Diskuze k článku


 • fajt • 5. února 2018

  jak by řekl venca havlů – to je dobrrrrá prrrrdel – jinak obliba a věrohodnost zavedených medií mezi prostým lidem dramaticky upadla, Kroupu ( a Klímu) trefně okomentoval i Kajínek, kterého ve vztahu k těmto dvěma informačním mafiánům považuju za světce s charakterem. ..)

 • Admirál • 6. února 2018

  Zaoral ve svém rozkladu ke Kroupově reportáži zdůvodnil své výhrady. Jeho oponenti by měli věcně argumentovat a jeho výhrady vyvrátit. Pokud se jim to podaří, pak mohou vést řeči o „svobodě slova“.

  Něco věcně vyvracet, to je však ani nenapadne. Jediné, co jim jde, je vést řeči.

 • fajt • 7. února 2018

  http://forum24.cz/zemrel-karel-slezak-muz-ktery-mlatil-novinare-ve-stabu-milose-zemana/ – máme tady prvního padlého prezidentských voleb, kde pražská kavárna nasadila laťku proklatě hluboko – doufám, že policie došetří výtržnictví ostatních protagonistů, protože tahle akce nebyla jenom o jednom člověku, na kterém si zgustly pravdoláskové hyeny ( ten týpek, co lehce inkasoval, držel svůj telefon jako policejní obušek, možná novinařinu dělal jenom po večerech a na rozkaz svého velitele, který se bál o svůj dobře placený flek policejního rady šupáka ). ..)

 • Aleš • 8. února 2018

  https://www.novinky.cz/domaci/462807-zemrel-novinar-karel-slezak-ktery-v-zemanove-stabu-napadl-reportery.html
  Skutečný záměr „demokratického“ bloku = ŠTVANICE NA LIDI
  Veleba ze smrti přímo obviňuje ty hyeny. Nestává se mi často, kdy s panem Velebou máme totožné názory. Já navíc přidávám, že to nebyla náhoda. Oni využijí sebemenší možnost k nátlaku na lidi z různými zdravotními riziky. Přesně takto si to představují. Ony totiž neexistují v tomto nešťastné náhody. Ale cílený tlak FAŠISTICKÝCH ZRŮD, který už uštval a zničil mnoho životů.
  Fajte, ať se Vám to líbí nebo ne, zas přichází čas, kdy očista zdejšího marasmu bude probíhat za pomoci velmoci, která konflikty nevyvolává, ale ukončuje. Přestože ta velmoc není taková, jakou bychom ji chtěli mít. Od doby podefenestrační to sami bez pomoci nezvládneme. A u ZOMBIE nelze hledat lidskost.
  KALOUSEK NA HRAD! NA MÍROV!

 • fajt • 8. února 2018

  https://aeronet.cz/news/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na-objednavku-mame-dukazy-stopy-vedou-k-americkemu-velvyslanectvi-a-mohutne-chobotnici-vztahu-mezi-lidmi-kteri-jezdi-do-usa-k-ideologickym-skolenim-v-dikci-usa/ – do toho sionisté, kteří si tady své soukmenovce vozí za hazardem, levnými děvkami a politickou svoločí, která je ještě levnější než děvky. ..)