Nevracej se na letiště, Jarek, bo pudeš do basy!


Ty, Jarek, prosim tě, buď opatrny. Je naprosto jasne, že zje slušny člověk. Dokonce aji to huleni s asistentkama si děvucham zakomponoval do pracovni smluvy. Tomu řikam starost o dělnicku třidu a pracujici inteligenci. A to určitě nezje ani odborově organyzovany! Děvuchy by měly byt šťastne, že se dostaly na hodiny  k takemu odbornikovi a lidumilovi, jakym zje ty. Vidiš to, jak tě fčil chtěju za dobrotu hnat do krymu?

Ja byt na tvem mistě, tak se z teho Turecka nevracam, papežovi bysem vzkazal, že přestupuju na musulmansku viru a bylo by to hotove. Mět harem, to je v Turecku cosik normalniho, ni? Žena musi byt povolna, to je jasne. Ani dodatky ke smluvam nemusiš psat. Však stare turecke přislovi řika, že : „…se sluši, aby žena žila pod botou muže“.


Vezmi se, co zrobili temu zločincovi a grazlovi Laďovi Matuškovi, kery tu na blogach psal jakesik cyparny. Tuž jasne, že to byl jasny a nenapravitelny terorista, bo nezaplatil letenku, hned po přiletu na Ruzyni ho dva dni před loňskyma Vanocama zatkli a od te doby  sedi v Litoměřicach ve vazbě. Temu řikam spravedlnost! Zje važny a nenapravitelny zločinec, tuž si na tebe posvitime u nas v chladku. Tak to ma byt, tuž konec koncu, taky nakup letenek bez peněz na učtu je pro společnost prudce nebezpečny, že?


Davej se pozor, Jarek. Byla by tě škoda, bo ty tvoje texty se tak fajně čitaju. Nezapomeň, že v česke vazbě se sice možeš pořidit drogy, mobil, aji zbraně, ale wifina tam nefunguje.


Ja, abych nezapomněl – užij se fajnu dovolenku!

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments