Mediální armáda opět útočí, v Libyi začala genocida, NATO v pozoru!

Leden 16, 2012


I když je válka NATO v Libyi stále ještě prezentována jako „humanitární intervence“, média pokaždé označují legitimní armádu Libye jako Kaddáfího vojáky, Kaddáfího gardy, milice a další. Stejně tak je výraz „Asadovy brigády“ využíván jako výraz pro syrskou armádu. Na základě této terminologie byl a pořád je tento výraz využíván médii ke snížení legitimity Libyjců a Syřanů a jejich regulérních armád. Média s pomocí nevládních organizací používaných NATO dále rozšířila informaci, že se Kaddáfího jednotky spojily se skupinou afrických žoldáků. Všude se psalo „Kaddáfího žoldáci střílejí lidi ve východním městě Benghází", … má žoldáky, které přivedl z Afriky do Libye…“ a další.

Měsíc před tím, než USA začaly bombardovat Tripolis, byla prezidentka francouzské Amnesty International Gennevieve Garrigosová pozvána na interview do státní televize France 24, bylo to den poté, co se stal údajný masakr civilního obyvatelstva. Tato informace byla vyvrácena několika fakty a svědectvími. Gennevieve tehdy v TV prohlásila: „V pátek a v sobotu jsme obdrželi informaci, že mezi Kaddáfího vojáky, kteří byli posláni na demostranty, mohou být zahraniční vojáci." Máme tedy důkaz, že Gennevieve tvrdila, že má informaci o tom, že na straně libyjské armády jsou zahraniční žoldáci. Toto tvrzení bylo také prezentováno Dr. Slimanem Bouchuiguirem v radě OSN pro lidská práva. Dr. Sliman pro OSN: „Tito žoldáci zdá se mají povolení okrádatt a zabíjet všechny civilisty bez rozdílu.“

O pět měsíců později a po vyšetřování Donatelly Roveryové v Libyi je však pozice Gennevieve Garrigos úplně jiná:

Gennevieve se ve France 24 zeptali: „Donatella Roverová je poradkyní Amnesty International a byla tři měsíce v Libyi. Byla svědkem toho, jak Přechodná rada nechala uvěznit libyjské civilisty i cizince, kteří byli označeni za zahraniční žoldáky. Co nám o tom můžete říci?“

Gennevieve: „Od nasazení bojovníků proti Kaddáfímu přicházely zvěsti o žoldáckých jednotkách, které jednaly Kaddáfího jménem. Naši vyšetřovatelé, kteří dorazili uprostřed února a odešli koncem června, zjistili, že bylo uvězněno jen pár lidí. Nebyli ani obviněni. Vlastně se jenom povídalo o obviněních týkajících se lidí s tmavou pletí nebo černochů. Na jihu Libye žije přes půl milionu černých Libyjců, ale to, že nejsou arabského typu, nutně neznamená, že jsou to cizinci. Byl tím vytvořen takový strach a xenofóbie, jež vedly k bití, špatnému zacházení a uvěznění těchto černých Libyjců. Dnes musíme přiznat, že nemáme žádný důkaz o tom, že by Kaddáfí najímal zahraniční jednotky.“  

Moderátor France 24: „Vaše kolegyně dodala, že neviděla žádné žoldáky a že je to legenda šířená médii.“

Gennevieve: „Je to přesně tak! Je to její práce, a proto jsme poslali vyšetřovatele dřív, abychom zjistili, zda najdeme žoldáky a žádné jsme nenašli. V současné době nemáme žádné náznaky ani důkazy, abychom tyto pověsti potvrdili.“

Co bylo považováno za pravdivou informaci, je teď stejným člověkem označeno za pověsti. I když už je pozdě, je dobré připomenout, že tyto pověsti byly šířeny médii včetně France 24 i na základě tvrzení Gennevieve Garrgiosové.

Tyto "informace" alias kecy vedly k zvláště dramatickým koncům. V Libyi byly zmasakrovány stovky černých Libyjců z obav, že by to mohli být Kaddáfího žoldáci. Ve skutečnosti to byl jen další úder mediální armády. Existuje mnoho dokumentů o tom, že černí Libyjci, kteří byli součástí regulérní armády, byli na základě těchto "informací" zabiti. Tento rasistický komponent libyjské války byl vypočítán a zmanipulován v zájmu geopolitické restrukturalizace, což je projekt vnášející nenávist a spory mezi Libyjce a vytvářející rozpory mezi Libyjci světlé a tmavé pleti. Je to geopolitická vize, která slouží zájmům USA a NATO k rozdělení Afriky.


http://libya.neoact.cz/libya-massgrave.jpg

 

Z tohoto pohledu by africký projekt Muammara Kaddáfiho Africká unie, který by vedl ke sjednocení afrických zemí a dokázal tak africký kontinent zbavit koloniální dominance, stál v cestě NATO. Stejně jako třeba další projekt financovaný Libyí – satelit TRESCO, který byl spuštěn 21. listopadu 2007 a naznačil africkou nezávislost, co se týče komunikace – do té doby si Afrika za 500 miliónů dolarů ročně pronajímala satelit od Evropy.

Masové vyvražďování černých Libyjců pokračuje: http://www.youtube.com/watch?v=Ybz_L75oCXY (Dokument lze přehrát pouze na YouTube).

Zde je další odkaz, jak vyslýchají starého, černého Libyjce, který se ani nemohl bránit, sprostě ho bičují a pak zabijí jako psa. Video obsahuji drastické záběry. Video pořízeno 14. ledna 2012. Pro shlédnutí videa klikněte zde.

Osvobozenecká armáda Libye (LLA), která se snaží vyhrát boj proti zabijákům a hrdlořezům ze všech koutů Perského zálivu, dnes oznámila na svých stránkách zprávu, že na Maltě je 12 000 italských bojovníků, kteří chtějí vtrhnout do Libye. Označují je jako potomky těch, kteří je vyvražďovali ve 40. letech minulého století. Ve skutečnosti nejde pouze o italské vojáky, ale i o vojáky britské, francouzské a neposlední řadě i severoamerické. Na jejich webu jsou stovky zpráv, které informují o aktuálním dění. Všichni se modlí a připravují na velkou válku proti zahraničním okupantům.

Momentální vláda v Libyi má minimální autoritu a respekt obyvatel, není zajištěna absolutně žádná bezpečnost, a proto to přichází vyřešit NATO a USA.

Toto video je z 12. ledna 2012. Lidé ve školách a dalších státních institucích skandují pro Kaddáfího: „Ya Alláh, Ya Muammar, wa Libya wa Bas!“

A média? Ta, nebo spíš ti, kteří je ovládají, právě vymýšlejí, co by si vymysleli.

Jako třeba tady tito herci, co připravují falešné video o masakru v Sýrii, je to vůbec možné?

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz, kde najdete i odkazovaná videa.Pozn. edit.: Veškerá snaha přehrát, překopírovat nebo sdílet autorem odkazovaná videa skončila kolapsem internetového prohlížeče. Vede mě to k závěru, že důkazy o genocidě černých Libyjců a skutečné situaci v "osvobozené" Libyi jsou na YouTube a sociálních sítích systematicky cenzurovány.


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments