Nedělní chvilka poezie

Duben 17, 2011


Pustil jsem si slavnou originální nahrávku Kristýny Kočí. První dojem? I když pominu naprosto šílený obraz české politiky, který překračuje všechny mě známé konspirační teorie, zcela mne šokovala úroveň jejího slovního projev. Takto se vyjadřuje stará opotřebovaná kurva ze čtvrté cenové, nikoli dáma z lepší společnosti.


Kočí

 

K.K.: Já když jakože lžu, tak jsem přesvědčivá.

Ano Kristýnko, to se v české politice cení a Vy jste na to také náležitě hrdá.

 

Obsah rozhovoru vykresluje zcela barvitě situaci naší politické elity. Tento stát byl prostě ukraden jeho občanům zločineckou mafií, primitivní, bezskrupulózní, surovou. Byl ukraden dokonale a se vším všudy. Nejde jen o peníze daňových poplatníků, jde o zastupitelské sbory, média, justici, policii … Všechno, co šlo zpeněžit, využít pro zvýšení vlivu, bylo rozkradeno, zmanipulováno a využito. Nenašel se žádný konspirační teoretik, který by měl dostatečnou fantazii, jen vzdáleně se blížící realitě.

 

Tato elita chce od občanů utahování opasků, „reformuje“ a tváří se jako zachránci státu. Vůbec si při tom neuvědomuje, překročila hranici nenávisti, z které už není návratu. Ti lidé jsou tak zabráni do vzájemných mocenských šarvátek a krádeží, že přestávají sledovat ty ovládané, kteří celý tento cirkus platí. Naprosto souhlasím s obsahem tohoto článku, že totiž stačí rozbuška a budou se dít věci.

 

Převzato z Nautila

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments