Zásobování masa v USA může být brzy široce kontaminováno mRNA proteiny z biotechnologických „vakcín“

Brzy bude existovat další důvod, proč si vybrat buď vegetariánskou stravu, nebo získat maso z místních důvěryhodných zdrojů: Injekce mRNA se chystají masivně zavést v masném průmyslu, chovu skotu, kuřat, prasat, koz a dalších hospodářských zvířat, cílem je pravidelná aplikace.

Injekce mRNA, podle zkušeností po očkování lidí, mohou:

  • cirkulovat po celém těle a hromadit se v krvi a orgánech;
  • způsobit, že tělo produkuje proteiny s potenciálně toxickými účinky;
  • ucpat tepny a nakonec usmrtit nebo poškodit lidi mozkovou mrtvicí nebo infarktem;
  • změnit chromozomy a způsobit trvalé genetické změny organismu.

Ukázalo se, že injekční jehly nejsou jediným způsobem, jak může být informační mRNA zavedena do lidského těla. Může být také aplikována orálně nebo průnikem přes kůží. Pouhá manipulace se syrovým masem kontaminovaným produkty mRNA je pravděpodobně obdobou expozice „vylučování“ od příjemců vakcíny. A přestože žaludeční kyselina pravděpodobně ničí sekvence mRNA, dochází k vstřebávání v ústech, pod jazykem, což je důvod, proč se mnoho léků a doplňků – včetně konopných olejů a zinku – často lépe vstřebá pod jazykem, než po spolknutí.

Už jen pouhá přítomnost masných produktů od zvířat očkovaných mRNA v ústech, pokud tyto produkty nejsou zcela tepelně upravené, vás může vystavit „vylučování“ mRNA, která může být absorbována do vaší krve a cirkulovat ve vašem těle. Mohou to být i proteiny, které jsou lidskému tělu cizí.

Pfizer, Bayer a další farmaceutičtí giganti již oznámili mRNA vakcíny pro zvířata chovaná na maso. Jak prozradil Dr. Robert Malone v nedávném článku, obří farmaceutické korporace začaly propagovat mRNA vakcíny pro zvířata již v roce 2016. Píše se v něm mimo jiné, že:

  • Bayer spolupracuje s BioNTech na vývoji mRNA vakcín jako veterinárních léčiv (10. května 2016).
  • Sequivity je vakcína pro prasata vytvořená na zakázku, která využívá RNA vakcíny (web společnosti Merck, leden 2023).
  • Aqvisition rozšiřuje a doplňuje portfolio silných vakcín společnosti Merck Animal Health (tisková zpráva společnosti Merck, listopad, 2015).
  • Nový jižní Wales rychle sleduje mRNA vakcíny proti slintavce a kulhavce a nodulární dermatitidě skotu (australská vláda)
  • Mezi vládou Nového jižního Walesu a americkou společností Tiba Biotech byla podepsána dohoda o mRNA vakcíně proti slintavce a kulhavce (tisková zpráva Tiba Biotech)

Je jasné, že živočišná výroba na rančích bude převálcován mRNA vakcínami, které pravděpodobně zabijí šokující počet domácích zvířat, vyvolají zvýšení jejich neplodnosti a kontaminují zásoby masa  spike proteiny vytvářenými mRNA. Jedná se o strategii „eliminace hospodářských zvířat“ s cílem potlačit maso a donutit lidi ke konzumaci moučných červů a cvrčků (viz níže).

Pokud tedy budete konzumovat konvenční masné výrobky, budete už brzy jíst biotechnologické výsledky masového „očkování“ zvířat injekcemi mRNA.

Pokud jíte maso, zjistěte si, odkud pochází

Pokud se rozhodnete jíst maso, zjistěte, odkud pochází. A jestliže pochází z velkovýrobně chovaných zvířat, je téměř jisté, že už brzy bude kontaminováno biotechnologií mRNA.

I když se stále jedná jen o spekulaci, je možné, že vaření při vysoké teplotě může zničit některé jemné proteiny generované biotechnologií mRNA. Z tohoto důvodu se vyhýbejte konzumaci syrových či nedostatečně tepelně upravených masných výrobků, jako jsou např. málo propečené steaky. Zatím s jistotou nevíme, zda vaření ničí spike proteiny, takže při konzumaci masných výrobků z konvenčních zdrojů buďte opatrní. (Doufáme, že se o tomto tématu dozvíme více a o našich zjištěních vás budeme informovat.)

Pokud jíte maso, snažte se najít místní dodavatele masa, kteří dodržují holističtější, přirozené postupy, jako je vyhýbání se injekcím mRNA pro svá stáda. Podpořte místní zemědělství a budete mít zásobovací řadu čistších potravin. Vždy vybírejte zvířata chovaná bez GMO a krmená pokud možno organickými krmivy. Variantou je samozřejmě konzumace moučných červů a „hmyzích hamburgerů“, čímž byste jistě potěšili globalisty.

Je téměř jisté, že globalisté se pokoušejí jak kontaminovat zásoby masa, tak je časem vyloučit a nahradit maso zvířat mj. hmyzem, moučnými červy, cvrčky a larvami. Článek StudyFinds.org zdůrazňuje nedávnou studii o moučných červech, která tvrdí, že tyto sušené larvy brzy nahradí kuřecí maso v kuřecích nugetách.

No nevypadá to jako lahodný oběd? Již brzy bude právě toto nabídnuto chudým masám jako zdroj bílkovin.

Mezitím si globalisté bezpochyby pochutnají na prvotřídních steacích a salátech bez použití GMO ve svých soukromých tryskáčích protože vědí, že nezávadné jídlo podporuje dlouhověkost.

*

Copyright © Mike Adams, NaturalNews.com , 18. 1. 2023

Námět: Clair

Překlad: Stan

4.7 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 3. 2023 14:44

comment image

PPK
PPK
13. 3. 2023 5:35

Prosím neobtěžujte pana premiéra s tím vaším žrádlem
D-FENS 12.3.2023 Společnost 249 Komentářů
https://dfens-cz.com/prosim-neobtezujte-pana-premiera-s-tim-vasim-zradlem/