Ženy za ženy

Poté, co jsem byla aktivistkou za ženská práva v cizině, pokusila jsem se o něco podobného ve své rodné vlasti. Zatímco v Evropě se podařilo založit ženský spolek, který sice skončil u soudu a na seznamu extrémistických hnutí, u nás něco takového rozhodně nehrozí.

Ve své činnosti za práva žen jsem v domovině nijak neuspěla, naopak jsem proti sobě popudila ženy, jejichž práva jsem chtěla zastávat. Naše ženy se sdružovat za ženská práva rozhodně nebudou.

Abychom se v problematice lépe orientovali, předně si musíme uvědomit obrovské rozdíly v západní demokracii, které panují mezi právy občanskými, lidskými, mužskými a ženskými. Pak snáze pochopíme, že jedinec pohlaví ženského ve skutečnosti vůbec žádná práva nemá. A na rozdíl od zahraničí české ženy žádná práva ani nevyžadují. (Už to, že máme jedince a nikoliv „jedinkyni“ a že ženy nejsou rodu životného, ledacos vypovídá o zmanipulování českého myšlení a jazyka.)

Ženy mlčí. Pokorně a obdivně snášejí nadvládu mužů. Přisluhují mužské organizaci společnosti, na které parazitují a přiživují se. Nejen to, dokonce jsou i citově unášeny hanebnostmi a masakry mužské části populace. Ve skrytu duše jim muži svojí mužností imponují.

Nenechme se mýlit. Pokud nějaké západní feministky bojují za ženská práva, tak zápolí za mužská práva pro ženy a nikoliv za ženská práva pro ženy. Všechny historicky doložitelné boje o uspořádání a vládu v lidské společnosti jsou záležitostí mužů. Jen občas, aby se neřeklo, jsou nějaké ženy přizvány do veskrze mužské politiky, aby opticky zakrývaly její jednostrannost. Také jste si všimli, jak se takové osoby hormonálně rychle mění na muže?

Demokracie prý spočívá ve svobodné soutěži idejí. Pouze s tím, že když máme soukromou demokracii, tak to musí být soutěž idejí pouze demokratických. Čili o žádnou svobodnou soutěž idejí se vůbec nejedná.

Naši rodiče jistě znají podobnou svobodnou soutěž idejí z dob před rokem 1989. Pouze s tím minimálním rozdílem, že tenkrát to byla soutěž socialistická, neboť byla lidová demokracie, která vylučovala všechny nesocialistické ideje. To, že všechny tyto ideje, ať kapitalistické nebo socialistické, byly a jsou mužské, nikdy nikoho moc nezaráželo.

Materializmus již podle konstrukce svého názvu by měl být ženského charakteru, zatímco idealizmus mužského. (Ten) materializmus (rod mužský), by se měl týkat materie, hmoty, ženy, matky a přírody.  Místo toho byl vesmíru přiřčen rod mužský, ačkoliv je pohlaví ženského. Což netvoří jeho většinu tzv. černá hmota, dříve nazývaná Černou matkou? Materializmus se tedy stal tedy prohnaným genderovým způsobem mužským.

Idealizmus se má týkat (těch) idejí, ducha a vědomí. Bůh, který je nejvyšší ideou idealizmu, byl podobným podvodem ocejchován rodem mužským. Všem privatizacím hmotných statků pozemských, byť nazývaným kolektivizací, vždy předcházela privatizace myšlení a vyjadřování.

Andrew Phillip Smith ve svých poznámkách k Filipovu evangeliu (Volvox Globator 2012) uvádí, že „duch svatý je rodu ženského, je nepravděpodobné, že by oplodnil Marii. Duch je v hebrejštině a koptštině rodu ženského, ale v řečtině rodu středního a v latině rodu mužského. Trojice otec, duch svatý a syn je tedy rodinnou jednotkou tvořenou otcem, matkou a dítětem, která je podstatně vyrovnanější než ryze mužská trojice pozdějšího křesťanství“.

Už chápete to nesrozumitelné tajemství boží trojice, kterým operují černokněžníci dva tisíce let, aby udrželi lidstvo v otroctví, a to zejména jeho ženskou část? Žena je slabinou muže. Jestliže vyřadíme ze hry ženu, ovládneme snadno muže.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
53 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Lena
Lena
11. 9. 2020 6:52

Jestli to někdo víte, zajímala by mne aspoň některá ženská práva pro ženy. Je to hůře placené zaměstnání, nakupování, vaření, praní, žehlení, uklízení, výchova dětí, noční směna a jiná dělba práce v domácnosti, která se nahrnula pouze na ženu???

Poctivy Ovcan
Poctivy Ovcan
Reply to  Lena
11. 9. 2020 7:29

Myslím, že uvádíte opět pouze „mužská práva“, byť v deformované podobě. Potíž bude nejsíš v tom, že dosud „ženská práva“ nebyla definována. Není se ostatně čemu divit, zákonníci ani farizejové je definovat nebudou. Navíc obecně ženy k vytváření konstrukcí netíhnou. Snad proto dosud nevznikla ani poptávka po takovém systému (na rozdíl od výroby propagandy, zbraní a destrukce vůbec). Evidentně však za tím stojí Babiš s Putinem.

Lena
Lena
Reply to  Poctivy Ovcan
11. 9. 2020 7:50

Podotýkám, že jste si vytvořil konstrukci, k čemuž muži obecně tíhnou, jako k předčasnému pohřbu a koiotu. Byly tam 3 otazník a také zmínka o dělbě práce veškeré připadající na ženy, což naznačuje ironii. Zkuste ta ženská práva definovat sám, prosím. Jak to, že dosud nebyla definována? Nenaznačuje to nějakou závažnou duševní kastraci v našem bohulibém patriarchálním zřízení?

fantomas
Reply to  Lena
11. 9. 2020 11:02

Bohu žel.

fantomas
Reply to  Lena
11. 9. 2020 11:00

To je smutné, ale jde o prioritnější věci než je ďítě, nakupování, vaření uklízení…………. . Ženy KURVA UŽ POVSTAŇTE !

Gatta
Gatta
11. 9. 2020 10:37

Dělit lidská práva na „mužská“ a „ženská“ … není to tak trochu něco jako rasismus ?

fantomas
Reply to  Gatta
11. 9. 2020 11:03

Ta otázka je rasistická myšlenka.

Gatta
Gatta
Reply to  fantomas
11. 9. 2020 11:27

Otázka ohledně potencionálního rasismu nemůže být nerasistická.neboť pracuje s rasismem jako s pojmem a předmětem diskuze :-)

zart
zart
Reply to  Gatta
11. 9. 2020 12:52

Jistě, že je to otázka rasové čistoty. Snad byste nechtěli, aby genotyp ženy byl srostlý genetickými materiálem podsviňčat, nebo demokratů? No, vlastně něco na tom je. Až budou všichni lidi, psy, kočky, žížaly, prasata, ovce a všechna havěť a pakáž rozemleta v genetickém mlýnu na fašírku, pak bude konečně klid…

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 12:21

Zlatý komunisti. Za nich se tradovalo, že ženské budou k vyzvednutí ve skladu. Dneska to došlo tak daleko, že na Bělidle se vede ženská válka – svého druhu sexmise – a to, co si dneska většinově myslím o ženských sem nemůžu napsat, protože by to vyvolalo mezinárodní skandál. Dej ženské pocit , že na ní stojí světová událost , a na světě máme ještě pořádně nedefinovaného debila. Ale žádná škoda nevznikne. Za barevné roboty s úhlopříčkou už vytváří náhrada: https://www.mobilmania.cz/clanky/sex-manzelskych-paru-jen-vyjimecne-loznice-ovladnou-roboti-s-umelou-inteligenci/sc-3-a-1336994/default.aspx Někdo si dal tu práci a na základě fyziognomie sepsal průvodní charakteristiky oněch tří ženských zrůd na Bělidle s tím,… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 12:46
orinoko
orinoko
11. 9. 2020 12:53

