„Spam“ z Ameriky: Evropa i USA před hospodářskou katastrofou

Mike Larson ze společnosti Weiss Research mi mj. ve svém dopise napsal:

…Švýcarská ministryně financí Eveline Widmer-Schlumpfová před nedávnem v parlamentu řekla, že švýcarská vláda připravila konkrétní opatření, aby ochránila Švýcarsko proti zhroucení eura.

Mezitím německý Handelsblatt radil svým čtenářům, aby připravili své finance na den, kdy se Německo vrátí zpět k marce.

A dokonce i francouzský deník Le Monde – neochvějný zastánce eura – nedávno vypustil šokující titulek, který oznamoval „Exploze eurozóny je teď už možná.“

Je jasně vidět, že dokonce i významní evropští politici a mainstreamová média nemají žádný problém s tím, aby varovali své občany před hrozícím kolapsem, a poradili jim, co s tím mají dělat.

Prakticky NIKDO však nedává ta samá varování, týkající se kolapsu, probíhájícího právě teď ve Spojených státech …kromě nás!

Zatímco evropská trápení okupují přední stránky novin každý den, prakticky nikdo zde v USA nechce mluvit o prostém a šokujícím faktu – že totiž Spojené státy jsou ve zrovna tak špatném stavu … a že NAŠI občané by měli také učinit kroky na svoji záchranu právě teď.

Politici se místo toho přinejlepším snaží udržet je v klidu … ujišťováním o tom, že naše problémy nejsou doopravdy tak velké … nebo že všechno dobře dopadne.

Nedávné video Martina Weisse America’s Financial Doomsday ukazuje, …proč Spojené státy stojí před hospodářskou katastrofou, která může dalece převýšit to, co se právě teď děje v Evropě…

Mohu samozřejmě považovat toto „obchodní sdělení“ za součást marketingu, který má společnosti Weiss Research zajistit vyšší zisky, pravdou ovšem je, že tato poradenská a investiční společnost patří k těm nejrespektovanějším v USA (a troufá si například zveřejňovat své vlastní ratingy, velmi odlišné od profláklých mainstreamových amerických ratingových agentur), a že její prognózy v minulosti se ukázaly většinou jako velmi přesné. Není ani od věci si uvědomit i ten prostý fakt, že tato společnost už má dostatečně velký vliv na to, aby mohla ovlivnit chování milionů investorů po celém světě…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments