Polský ministr obrany dal světu příklad hodný následování

V polovině března navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení. Podle dosavadních informací přichází nejvíce stížností z Dolního Slezska a severozápadu Polska. Více prý bude vědět zhruba za půl roku (ZDE a ZDE). Tato informace proběhla prakticky všemi polskými médii. Polský ministr obrany tak byl prvním vrcholným politickým představitelem jak v Evropské unii, tak na celém světě, který nepopřel existenci elektromagnetických zbraní a skutečnost, že působí na lidský organismus a jsou nejspíš zkoušeny na lidech.

Lidské tělo je plné slaných tekutin, jež jsou elektrolytem, takže v nich elektromagnetické vlny vyvolávají elektrické proudy. Slané tekutiny vyplňují i vlákna nervových tkání a pokud se do nich vyšlou mikrovlny, pulsované ve frekvencích, ve kterých funguje lidská nervová soustava, je činnost lidské nervové soustavy, která funguje zčásti na bázi elektrických proudů, řízena zvenčí těmito pulsovanými mikrovlnami. První vědecké pokusy v tomto oboru proběhly v Rusku už ve 30. letech minulého století a po zveřejnění několika úspěšných pokusů v 60. letech na Západě (s umělým vyvoláním neschopnosti soustředění nebo s vysíláním zvuků a později i slov přímo do mozku) byl další výzkum utajen. Jasným důvodem byla možnost použití této technologie ve válce. Umožňuje totiž jak zabíjení i velkých mas lidí na dálku, tak vysílání podvědomých vzkazů nebo příkazů do jejich mozků, které mohou změnit jejich chování. Napřiklad v roce 1997 vydal Ústav strategických studií při americké Vysoké škole vojenské studii s názvem „Revoluce ve vedení války a konflikt blížící se válce“, ve které se psalo o „druhu psychotechnologie, která tvořila jádro revoluce ve vedení války… technologie změnila způsob použití síly, věci jako osobní odvaha se staly zbytečnými“. Ve studii byl předložen futuristický scénář, který popisoval, jak „USA postupně opustily kolektivní úsilí…Skoro všichni spojenci se svými staromódními armádami, formovanými předtím, než došlo k revoluci ve vedení války, se ukázali být spíš přítěží než pomocí…“ a pokračoval slovy: „Po celém světě byli pomocí všeobecné integrované databáze vyhledáni ti, kteří by mohli podporovat povstání. Byli zařazeni do kategorií ‘možný’ nebo ‘aktivní’ a pro každého byla individuálně vytvořena a soustředěna na něj sofistikovaná počítačová simulace osobnosti„. Americká armáda tak vypracovala koncept světového systému, ovládaného americkou totalitní mocí nového typu.

27. srpna 1991, krátce po neúspěšném puči proti Michajlu Gorbačovovi, zveřejnil viceprezident Ligy nezávislých sovětských vědců Viktor Sedleckij v deníku Komsomolskaja pravda v článku „Avtory programy Zombie obnaruženy v Kyjeve“ prohlášení, ve kterém psal, že během puče byly použity „psychotronické biogenerátory“, které „působí na levou a pravou hemisféru kůry velkého mozku“ a že systém selhal, protože „pučisté, kteří s ním neměli zkušenosti, nevěděli o tom, že aby dosáhli potřebné reakce, nesměli dovolit, aby se ‚zpracovaní‘ vojáci smísili s davem na ulici“. Psal také, že je sám autorem jednoho takového psychotronického biogenerátoru a že v Kyjevě byla zahájena jejich sériová výroba.

Koncem 90. let psal ruský poslanec Vladimír Lopatin v knize „Psychotronická zbraň a bezpečnost Ruska“ (Psychotronnoje oružie i bezopasnosť Rossiji), že je nutné zabránit tomu, aby byli lidé používáni jako bioroboti. V té době usilovalo Rusko  i Evropský parlament ( v rezoluci A4-0005/1999 – Resolution on the environment, security and foreign policy) o mezinárodní zákaz těchto zbraní. Jejich úsilí ale narazilo na nezájem USA připojit se k mezinárodní konvenci, která by podobně jako u chemických a biologických zbraní zavedla celosvětový zákaz vývoje a používání zbraní ovládajícíh činnost lidské nervové soustavy. Evropská unie nakonec USA podlehla natolik, že přijala v rámci NATO doktrínu nesmrtonosných zbraní, mezi něž byly zahrnuty i takzvané radiofrekvenční zbraně nebo zbraně používající směrované energie, „které mohou údajně manipulovat lidské chování mnoha neobvyklými způsoby“, jak se v té době psalo v dokumentu Evropského parlamentu, nazvaném Technologie ovládání davu„.

Další fáze této „psychotronické války“ začala v roce 2012, kdy si Rusko připustilo, že v roce 2018, po dobudování americké protiraketové obrany, přestane být jeho jaderný arzenál pro USA hrozbou, která by je odstrašila od toho, aby se jejich armáda dostala do konfliktu s ruskou armádou. Ruská státní tisková kancelář Ria Novosti tehdy zveřejnila slova ruského ministra obrany Anatolije Serďjukova, který řekl: „Vývoj nových zbraní, založených na nových fyzikálních principech, zbraní používajících směrovanou energii, geofyzikálních zbraní, zbraní používajících vlnovou energii, genetických zbraní, psychotronických zbraní atd., je součástí státního programu obstarávání zbraní na roky 2011 až 2020“. Rusko tak dalo USA otevřeně najevo, že jim bude schopné vzdorovat i v případě, že ztratí schopnost ohrozit americké území jadernými zbraněmi. Rusko i USA totiž uvedly do provozu radarové systémy, které dokáží využít ionosféry k tomu, aby vysílala na velké oblasti planety vlny, pulsované ve frekvencích činnosti lidského mozku a ke stejnému účelu jsou schopny používat i satelitů. V jejich možnostech tak je zabít rychlostí světla celé populace. Tyto zbraně se nepochybně zkoušejí na nic netušících lidech, aby se jejich operátoří naučili s nimi zacházet a v možné budoucí válce neriskovali, že dopadnou stejně jako ti nezkušení v době puče proti Michajlu Gorbačovovi, jejichž snaha skončila fiaskem.

Polský ministr obrany svými slovy o existenci elektromagnetických zbraní a jejich používání na lidech dal světu příklad, ale také potvrdil krizi, do které se svět ve 21. století nového letopočtu dostal díky americké touze získat nad ním globální kontrolu. Technologie, které jsou schopné vyhubit velké masy obyvatel této planety rychlostí světla, technologie, které jsou schopny zlikvidovat základní, přirozený vztah lidí ke světu, založený na autentickém vnímání prostředí, ve kterém žijí, a vytváření si vlastních názorů na svět, založených na této zkušenosti, technologie, které jsou schopny zlikvidovat vývoj společnosti, založený na svobodě myšlení občanů, v současné době existují, aniž by o nich lidé věděli, a mohou být kdykoli použity. Ukazuje se tak, že pokud má ve světě převažovat demokracie, nemůže být podvazována touhou jednoho státu po absoulutní vojenské nadvládě ve světě. Jedinou účinnou cestou, jak zabránit tomu, aby prudký růst vědeckého poznání (připomeňme si, že jak Evropská unie, tak USA vynakládají v posledních letech miliardové částky na výzkum mozku) nebyl nakonec využit proti lidem nebo dokonce ke zkáze lidského života na Zemi, je to, aby si demokratické státy přestaly konkurovat vojenskou mocí, což v současné době znamená, že USA by měly přestat s budováním vojenských základen na hranicích s Ruskem a přesouváním svých flotil do blízkosti čínského pobřeží a vojáci by měli přenechat vývoj světa a jeho lidských obyvatel v demokratických oblastech světa ekonomické soutěži.

10 evropských organizací zaslalo v loňském roce Evropské komisi a Evropskému parlamentu dopis, inspirovaný českým Spolkem za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením, ve kterém je upozorňovaly, že tyto zbraně mohou být vyrobeny i zručnými amatéry a žádaly je, aby byly vytvořeny zákony, které by zakazovaly jejich výrobu a používání, jak soukromým osobám, tak vládním organizacím, a aby byly vytvořeny instituce, jejichž náplní práce by bylo odhalovat výrobu a používání zbraní, umožňujících dálkové ovládání lidské nervové soustavy. Na tyto dopisy zatím nedostaly seriózní a kvalifikovanou odpověď.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
30. 3. 2016 11:25

Pricipiálně něco podobného možné je, v měkké formě se s mikrovlnami setkáváme v mikrovlnkách a mobilech. Kdo se toho bojí, neměl by například jezdit metrem. Jakmile souprava zamíří do tunelu bez signálu, mobily údajně zesílí vysílání ve snaze navázat kontakt. V takovém vagónu dnes je pravděpodobně několik desítek mobilů.
Jak známo, přenášený výkon klesá se čtvercem vzdálenosti, musí tedy jít o směrové působení, aby se do hlavy dostal požadovaný výkon. Jinak by takový přístroj potřeboval k napájení celou elektrárnu. O plošném použití může být těžko řeč.

PPK
PPK
30. 3. 2016 12:54

Sio napsal Pricipiálně něco podobného možné je, v měkké formě se s mikrovlnami setkáváme v mikrovlnkách a mobilech. Kdo se toho bojí, neměl by například jezdit metrem. Jakmile souprava zamíří do tunelu bez signálu, mobily údajně zesílí vysílání ve snaze navázat kontakt. V takovém vagónu dnes je pravděpodobně několik desítek mobilů. Jak známo, přenášený výkon klesá se čtvercem vzdálenosti, musí tedy jít o směrové působení, aby se do hlavy dostal požadovaný výkon. Jinak by takový přístroj potřeboval k napájení celou elektrárnu. O plošném použití může být těžko řeč. Sio, souhlasím s Vámi. Nu a jinak? Pokud vynecháme aktivní i pasivní… Číst vice »

Gatta
Gatta
30. 3. 2016 13:33

http://www.iure.org/15/1210/nejvetsimi-ceskymi-slidily-za-rok-2015-jsou-policie-cr-ministerstvo-financi-mattel-ministr-c

Pozornosti hodný je případ – „provoz systému Automatická kontrola vozidel“ – funguje už více než rok, byť takový provoz dosud není „právně dořešen“. Jde o plošné snímkování VŠECH projížděných vozidel včetně RZ a jejich dlouhodobé uchovávání v centrální databázi se snadnou zpětnou vyhledatelností. Kamera může současně měřit rychlost, být spojena s výstražnou blikací tabulí, s automatickou váhou náprav, nebo se tvářit jen jako běžná přehledová kamera. Jejich počet se stále zvyšuje – obvykle na výjezdech z obcí a strategických křiřovatkách.

http://www.policie.cz/clanek/automaticka-kontrola-vozidel.aspx
http://hlidacipes.org/blik-a-maji-vas-policie-foti-kazdeho-kdo-projede-kolem-jejich-radaru/

fajt
30. 3. 2016 15:17

technologie člověka za sebou už dávno zanechala své lidství a prospěšné duševní schopnosti, vždycky se technologie ( i okrajové) nejdříve zkoumaly a pak budovaly pro války a teprve o dva a tři levely níže se pustily mezi prostý lid – ale za to mohou vládnoucí psychopaté jenom částečně, tady je hlavní díl na bědátorech a jejich ješitnosti vidět své badatelská děcka ( někdy i hotové parchanty) za každou cenu v praxi, i kdyby to mělo zahubit celý svět – proto já už dávno nedělám rozdíl mezi bědátorem, který je postižen jednosměrně prudkou inteligencí a mezi vládnoucím psychopatem, se kterým cloumá… Číst vice »

Rado Miko
30. 3. 2016 15:45

Působení této zbraně je prokazatelné na našem území. A to na kmitočtech 175MHz až 861MHz. Dnes se spektrum útočících kmitočtů snížilo. Snížil se také vyzařovaný výkon, kdysi dosahoval několika MW. Co se ale změnilo je množství dat na daném kmitočtu. Ten se teoreticky zvýšil 4x a zároveň jsou data kódována barevně a velkou hustotou. (lidově a nesprávně se táto hustota označuje HD) Nejvíce nebezpečné jsou signály, které se značí písmeny ČT. Maximální intenzitě záření dochází mezi 18:30 a 19:30 hodinou ale tento údaj není závazný. Tyto zbraně úspěšně vyvíjel CCCP. Bohužel, odběr elektřiny byl tak vysoký že no mělo za… Číst vice »

Irena
30. 3. 2016 16:59

Не знаю, конечно, но, по-моему, тут одно из двух: или наши соседи полные, конченные, беспросветные психи, или все это как-то связано с загадочным чемоданчиком Керри.

Já sázím na ty psychopaty.

Источник: http://politikus.ru/events/73286-novosti-ukrainy-valyat-s-nog.html
Politikus.ru

fajt
30. 3. 2016 18:03

https://www.youtube.com/watch?v=uWCSCRGt7I0 ( od 22 minuty to začíná být i věcné ). ..)

Irena
30. 3. 2016 18:28

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399009-rusko-je-hrozbou-pro-vsechny-prohlasil-britsky-ministr-zahranici.html
Teda zatím pod tím bylo těch komentářů jenom pár, ale jak na novinky nechodím, tak přitom nadpisu jsem neodolala se podívat, co na to lidi. Stojí to za to.

Rado Miko
30. 3. 2016 19:50

Ewa Pawela a Witold Hake se nedívají
na CZ Viasat explorer, tam byly – ty „zbraně“.
Jinak nic zvláštního tam neřekli.

zajoch
31. 3. 2016 3:56

Jde to trochu stranou, ale nevím kam jinam s tím:
Líbat prsten Obamovi Rusko nebude. Ve Washingtonu začal třídenní summit o jaderné bezpečnosti. Rusko se neúčastní, dokonce ani v pracovní části. Je to záměrný bojkot ze strany Ruska? Nebo pro Rusko neužitečná ztráta času? Vždyť jsou na pořadu „akce jaderného fanatika KLDR“ a „špinavá bomba“ v rukách IS. Cožpak už Rusko tyto otázky neznepokojují? …atd.
Podle amerického poradce Bílého domu pro národní bezpečnost tak Rusko samo sebe izoluje.
Článek důvody přehledně objasňuje.
http://www.pravda.ru/world/30-03-2016/1296823-nuclear-0/

fajt
31. 3. 2016 4:37

http://social.utro.ru/blog/43015874831/Amerikantsev-dopustyat-k-privatizatsii-v-RF?tmd=1 – takže přeci jenom pustí amíky k ruské privatizaci?? no a co Kerryho čemodan, už ví, komu tento kašpar dovezl matroš na špinavý padarok??. ..)

Sio
Sio
31. 3. 2016 6:51

zajoch napsal

Jde to trochu stranou, ale nevím kam jinam s tím:
Líbat prsten Obamovi Rusko nebude. Ve Washingtonu začal třídenní summit o jaderné bezpečnosti. Rusko se neúčastní, dokonce ani v pracovní části. Je to záměrný bojkot ze strany Ruska? Nebo pro Rusko neužitečná ztráta času? Vždyť jsou na pořadu „akce jaderného fanatika KLDR“ a „špinavá bomba“ v rukách IS. Cožpak už Rusko tyto otázky neznepokojují? …atd.
Podle amerického poradce Bílého domu pro národní bezpečnost tak Rusko samo sebe izoluje.
Článek důvody přehledně objasňuje.
http://www.pravda.ru/world/30-03-2016/1296823-nuclear-0/

Konference o jaderném odzbrojení bez Rusů je obyčejná šaškárna.