Tady samy soudržky valí na veřejnost svůj profil. Nachází se mezi krávou a grafikou.
comment image

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 13:11

Tady je židovka vyvedena jako jednoznačný medyjální konstrukt se všemi současnými atributy pro juvenilní kretény. Rocková hvězda ošlehaná větrem pódia, mající jasno v runách emotikonů 🐱‍👓 …. na kozách má napsáno, že je ONA strana pro život /doufejme, že to nejsou implantáty/: Je prezentována jako NĚKDO , kdo má jasno o směřování Běloruska, přičemž pravý opak je pravdou. Tato evidentně vylízaná ženská vůbec nemá tušení , co se děje , a co se v jejím jménu má dít. Nevidí, co vidět má, a pokud snad přece jen, tak je jí to jedno. Jen další KATASTROFA v nekonečné řadě.
comment image

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 14:30

Boxerky zahřáté z boxerské ligy.

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 13:12

comment image

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 14:23

Ta má pěkný rozmlácený boxerský nos. S tou bych si to nechtěl rozdat, dostla bych nakládačku.

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 13:28

Jen ještě něco dodám stran ženských. Jejich charakteristikou je jejich obočí. Hodně často nemají vlastní. To souvisí s rozumem. Jednou je móda vlastní vytrhat a namastit si úzkou linku mimo původní linii. Dneska se to snad už zase trhá , ale mastí se tlustá linie. Podle vizážistů. Dneska ženská nevyjde ven s vlastním ksichtem. Na tu mordu nejdříve nanese co huba snese podle závěrů příslušného sjezdu a pak jde svět oblbovat s falší , že dole je to ještě fantastičtější. Na Slovensku zabrala píČApuťka , údajně krásná žena. Asi máme každý jinou představu. A její angažmá je samozřejmě také o… Číst vice »

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 14:25

To nejsou ženy, pouze se za ně vydávají, proto vás tak rozčilují. Tyto již dostaly a přijaly mužská práva

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 13:59

Je to jako u blbých …. Bělidlo jako celek má úplně na háku nějaký Covid 19, ty báby spasiTELKY mají hlavně náušnice a řádně namalované pysky , aby bylo jasno, ale o nějakou roušku nezavadíte. My teď jedeme švédskou cestu , a zase fšechno špatně. Německo šílí nad rozestupy v jejich deMONSTRANCÍCH, ale porušování téhož na Bělidle je cool. Včera jsem byl v Praze. Bohužel už se tam zase množí englická hovada , která na elektroskútrech zn. Michael Ž. mají srandu z toho, co v této prdelní zemi lze beztrestně provozovat. Všichni Čížci nasadí apaticky roušku všude, kde se to… Číst vice »

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 14:29

Opět stejná chyba. Záměna mužatek za ženy. Genderystky mají tlusté pysky. Spasitelky zmáklé z telky, výrobky to televize, hrají prim v první lize.

zart
zart
11. 9. 2020 14:35

Otec (muž), duše svatá (žena), syn a dcera jsou genderově vyváženou rodinnou jednotkou. Taková rodina je špatným základem státu, zejména jeho ekonomiky. Potřebujeme nevyváženou jednotku, jejíž členové různě pohlavně zkurwení budou hledat rovnováhu přes námi nastražený ekonomický bypass, kterým z nich odsáváme životní sílu.

Lena
Lena
11. 9. 2020 14:47

Žádná ženská práva pro ženy se zde neprobírají, spíše stížnosti na ženy emancipované na muže pomocí mužských práv. Jedním z hlavní ženských práv je přiměřený příjem ženy bez zaměstnávání. Žena by měla mít rovnocenný příjem s muži, aniž by jako otrokyně námezdně pracovala. Samotná její existence je hodnotou, kterou nelze penězi zaplatit. Pokud je ovšem ženou se vším všudy, jak má být. Máme 21. století a ženy jsou stále zaměstnávány jak v nějakém kapitalistickém středověku. Zatímco máme nezaměstnanost, protože značná část mužské mládeže bydlí v mamahotelu, pospává na trávě, topí si koksem, má starosti s teplým partnerem, tetováním, železářským zbožím… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Lena
11. 9. 2020 15:23

Njn, skoro přesně , jak jsem čekal. Nemůžu se zbavit pocitu, že spousta emerických teploušů je následek emancipace a la sufražetky. Krávy si oblečou fšechno , aby díry byly vidět nejvíce, a když chlapovi logicky hrábne, anebo jen pochválí , tak je to sexuální harašení. To islám vyřešil burkou a je po ptákách. Tam se myslím neharaší vůbec. Všimli jste si dnešního hollywoodského trendu? Ženská povalí chlapa na postel a sedne na něj. Byla doba , kdy se šukalo ve stoje a na důkaz , že to tak je, měla ženská vždycky levou nohu vytasenou až k plícím chlapa. Ženské… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 15:47

Zvrhlost, na kterou jsem si právě vzpomněl, byla jmenovat takovou Šlechtovou v Česku šéfovou Ministerstva obrany. To chlapům hrabalo nebetyčně. Ta korova si brala do práce svého pejska , kterého vječně nosila v náručí. Trvalo to 14 dní? Podobně Kateřina Peak, či jak se to lejno s úhlopříčkou jmenovalo … ta nastoupila do funkce, a první, co bylo, tak začala vyhazovat nábytek po svém předchůdci. Jak je na tom armáda ji nezajímalo. Také 14 dní? Tu krávu, Tornádo Arizona Radar , dodneska někdo vyšetřuje, nevyšetřuje. Eurokolchoz jede jaksi stejně jako Germánie na ženský strožok , a ta domina La Gardér… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 16:32

A tahle je mimo téma pro orinoka – vzpomínáš … na ten hlas?

https://www.youtube.com/watch?v=dHuEuBHhK58

Gatta
Gatta
Reply to  Gatta
11. 9. 2020 16:39

A ještě jednu z jiného soudku – dokonce i trochu k tématu:

https://www.youtube.com/watch?v=LoYJABa_sXk

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 16:59

Skvělá poznámka: „na jejichrozmarech-pitomosti jsou postavena celá průmyslová odvětví“. Právě, že jsou ta stvoří genderově zmrzačená, tak jejich pohlavní síla uniká množstvím úchylných ventilů, místo toho, aby procházela správným směrem tím hlavním. Pokud jste si pořídili „ženu“, nebo spíše ona vás, máte doma průmyslový výrobek na úrovni ostatních eletrospotřebičů. Ano myčky, pračky, televize a jiné saračky, jsou daleko více smart než vaše drahá polov(od)ička. Muži jsou ovšem úplně na šrot, tak z jejich strany již vůvc žádná revoluční síla nehrozí. Kapitáni Titaniku mohou být spokojení. Stejně již odjeli posledním záchraným člunem, a nyní se náramně baví, jak se ta obludná… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Lena
11. 9. 2020 15:59

Za stejnou práci stejnou odměnu, ANO, ale chceme aby ženy dělaly mužskou práci ?
A navíc takovová „diskriminovaná“ může mít v rámci domácnosti mnohem větší osobní finanční spotřebu a volného času než její „utlačovatel“.
A slovo „podpantoflák“ taky nespadlo z nebe.

Původně jsem chtěl napsat o ženách obdivný úvod, ale já bych si to stejně potom nějak zkazil … tak jsem ten úvod vynechal.

https://www.youtube.com/watch?v=rClDusz7CG4

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Gatta
12. 9. 2020 21:43

Nedávno mě napadl takový návrh plakátu: Fotka řady morbidně obézních žen, a nad tím nápis „Ženám stejně jídla jako mužům!“

Patrik
Patrik
11. 9. 2020 15:45

„Jestliže vyřadíme ze hry ženu, ovládneme snadno muže.“ Hmmm, a proto se celou lidskou historií táhnou ženské postavy ala Venuše, viz rosekruciánská Sophia A viz osmicípá hvězda a ženské postavy, se kterými byla spojována sumerská Innan, babylonská Ištar, egyptská Isis, aramejská Astarte“ Nově k tomu máme tu Sofii, přeloženo „sofiologii“ – hermetismus https://cs.wikipedia.org/wiki/Sofiologie Z mužů nadělat dělnice/ženy ve včelím úlu, zatímco ponechat jen včelí královnu (v naší době Sofii – viz i robot Sofia či postava internetové sítě) a muže konečně už jednou jako trubce vykopnout, vo to go. S větou „“Jestliže vyřadíme ze hry ženu, ovládneme snadno muže“, proto… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
11. 9. 2020 15:58

Ty jdi raději do prd@le. U tebe je zřejmé , že jsi nešukal v životě možná nikdy. Protože jinak by ti mělo být jasné , že v sexu se neteoretizuje, tam se prostě koná. A když se to povede , tak na nějaké myšlení může každý zapomenout. Podle INdů je to moment, který nás spojuje s vesmírem.
A ten vypadá úplně jinak než ty tvoje hlízy ze cvokárny.
Tebe konkrétně už někde řeší. Jen mají hokej v tom, jestli jsi s nimi anebo proti nim.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 16:16

„Tebe konkrétně už někde řeší. Jen mají hokej v tom, jestli jsi s nimi anebo proti nim.“
Děkuji za zřejmě interní informaci.No, čas ukáže, ale jinak – svět se nezboří.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
11. 9. 2020 16:23

No, po tvém expozé o ženách budou mít myslím jasno i na okraji eurokolchozu. Zvláštní entita.

zart
zart
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 16:50

Myslím, že k vyřazení žen ze hry bylo jejich inženýrské předělání na muže. A s ambicózními mužatkami si obchodní systém velmi dobře poradí. Ony drží muže jako otroky pod pantoflem. Takové ženy jsou nejlepším spojencem a nejlepší pákou obchodního režimu (kapitalizmu, komunizmu, demokracie). Tvoří s ním spojené nádoby. Doma tyto opuchlé zrůdy otroka peskují, ale navenek jim svinstvo vydávající se za stát, ve kterém si rochňají, nevadí. S devalvací faudalizmu se vytratil význam cti, krve a meče. Proradní měšťáčtí trhovní šmejdi se ujali moci. Projeli jsme to na plné čáře u Lipan.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 22:39

Zvláštní entita je chlap, který každým komentářem mezi řádky sděluje, že by chtěl být ženou – a to nejraději někde v domě s červenou lampou. A který si své skrývané touhy zástupně ventiluje tam, kde o sexu vůbec není řeč. A který verbální agresivitou skrytě volá po agresivitě neverbální – sny a přání o nějakém znásilnění už začínají být průhledné jak papír, byť jsou skrývané pod rouškou komentářů ke společenským a politickým tématům. Nešťastný to život!

Gatta
Gatta
11. 9. 2020 17:06

No a ještě něco pro pamětníky a pamětnice – na mladší léta:

https://www.youtube.com/watch?v=5HB56G66nNw
https://www.youtube.com/watch?v=1hZ0YrcczXw

Bety
Bety
11. 9. 2020 17:27

To jste si tedy našli vysoce aktuální téma. Další z aktivistek a aktivistů, kteří se živí hubou a podívejme se, jak se rozjela diskuze. Já jsem feministka toho druhu, která chce za stejnou práci stejné peníze. A nestojím o to, dělat takovou práci, která vyžaduje sílu, kterou nemám. Také nestojím o to sedět doma a starat se jen o domácnost – z toho bych se zcvokla. A že nemáme ve slovníku jedinkyni to mne vážně netrápí. A když mi muž přidrží dveře usměji se a poděkuji. Nechápu, proč jim na tyhle přehnanosti skáčete a ve vaší přehnané reakci zabalit ženy… Číst vice »

Lena
Lena
Reply to  Bety
11. 9. 2020 18:36

Chápu, ale potvrzujete těm moulům tady ty jejich názory. Také nevím, proč bych měla sedět doma a starat se jen o svoji domácnost? Takový úděl a takové přesvědčení jsme si nechaly vnutit, a již dále o tom nepřemýšlíme, máme přece dost starostí s otravou s rouškama. Což není mnoho činností, které vyžadují ženskou „ruku“ nebo spíše ženské „ruce“? Proč se například máme vtírat do mužských organizací práce a vyžadovat za mužskou práci mužské peníze? Proč se nesnášíme, pomlouváme a chceme si vyškrábat oči? Připadám si, že jsme samostatné oddělené trubky, které splachují do kanálu i muže….

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
11. 9. 2020 19:20

Jsem ve všem zásadní zastánce republikánské rovnosti.
A s tím, že záleží co je v hlavě a ne mezi nohama :-) jste mě přeběhla – než jsem se dostal k PC.

Ne, nebudu dál nic psát – slova jsou tvrdá a dají se vždy všelijak otočit.

Raději pustím ještě jednu takovou skoro lidovou:
https://www.youtube.com/watch?v=Wc7pU94Hio0&ab_channel=MaxQik

Aleš
Aleš
Reply to  Bety
11. 9. 2020 19:50

Bety: Pěkná glosa. Vzpoměl jsem si, jak letos v létě v Lesnické práci bylo jedno z hlavních témat oslovení pracovnic pracujících v lesnictví. Asi se redaktoři domnívali, že oslovování kolegyň bude mít vliv na rozpad lesních ekosystémů, který např. na Vysočině začíná mít apokalyptický charakter. Totální vítězství formy nad obsahem alias pravdy a lásky nad lží a nenávistí musí zvítězit na všech frontách, om nesmí být vyjímkou. Jak evropské a demokratické plnění spojenckých závazků.

orinoko
orinoko
11. 9. 2020 20:08

Četa četu zjišťuji , že jsem mnohé opomnel. Tak například smysl pro humor je ženskému svetu vzdálen stejně, jako přistání na Marsu. Zvanit se dá o mnohem , ale vnímat podstatu nikoli jako prostatu je prostě mimo civilizační vydobytek.
Krávy v Belorusku dělají převrat a ty české to chápou jako možnost , jak navýšit prijmy. Průjmy je nezajimaji.
Zajímavý důsledek alternativního schema.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
11. 9. 2020 21:36

Já myslím, že smysl pro humor mám, i když nemusí být stejný jako váš. Ale ti aktivisté a aktivistky , tedy ať jsou mužského či ženského rodu, ti ho zcela postrádají a všechny své bláboly berou smrtelně vážně – tedy jejich absolutní většina., protože je možné, že se mezi nimi najdou tací, které to prostě jenom dobře živí.

PPK
PPK
Reply to  Bety
11. 9. 2020 22:18

Ženou, ženou, až proženou všechny Ženy za ženy.

J. W.
J. W.
Reply to  orinoko
12. 9. 2020 10:15

Souhlasím naprosto, že dnešní ženy obecně pro humor smysl žádný nemají, zvláště ne pro ten hrubější mužský, pocházející z hrubého neidealizovaného světa. Nevěřili byste, jak se taková mladá kravka urazí nebo stará nakrkne, když s kámoši začnete vtipkovat a řechtat se života bídě. Vysmekáváme se tak totiž z pečlivě navlečených postrojů (státem prostřednictvím žen), do kterých nás muže jako tažný domáci dobytek ženský zapřahují. Máme s nimi citově prožívat zbytečné kraviny, voloviny a pošetilosti, a nevidět ten masakr kolem. Musíte si pro doma osvojit protáhý a zoufalý ksicht, jinak se vám rodina rozpadne. V manželství (s emancipovanou řženou) se z… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
13. 9. 2020 7:30

Za své pouti konstrukčními kancelářemi jsem zaznamenal dvě dámy, jež obě ve druhém ročníku vysoké školy navštívil čáp. Obě dokázaly popsat chaos , který nastal v širší rodině, když se rozhodly skloubit mateřské a studijní povinnosti do jednoho časového období. Ve skutečnosti to ale nebyl chaos, ale druh pořádku (a spoluúčasti příbuzenstva), který umožnil oboje spojit. Přešel čas a jejich potomky jsem objevil mezi svými žáky na střední škole. Inteligentní teenageři se smyslem pro humor. Být počat, porozen a odkojen, to znamená pro nového jedince asi půl života. V té druhé polovině z tohohle základu těží (a něco se ještě… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  idiotronic
13. 9. 2020 7:39

Výborně napsáno, bez potřeby cokoliv dodávat.

zart
zart
Reply to  idiotronic
13. 9. 2020 10:00

Skvělé, Geniotroniku, konečně někdo pochopil „komplementaritu mužských a ženských rolí a její ochranu“. Jak prosté. Muži jsou otroci žen. Je-li žena slabinou muže, je muž silnicí ženy. Mužská síla se rozpadla, stala se z ní odpadní břečka, kterou jsem po smutných zkušenostech dávno vylil do kanálu. Od těch ubožáků nejde již nic čekat, než jenom fekální sajrt. Patriarchátu dávno již odzvoněnil umíráček, to co se dnes dějě s těmi lidskými právy, genderizmem a jiným rasovým svinstvem jsou pouze poslední pokusy tonoucího jak se chytit stébla, zase vlidi šechny podvést a oplzle zneužít. Buď se ženská síla postaví na nohy, začne… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  zart
13. 9. 2020 11:03

S tim bych si hlavu moc nelamal. Oplzli spekulanti na vool strytu už prichazji na burzu s projektem Muž sám sobe. Sami se oplodnime , pocneme, deti odnosime, zvitezime. Ženské už nikdo nebude potrebovat. Jako pomijiva civilizacni odnož budou hromadne vystreleny do univerza , aby tento prostor zaplnili svými ambicemi být jako prostor. Definitivně skončí spekulace o tom , jak ten graficky znak za pomoci řemenice utáhne celý vesmir. Klasik napsal svoje: ROBOT. Žádná robotice, ještě tak možná robota. A k tomu nejspíš byly stvoreny. Tak jako gojim má sloužit obrezanemu, tak graficky znak se má klanet před falickym vykladem… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
13. 9. 2020 7:37

Velmi si přeji, aby ženy byly vždy ženami se vším co k tomu patří a muži byli vždy chlapi- se vším co k tomu patří. Možná mám ale již zase jen naivní přání, nevím. O jejich splnitelnosti či ne ale rozhodujeme každý den my všichni. Bez ohledu co kde napíšeme, nebo jinak vyvedeme. K pokusu o dokonalejší stav je zapotřebí obého- elementu ženského i mužského. Je mnoho krásného co dokáže jen žena, mnoho krásného co dokáže jen muž – a mnoho ještě pěknějšího co dokáží jen každý za sebe ale SPOLU. K tomu abychom dokázali překonávat své chyby a omyly… Číst vice »

Gatta
Gatta
13. 9. 2020 9:03

Asi si to zde pohorším, ale …

Kdysi dávno (možná v nějakém Plzákovi) bylo napsáno, že pořád dodnes platí ten starý pohádkový archetyp: „princezna a její rytíř‘. Bylo to tam i s příkladem.

Pochopitelně jsou princezny a rytíři různého druhu, ale často si jsem si na tu poučku v životě vzpomněl.
Každý si to může přebrat po svém … nebo třeba hned zavrhnout. Na realitě to nic nemění.

orinoko
orinoko
13. 9. 2020 11:29

Kdysi mi jeden známý velmi barvite licil, jak ho tam jedné napral tak, že ji z nosu vyjeli krizaci na lyzich.
Tomu říkám porno jako bejk.