Odporni Žydi, odporni Cygani a odporni Srbi

Listopad 08, 2012

Paragraf 355 je jasny. Kdo veřejně hanobi některy narod, jeho jazyk, některou rasu nebo etnycku skupinu, bude potrestan odnětim svobody až na dvě léta.


Svět je spravedlivy, a aby byl ještě spravedlivějši, su na světě zakony, kere chrani některe před některyma jinyma, aby se nepozabijali. Tuž jak to funguje v praxi?  • Když přidu v Jeruzalemě do synagogy, a řeknu synkum, že su odporni Žydi, tuž dostanu po držce, nikdy už mě nepusti do Izraela, a doma dostanu 2 roky za hanobeni rasy.

 

  • Když přidu v Přivoze do knajpy, a řeknu synkum, že su odporni Cygani, tuž dostanu po držce, nikdy už mě nepusti do Indyje, a kdyby byl pobliž jakysik romsky aktyvista placeny z mojich peněz, tak dostanu 2 roky za hanobeni rasy.

 

  • Když přidu v Praglu do knihkupectvi na Vaclavaku, a řeknu synkum, že su odporni Srbi, tuž… se nestane vubec nic.

 


Vidite to, jaka je v Praglu krasna demokracyja? U nas je prostě neomezena svoboda slova a humanytarniho bombardovani.

Madlenka a jeji odporni Srbi (disgusting Serbs), na videu v čase 1:02):Ladislav Větvička, odporny bělošsky hlasatel Mlade Fronty Fčil, Beograd


PS: Ja, a nezapomeňte, kdyby se vam cosik nelibilo na ostravske dyjalektyce, že tež na vas možu uplatnit zakon 355 o hanobeni jazyka etnycke menšiny…

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments