soudím, že jej beztak každý zná). 2/ Agentura Reuters napsala… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  PPK
31. 3. 2022 5:24

K ad 1/: Rusko platby v rublech odložilo – link také dávám, byť by se daly dohledat mnohem serióznější odkazy https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/plyn-nemecko-rusko-dodavky-krize-prvni-stupen-varovani-energie.A220330_083739_eko-zahranicni_remy Že Aeronet vždy udělá bombastický článek na „první dobrou“, to už je klasika. K ad 2/: Že o trubky (a veškeré zdroje, v souhrnu o projekt „Gréta“) jde v prvé řadě, to je také klasika. A Rusko to moc dobře ví. To jen lidstvu je do hlav vtloukána demokracie atd., o kterou ve skutečnosti vůbec nejde, protože je to jen prostředek/nástroj (a nad tím je dokonce náboženství), jak se ke všem zdrojům dostat-přivlastnit si je. Inflace, deflace, finanční krize,… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
31. 3. 2022 15:39

Tak šachista Putin to přece jen udělal – od pátku ruský plyn jen za rubl. A dejme si odkaz na český mainstream, ať je to „objektivní“: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/putin-rubl-zemni-plyn-dekret-eu-kupci-zahranici.A220331_155213_eko-zahranicni_jla Otázkou pro mě přesto je, nakolik v tom jde o přání globalistů v jejich plánu o konci USA/petrodolaru a nahrazení dolaru/petrodolaru čínským juanem a nakolik o přání Putina. Tak či tak pro mě z toho plyne vzkaz Putina globalistům: Chcete Rusko odstřihnout od dodávek plynu do Evropy a nahradit v Evropě ruský plyn íránským? OK, ale v tom případě já chci ruský plyn prodávat pouze za rubl. A je jedno, jestli to bude… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Patrik
orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
31. 3. 2022 15:54

Tzv. globalove, ty greto s umělým ocasem, právě sdělují, že planetární lace skončila a vstupuje se do lokální drahoty. Ohon Trump, tvůj umelak, je už mimo trajektorii bílé zemljanky a jak dopadnou syreckovske USA už zajímá málokoho, když má každý plný kecky vlastních genderovych Papriku.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
31. 3. 2022 17:07

@@@ orinoko „Tzv. globalove, ty greto s umělým ocasem, právě sdělují, že planetární lace skončila a vstupuje se do lokální drahoty.“ – tak pravil globál orinoko, co asi má Grétu vylepenou všude (a nejspíš i pandu). Aneb jak to říkal tzv. lovec Bilderbergu už v roce 2012 a dokonce pro čt 24? „Aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít“. A k tomu: „V projektu BRICS si za B dosaďte Británii“ https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1292254-estulin-bilderberg-neni-konspiracni-spolek „Lokální drahota“ – no, to je výborný postřeh! Jen mi nějak uniká, proč v tom vadí můj názor, že tomu „B“ v touze po přivlastnění si planetárních… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
31. 3. 2022 17:31

V zásadě jsou jen 3 možnosti, jak se věci mají: 1/ Pizda, která si na webu dá mužského nickitu, kterýžto stav se potvrdil už před lety, a dál setrvává ve své genderové schizofrenii, je cvokna zralá na diagnózu. Zcela vynechávám spekulace, zda je jde o pizdu placenou za pelešení se na předepsaném webu anebo o amatérskékou lapli, mající nezkrotné puzení sdělovat svoje stále stejné píchoviny světu. 2/ Samozřejmě může jít o cílenou záležitost na podnícení diskuse, ale to by muselo mít napsané obsah a nikoli seprané bombarďáky virtuální existence. Kdysi tomuto účelu sloužil valouch Fagan, dneska domněle nedoceněná pizda, které… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
31. 3. 2022 15:56

Admine, nepíšeš, ty evidentní kokotiny Ty?

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 10:21

Žába se vaří pomalu – aneb vraťme se o 20 let zpět, do roku 2002, cituji: „Plynovod Nabucco je název dosud nepostaveného plynovodu, který má podle plánu za cíl snížit závislost států EU na ruských dodávkách plynu. Tento plynovod má přivést kaspický plyn do Rakouska přes balkánské státy. Jen přes Ukrajinu ale pošle Rusko do Evropy 120 miliard kubíků plynu za jeden rok, zatímco kapacita Nabucca by měla být nanejvýš 31 miliard kubíků“. Informace dále má několik návazností: 1/ Pokud by přes Nabucco proudil plyn z Íránu, kapacita potřeb EU by byla plně pokryta (pokročilo se v roce 2015 tzv. jadernou… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Patrik
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 10:38

Ještě se mi vybavuje rok 2010 – tehdy globalistický panda fond WWF vyslal za Putinem Leonarda di Capria se zaobaleným dotazem, jestli tento herec má přijmout roli Lenina v uvažovaném filmu. Jak tehdy řekl Putin (video), di Caprio se přes všechny překážky za Putinem doslova probil, ale více o tom, jak globalisté velmi, velmi potřebují Putina, je zde

Last edited 1 rok před by Patrik
orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 12:13

Za vršení sraček na OM je to opět 2OOO čmrdlíků do záporného účetnictví.
S ohledem NATO, že mám určitý konkrétní vhled do bilance můžu říci, že pýcha P adresu uvede do mrdvolného stavu velmi souladně se zavíráním trubek do zapadajícího Slunce.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 12:01

Tak to máme dalších 2000 kachlí mínus pro OM.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
1. 4. 2022 19:11

„Za peníze v Praze dům“ – ano, i tak se dají nastavit „hodnoty“, aniž by svědomí mělo problém s tím, že se chová vyděračsky především vůči třetí straně, která na rozdíl od orinoka svědomí má. Ale ok, ať si orinoko svou pravdu staví na těch 2000 kachlí a ať je za to na sebe pyšný, byť je to k blití.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 19:00

@@@ „Ukrajina a Izrael jsou spojené nádoby“ – aktualita: „Izrael v plamenech“ https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/glosa-izrael-v-plamenech.A220330_210128_p_zahranici_wag O tom se u nás ale nikde nemluví od doby, co Izrael není vstřícný k Zelenskému a k Ukrajině (dnes se v čt objevil i David Borek, ovšem nově už nikoliv z Izraele, ale z Kyjeva). Nacismus ve spojení s islámem, to už tady bylo za Hitlera pod heslem jeruzalémského muftího: „Vyhlašuji tímto Svatou válku, moji muslimští bratři! Vražděte Židy! Všechny zlikvidujte!“. Evropa, zaplněna muslimy a nově zaplněna antiruskými Ukrajinci, to je dokonalý základ pro tu vlastní evropskou armádu (příští evropskou část NATO), naplánovanou a odsouhlasenou v… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
1. 4. 2022 19:04

Ale na závěr něco optimistického – Ladislav Větvička se objevil na nových/“nových“? stránkách a má tam video „Válečna Ukrajina“: Tak asi tak.

Irena
31. 3. 2022 12:22

Rusko navrhlo EU platit za plyn z rublových účtů v ruské bance  Rusko navrhlo kupujícím plynu z EU platební schéma s povinným otevřením rublového účtu v ruské bance, říkají zdroje RBC. O den dříve napsala agentura Reuters, že se diskutovalo o možnosti platit eury v rublech. Rusko nabídlo kupcům plynu z nepřátelských zemí nové platební schéma, které zahrnuje povinné otevření rublového účtu v ruské bance, říkají zdroje RBC. „Navrhované schéma vyžaduje, aby si zahraniční kupec ruského plynu povinně otevřel účet v ruských rublech v ruské bance,“ řekl RBC vládní zdroj. Podle něj „bude muset být platba od kupujícího Gazpromu… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Irena
31. 3. 2022 15:52

„Nenecháme se vydírat, vzkázali Putinovi ministři Německa a Francie“.To si asi dělají legraci, ne?

„Pro nás je důležité nenechat se od Putina vydírat,“ řekl Habeck. „V žádném případě nebudeme souhlasit s tím, aby se za dodávky plynu platilo jinou měnou, než jaká byla smluvně dohodnuta,“ řekl Le Maire.“

Ale on je přece nenutí, kupovat JEHO plyn. Bylo to jejich svobiodné „demokratické“ rozhodnutí. To se nám to rozdávají sankce, když si myslíme, že jimi Putina zastrašíme. A ona nečekaně padla kosa na kámen.
Teď mají, co chtěli, ale jsme bohužel pořád s NIMI na jedné lodi i my.

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/nenechame-se-vydirat-vzkazali-putinovi-ministri-nemecka-a-francie-40392381#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=bhojnK1ev9g-202203311542&dop_id=40392381&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Alva
Alva
31. 3. 2022 12:59

Úplně jiný pohled na celou speciální ukrajinskou akci než jak ho vidí nejen náš mainstream, ale i laičtí gaučoví vojenští stratégové, kteří hodnotí Putinovu špatnou strategii a dávají uasvěcené rady co a jak měl kdy udělat. :-)

Ale dokonce i to, co o té akci samé, jejím průběhu a předpokládanému výsledku uvádějí i někteří opravdu snad nezaujatí odborníci.

https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/veteran-americkych-zpravodajskych-sluzeb-ruska-kampan-na-ukrajine-bude-zahrnuta-do-ucebnic-bojovych-manevru/
Závěr:
„Tohle je válka Big Arrow v celé své kráse, něco, co Američané znali, ale zapomněli to v pouštích a horách Afghánistánu a Iráku. Vysvětluje také, jak 200 000 Rusů dokázalo porazit 600 000 Ukrajinců.“

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
31. 3. 2022 13:16

Možná se to povede celé bez pomoci záloh, které jsou připraveny zasáhnout. Rusko provádí celkem pravidelnou rotaci frontových jednotek, aby si jednotlivci mohli odpočinout od napětí. Na banánech byl jeden Čech, který svůj úsek popisoval jako zákopovou poziční válku, v níž blbečci od compu mají plné gatě z poznání, že zastřílet si na Rusa na Haliči je dost o vlastní kejhak.

Irena
31. 3. 2022 13:45

Tak už to Putin podepsal! Stávající smlouvy na dodávku plynu budou ukončeny, pokud kupující z nikoliv přátelských států nesplní nové platební podmínky. Nová pravidla prodeje plynu začnou platit 1. dubna (za plyn dodaný od 1. dubna)! Musí si zřídit rublové účty v ruské bance a platit v rublech. Cituji: „Aby získali ruský přírodní plyn, musí si otevřít rublové účty v ruských bankách. Právě z těchto účtů budou prováděny úhrady za plyn dodaný počínaje 1. dubnem. Pokud takové platby nebudou probíhat, budeme mít za to, že ze strany kupujícího nebyly dodrženy smluvní závazky se všemi následky z toho vyplývajícími. Nám nikdo… Číst vice »

Irena
Reply to  Irena
31. 3. 2022 13:58

A tohle to podtrhuje, 31. března 1814 ruská vojska vstoupila do Paříže! Fakticky dobyla Evropu!

Alva
Alva
Reply to  Irena
31. 3. 2022 14:07

Ajta krajta! A myslím včera na Seznamu byl článek (už ho nenajdu) s nadějným titulkem, že Rusko od plateb za rubly ustupuje.

Je ale možné (článek jsem nečetla), že tam nebylo zmíněno, že to platí jen pro „přátelské“ režimy a naší vládě ještě nedošlo, že Rusko tu naši úpornou snahu dostat se a zůstat v kategorii nepřátel vztáhne na všechno vč. plynu.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
31. 3. 2022 14:43

Ďáďa byl ještě laskavý. Mohl to spustit o 2 moony dříve. Teď už nás čeká jen jaro. Ačkoli … je ohlášena nová zima i mráz. Aha, to je ten krut … ten mráz, co přichází z Kremlu. Musíme to vidět třídně správně.

babák.jpg
peter.
31. 3. 2022 19:33

Covidom si odskúšali čo všetko znesieme,výsledok bol nad ich očakávanie a tak nám to teraz nasypú tak,že to všetko ani nebudeme vedieť stráviť!
Volili ste nás? Volili ! Tak teraz držte hubu a podriaďte sa !Ak nie,tak s vami tak zatočíme,že sa z toho pose…te! Máte presne takú vládu,akú si zaslúžite! Hubu držať smradi menejcenní !

Bety
Bety
31. 3. 2022 20:23

Nedostane se sem ruská propaganda, nedostane se sem ani ruský plyn.
Ministr Síkela „zvažuje možnosti“, takto nulové. Dvě procenta plynu co vyrobíme, no to je něco. A jestli čeká, že se slavná EU s námi podělí o zásoby, tak to se načeká.
Prý se Evropa nenechá vydírat. A co jsou sankce, krádeže urážky…
Síkela říká, že prý se toho báli… no není to pěkné? A co udělali? Co zajistili? A co udělají teď? Zase nic. Jo já zapomněla, když nic jiného, tak cenzuru nám zajistí.

Alva
Alva
31. 3. 2022 21:00

Čeká nás ještě něco horšího, protože to bude nevratné. Odměna za bezbřehou a nedomyšlenou charitu. https://pravyprostor.net/milion-migrantu-a-ukrajinska-zdravotni-turistika/ Naši politikové, kteří nikdy ani na pikosekundu nepomysleli na blaho obyvatel Česka, ale jen na sebe, svou moc a svá koryta, zřejmě skutečně dovolí (nebo to ještě podpoří), aby do ČR přišel skutečně milion lidí z Ukrajiny. Ano, milion. To znamená, že každý desátý bude Ukrajinec Milion příchozích bude mít takové dopady na infrastrukturu, jaké si neumíme představit ani v těch nejhorších nočních můrách. Pod absurdním tlakem se nepochybně ocitne zdravotnictví, protože náš stát zcela lehkomyslně a navíc nelogicky připustil, aby se Ukrajinci mohli domáhat standardu péče, který poskytuje stát svým občanům. Toto špatné rozhodnutí bude mít dalekosáhlé důsledky… Číst vice »

PPK
PPK
1. 4. 2022 4:57

Praha bojuje za Ukrajinu a protestuje proti Putinovi
https://www.facebook.com/3CproUkrajinu/

v_praze_je_to_normální.jpg
Last edited 1 rok před by PPK
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  PPK
1. 4. 2022 15:24

S tímto komentářem k výše uvedené iniciativě se plně ztotožňuji:

Mike Kuc
Běžte do p..e vypněte si doma topení, choďte si vařit ven na oheň, choďte pěšky a dejte ostatním lidem pokoj. Máte málo svých problémů že se musíte starat po čem vám je ho..o?