Retro: Česká dioxinová kapitalistická kolonie

16. 1. 2011

Nedávno jsem mluvil s Pražáky rozhořčenými faktem, že s plným nasazením splnili stranický úkol spotřebovat německá dioxinová vejce, které v rámci charitativní akce nabídl jeden obchodní řetězec, plató vajec bratru za polovinu. Stejně tak došlo do Česka dioxinované vepřové a bylo spotřebováno závodních jídelnách kraje, kde zítřejší zlodějna znamená včera, to jest v Ústeckém kraji. Jen tam byla plná jistota, že to projde.

Znovu se tragicky ukazuje, kam vede současné vykrádání a privatizace státní moci. Po vytunelování kontrolních mechanismů už normálního občana nic nechrání před otravou všeho druhu. A neviditelná ruka trhu logicky posílá kontaminované produkty tam, kde je možné je ještě prodat, to jest do zemí, kde nefunguje stát.

O dioxinové aféře v rámci stranického úkolu o neplašení obyvatelstva mlčí i veřejnoprávní sdělovací prostředky, asi proto, že žádná nebyla. Hlavně ne paniku, soudruzi! Zajímá mne, kdo udělá reportáž o vytunelovaných hygienických stanicích, které dnes už nemají možnost dělat účinné kontroly. Stejně tak byly zničeny za komunistů funkční kontroly pracovišť kvůli nemocím z povolání. Nečasova vláda letos neudělila granty občanským organizacím, které se zabývají kontrolou spotřebního zboží.

Jak vidno, v tomto státě se nevládne pro lidi, ale proti nim. A v čím zájmu vlastně?

Převzato z Umlaufovin

1
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
peter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

Trochu z iného suda.Kauza Vitásková :
https://www.stream.cz/blanik/10009576-slunickari