Kaddáfí byl před smrtí brutálně „sexuálně“ týrán

Dá se těžko hovořit o sexu v pravém smyslu slova. Zfanatizovaní povstalci použili cestu "per rectum", a to s nevídanou krutostí.

Jak ukázal podrobnější rozbor videí, která si povstalci opatřili s rozkoší zvrácenců, donutili tito úchylní jedinci plukovníka k pokleku a vráželi mu do konečníku nůž a různé další předměty. Utrpení Kaddáfího je na nahrávkách zřejmé; to se povstalcům líbilo natolik, že nahrávali zblízka jeho tvář… Pokud chcete odkaz – prosím, máte ho tedy mít:


http://www.globalpost.com/dispatch/news/regions/middle-east/111024/gaddafi-sodomized-video-gaddafi-sodomy


Tyto brutální praktiky, které normálního člověka nemohou ani napadnout, mohly způsobit smrtelné poranění břicha: natržení pobřišnice, vnitřní krvácení, protržení střeva a močového měchýře, masívní sepsi, šokový stav a smrt. Pitvu však provedli libyjští lékaři, a taktéž soudní lékař byl Libyjec. Z jakého asi tábora je snad jasné. Zvláštní je důraz, jaký kladli na to, že ke smrti došlo následkem střelných ran – neuvedli však konkrétně, o kterou střelu mělo jít. Na tváři ani těle nenašli žádná pohmoždění, čímž asi chtěli zdůraznit, že k týrání nedošlo. U poranění břicha cestou recta je však známo, že nemusí být ani symptomaticky typické. Stejně jako nikdo na první pohled tato smrtelná sdružená poranění nevidí – a může to být lékař. 

A je zde i o důvod víc, proč vystavovat plukovníka v obchodním domě v mrazáku: na jeho těle do půl pasu nejsou vidět stopy po mučení. Nejsou vidět, a každý se o tom může přesvědčit.

Tělo, které bylo přislíbeno rodině, případně plukovníkovu kmeni, bylo po pitvě tajně pohřbeno. Na neznámém místě v poušti, pochopitelně.

Ve světle těchto skutečností se jeví jako krutý vtip, že Kaddáfího syn Islám Sajf je obviněn ze zločinů proti lidskosti.

A nejen to, přátelé: je nepřijatelné, že západní státy akceptují Přechodnou národní radu Libye (TNC), která je etablovaná z těchto zrůd, jež Kaddáfí nazýval – dle mého soudu velmi jemně – krysami a žoldáky.

Otevírá se před námi tedy velmi jasně, jaký je dnes obsah slova "demokracie", jaká je ve skutečnosti povaha politiky USA, Francie, Itálie, ale i Česka, bohužel. Protože jsme součástí NATO. Protože mlčet znamená souhlasit. A navíc – jak řekl Obama – jsme pro USA přece SKUTEČNÝM SPOJENCEM!

Apokud by někdo tápal v otázce, proč tato "civilizace" spěje k neodvratnému závěru, má svá zjištění opravdu z čeho načerpat. Tak snadno, jako tomu nikdy v dějinách lidstva nebylo.

 

Převzato z blogu autorky na blog.idnes.cz

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments