Česká dioxinová kapitalistická kolonie


Nedávno jsem mluvil s Pražáky rozhořčenými faktem, že s plným nasazením splnili stranický úkol spotřebovat německá dioxinová vejce, které v rámci charitativní akce nabídl jeden obchodní řetězec, plató vajec bratru za polovinu. Stejně tak došlo do Česka dioxinované vepřové a bylo spotřebováno závodních jídelnách kraje, kde zítřejší zlodějna znamená včera, to jest v Ústeckém kraji. Jen tam byla plná jistota, že to projde.

Znovu se tragicky ukazuje, kam vede současné vykrádání a privatizace státní moci. Po vytunelování kontrolních mechanismů už normálního občana nic nechrání před otravou všeho druhu. A neviditelná ruka trhu logicky posílá kontaminované produkty tam, kde je možné je ještě prodat, to jest do zemí, kde nefunguje stát.

O dioxinové aféře v rámci stranického úkolu o neplašení obyvatelstva mlčí i veřejnoprávní sdělovací prostředky, asi proto, že žádná nebyla. Hlavně ne paniku, soudruzi! Zajímá mne, kdo udělá reportáž o vytunelovaných hygienických stanicích, které dnes už nemají možnost dělat účinné kontroly. Stejně tak byly zničeny za komunistů funkční kontroly pracovišť kvůli nemocím z povolání. Nečasova vláda letos neudělila granty občanským organizacím, které se zabývají kontrolou spotřebního zboží.

Jak vidno, v tomto státě se nevládne pro lidi, ale proti nim. A v čím zájmu vlastně?

Převzato z Umlaufovin

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments