450 mrtvých či zraněných civilistů po náletu Saúdů v Jemenu. Kolik západních politiků půjde do průvodu?

Letadla Saúdské Arábie zaútočila americkými bombami MK 82 na účastníky pohřbu v sále al-Rowaishan v jemenském hlavním městě Saná.

Bylo zabito či zraněno 450 civilistů. Myslíte, že tohle mohl někdo přežít?

Kolik západních politiků půjde do průvodu? A která západní země navrhne uvalení sankcí na agresora s rukama od krve?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 8:27

Obávám se, že po tomto „chirurgicky přesném náletu“ nepůjde do žádného průvodu nikdo… Asi již ani do toho příštího pohřebního… Dodávky zbraní režimu typu S.A. jsou samy o sobě zločin. Ten kdo má plnou hubu míru, svobody a demokracie, ale dávno už vidí svět jen skrze sebou samým tištěné papírky jménem dolar je sám zločinec. Jeho vidění míru, svobody i demokracie je zločin. Jeho administrativa je víc jak 20 let jen spolek zločinců, a samotní obyvatelé té země mohou směle tvrdit, že „Velký Bílý otec“ a jeho pomocníci byli zločinci vždy… Surová bezohlednost, zaslepenost, ochota nevidět krev na vlastních DEMAGOGICKÝCH… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
11. 10. 2016 8:43

Ztrápení, okradení a naštvaní lidé v té malé zemi, lidé kteří před 25 lety naivně doufali ve změnu k lepšímu. Celosvětovou… Doufali v možné, ale dočkali se „trochu jiné reality“… Ne virtuální, ale opravdové. Přesto si dokázali navzdory demagogii merdií zvolit zajímavého prezidenta, a uvnitř červenomodrobíle pruhované saně nyní „zuří lítý boj“ o tom, bude-li dále zaslepeným, bezohledným všeničícím drakem… místo aby „každá hlava pekla trochu jiný chleba“ a sytila lidi, tavila železo na svatbu domů a mostů spojujících lidí… vysoušela obilí šikovnými myšlenkami a nápady namísto toxických desikantů… Lidé z té „malé bezvýznamné země“ si kdysi natočili jako film… Číst vice »

Aleš
Aleš
11. 10. 2016 9:22

Dřív dějiny měnili povstání, dnes sezení… Euroatlantická sekta je na toxických desikantech asi závislá, nezbaví se jich, ať jde o chemikálie, agresivní válečný pakt či tupou zhoubnou propagandu a bude je konzumovat asi až do konečného řešení naší otázky. Tady už asi pomůže jen dr. Galén anebo pak už jen Ruské rakety, letadla a tanky s bůhvíjakým výsledkem. Čím víc Martin bez m rozplétá tu svazující pavučinu, tím víc se do ní lid vezdejší zaplétá. Naší povinností bude zatlačit na politiky, aby ukončili okamžitě bezodkladně podporu tohohle hnusu a vraždění. Jak velký rozdíl vidíte mezi „plněním spojeneckých závazků NATO“ a… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
13. 10. 2016 8:46

z AK:
https://www.rt.com/news/362559-syria-iraq-mosul-isis/

USA a Saudská Arábia ponúkla 9000 ISIS bojovníkom v Mosule volný priechod do Sýrie aby tam spustili masívnu ofenzívu proti Asadovy, obsadili Palmíru a Deir ez-Zor.

Co dodat??

M.C.
17. 10. 2016 10:59

Martin (už bez taky m) napsal

z AK:
https://www.rt.com/news/362559-syria-iraq-mosul-isis/

USA a Saudská Arábia ponúkla 9000 ISIS bojovníkom v Mosule volný priechod do Sýrie aby tam spustili masívnu ofenzívu proti Asadovy, obsadili Palmíru a Deir ez-Zor.

Co dodat??

Co dodat?
Okamžitě po přechodu irácko-syrské hranice dodat nad jejich hlavy spěšnou zásilku TNT. I trochu hořlavin s hliníkovým práškem by neškodilo.
Zásilková služba VKS.

Aleš
Aleš
17. 10. 2016 11:24

M.C. Co bude následovat po těchto dočišťovacích pracech?