Plukovník Kaddáfí je naživu!

Říjen 21, 2011

http://www.czechfreepress.cz/images/stories/com_form2content/p1/f55/1.png

Samozřejmě je liché spekulovat nad zprávami medií středního proudu a nad výroky politiků jimi zveřejněnými. Nicméně se tentokrát nabízí téměř karikaturní příležitost, kterou je nutno využít, neboť nastala situace typu „Zabili nám Ferdinanda!“. Chtějí nám namluvit, že Kaddáfi byl zabit v Sirte – no to bychom museli spadnou nejprve z višně – a plukovník zase z datlovníku!

Titulní stránky všech sdělovacích prostředků s nechvalnou majetkovou strukturou a informační hodnotou, zrovna tak jako úrovní publicistiky, totiž uvádí palcovými titulky nikterak nepodloženou zprávu o zabití plukovníka Kaddáfího v jeho rodném městě Sirte.


Není to zase tak dlouho, co byla v nevalné kvalitě tajně na mobilní telefon natočena poprava oběšením Saddáma Hussajna, natož co bylo zabité tělo Bin Ládinovo hozeno na dno mořské speciálními jednotkami Naval Special Warfare Development Group, které posléze nalezli smrt v sestřeleném vrtulníku Chinook nad Afghánistánem.

(http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Chinook_shootdown_in_Afghanistan)


Chce svět být klamán? Když už nic jiného, kromě hanebností, válečných zločinů a zločinů proti lidskosti se žoldákům z NTC, přezývaným rebelové jednou stranou a krysy stranou druhou povedl vskutku husarský kousek. Nikoliv to, že „chytili a zabili“ plukovníka Kaddáfího – to je málo pravděpodobné, vzhledem k tomu, že od plukovníka nelze očekávat takovou nerozvážnost, aby se zdržoval ve městě, které je již několik měsíců bez přestávky bombardováno a špiclováno pracovníky humanitárních organizací a červeného kříže, kteří jsou, jak známo, v mnoha případech specialisty vojenských rozvědek a zaměřovači pozemních cílů. Husarský kousek NTC lze spatřit v geniálním napodobení inscenace scénáře zatčení a likvidace Bin Ládina v pákistánském Abbotábádu z května tohoto roku. Kousek byl tak geniální, že vyvolal na rtech krvelačné bestie okouzlující úsměv, jak nám vzápětí přinesla tatáž media.


Řeč by mohla být o okouzlující ministryni zahraničních věcí Spojených států amerických, Hillary Clintonové, která zprávu přijala „shodou okolností“ před roztočenou kamerou.  Hillaria se směje, tak ji nápaditost kolegů z National Terrorist Council pobavila, inu, dělá čest svému jménu:

http://www.youtube.com/watch?v=2D0LEW6vGF8

http://www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y

Tato epizoda americké válečné telenovely byla započata bestiinou návštěvou Libye z 18 na 19 října, kterou následoval další vývoj událostí.

„Hillary Clinton says Libya’s Muammar Gaddafi must be killed or captured„

http://www.heraldsun.com.au/news/world/libyan-forces-searching-gaddafi-stronghold/story-e6frf7lf-1226170352255


Patrně členy NTC notně vyděsila, neboť reakce na sebe nenechala dlouho čekat – naopak, byla téměř okamžitá, protože již o den později se kolem poledne začala šířit ne jedna, ale hned několik různých verzí smrti plukovníka Kaddáfího. Jednou byl polapen v díře, přesně ve stylu Saddáma, podruhé v jednom ze dvou vozidel bombardovaných letouny OSAS (NATO), postřelen do obou nohou, zajat, zlynčován davem, podlehl zranění do hlavy, atd.

Palcové titulky odpovídaly doslovně na požadavek krvelačné fúrie:

„Muammar Gaddafi Killed, Captured In Sirte: (GRAPHIC VIDEO)“

http://www.huffingtonpost.com/2011/10/20/muammar-gaddafi-killed_n_1021462.html


Kdo nečetl Orwellovu knihu „1984“ patrně nepochopí celou váhu situace. Je zřejmé, že veřejnost je skutečně snadno manipulovatelná pomocí lží tištěných na papíru stejně špatné kvality jakou vykazují novináři, který jej popisují, nebo lží vyzařovaných z televizních obrazovek, hypnotizujících diváky pestrobarevnou hrou miniaturních světelných bodů tančících jako odlesky v korálkových očích kobry královské krátce před spolknutím znehybnělé oběti, nějakého králíčka, nebo myšičky…


Nebyla to náhodou Al Jazeera, kterou jak známo nyní ovládají elementy britské špionážní služby spolu s elementy vojenské rozvědky Spojených států, která před několika dny psala, že Kaddáfiho sledují satelitem a že se nachází v poušti na jihu země? Ano, byla.

http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2011/10/201110140613310311.html

Přátelé novináři, ověřujte si vaše informace a vaše zdroje, než se pustíte do vypouštění nesmyslů a absurdních lží, převzatých z té či oné hlásné trouby válečné propagandy, psané perem PSYOPS z Fort Bragg a Tavistockého institutu.


Ilustrace: (aktualizováno)

Původní obrázek

Falšovaný obrázek mrtvého Kaddáfího

Původní obrázek hlavy Kaddáfího a jeho postupná změna

Foto mrtvého muže z komplexu budov v Abbotábádu ve kterých se údajně zdržoval Bin Ládin

Na tuto fotku byl naroubován obličej plukovníka Kaddáfího


TV Al.Shababiya – URGENT:

"We thank God that the leader is fine.

He is not in Sirte.

Do not believe lying NATO channel

They want him to communicate, to call TV stations, so they could locate him.

Victorious with God’s help

This is reason’s of fake news about Gaddafis death ( God safe him) !!!!"


Zdroje:

http://counterpsyops.com/2011/10/20/alleged-video-of-our-borther-leader-gaddafi-dead-bbc-apparently-confirmed-it-was-fake/


Video manipulováno den před údajným dopadením a zabitím plukovníka, jak je vidět ze signatury záznamu:

General

Complete name: C: \ T \ Footage Shows Gaddafi’s bloodied body.mp4

Format: MPEG-4

Format profile: Base Media / Version 2

Codec ID: MP42

File size: 2.82 MiB

Duration: 32S 160ms

Overall bit Rate: 736 Kbps

Encoded Date: 19/10/2011 14:16:48 UTC

Tagged Date: 10.19.2011 UTC 2:16:48 p.m.

gsst: 0

gstd: 32 160

gssd: BD9104905HH1319138306696132 gshh : oo.preferred.one-skp1.v2.lsca

che8.c.youtube.com Video ID: 1 Format: AVC Format / Info: Advanced Video Codec Format Profile: Baseline@L3.0 Format settings, CABAC: No Format settings, ReFrames: a frame Format settings, GOP: M = 1 , N = 60 Codec ID: AVC1 Codec ID / Info: Advanced Video Coding Duration: 32S 160ms Bit Rate mode: Variable Bit Rate: 640 Kbps Maximum bit Rate: 941 Kbps Width: 640 pixels Height: 360 pixels Display Aspect ratio: 16: 9 Frame Rate mode: Constant Frame Rate: 25.000 fps Color space: YUV Chroma subsampling: 4:2:0 Bit depth: 8 bits Scan type: Progressive Bits / (Pixel * Frame): 0.111 Stream size: 2.45 MiB (87%) Tagged Date: 19.10.2011 14:16:48 UTC Audio ID: 2 Format: AAC Format / Info: Advanced Audio Codec Format Profile: LC Codec ID: 40 Duration: 32S 112ms Bit Rate mode: Variable Bit Rate: 91.9 Kbps Maximum bit rate: 102 Kbps Channel (s): 2 channels Channel positions: Front: LR Sampling Rate: 44.1 KHz mode Compression: Lossy Stream size: 360 KiB (12%) Title: File Produced by IsoMedia Google, 5.11.2011 encoded Date: 19/10/2011 2:16:48 p.m. UTC Tagged Date: 10/19/2011 14:16:48 UTC … "


Nota Bene:

Pentagon sice popírá, že SEALS, kteří zahynuli v sestřeleném vrtulníku jsou titéž, kteří se podíleli na (údajném) dopadení a likvidaci Bin Ládina, investigativní publicista a bývalý člen námořní rozvědky SSA, Wayne Madsen se odvolává na své kontakty u námořnictva a tvrdí, že to byli ve skutečnosti ti samí:

"Fifteen members of the Gold Squadron of the U.S. Navy’s Special Warfare Development Group (DEVGRU), formerly known as SEAL Team 6, all of whom participated in the alleged killing of Bin Laden in Abbotabad, were killed when their Chinook helicopter was shot down by a rocket-propelled grenade in Afghanistan. The Pentagon denied any of the dead SEAL team members were involved in the Bin Laden raid, but other SEAL Team members disputed the Pentagon denials on deep background."

Zdroj: http://www.strategic-culture.org/news/2011/10/03/next-stop-is-pakistan.html


Převzato z Czech Free Press


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments