Bratrovražedna valka mezi Pražakama a zbabělyma otrokamaTak mam radost, že zaživam atmosferu, v jake Klema v unoru zblbnul Pražaky. Že se partyja dohaduje po hospodach, v robotě aji doma o to, jestli bude prezidentem Milošek nebo Karl, to je normalni. Ale to, co okolo teho robi německe medyjalni skupiny, to je odporne. To nam byl cyp dlužny.


Nikdy sem nevěřil, že by bylo možne zblbnut lidi propagandu tak, že by volili přesny opak teho, co je v jejich zajmu. Jsem překvapeny, že vic lidi nevolilo teho modreho Avatara. Je sympatycky a nema tři brady. Neni pro okamžity vstup do Eurozony. Suhlasi se zakonem o prokazani nabyti majetku. Ma charyzma aji přes to, že furt nechrape, je mu rozumět a nemluvi jak Blekota. Neni pro cirkevni restytuce a neni řizeny Kaluskem. Nechlasta becherovku. Nesuhlasi ze stavbu mešit v Česku. Ja temu nerozumim, čemu polovina Pražaku volila raději stareho dědka?


Proč je tak popularni chlop, kery ve jmenu Česka a amerycke Madlenky prodal Kosovo? Chlop, kery v roce 1990 poradil Havlovi, aby se omluvil sudeťakum? Chlop, kery ma svojeho boha v Bruseli a Bilderbegu? Chlop, kereho zajima Česko enem proto, aby se dostal ke zbytku svojeho majetku, kery zatim nemože kvuliva Benešovym dekretum dostat? Tuž kvuli blbym štyryceti milijardam je takym zastancem Libanonske smluvy a proto v cizině vyklada o tym, jak su Benešove dekrety protiustavni a odsun byl vyhnanim?


Ale hlavně nerozumim temu, co vždycky tak zblbne ty synky z Prahy oproti zbytku republiky, že vždycky su v čele jakychsik kokotin. Nevim. Mam taky blby pocit, že když Praha voli A), je dobre se podivat, co se za tym schovava a radši volit B).


Ale vy si ze mě přiklad neberte. Ja nejsem šlechtic. Ja jsem obyčejny nevolnicky otrok se zbabělou povahou.


Ladislav Větvička, zbaběly nevolnik


Mimochodem, toto je mimořadně odporna a slizka propaganda:Par informaci o českem prezidentskem masochizmu.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments