To bolí

Dostalo se mi do ruky Prohlášení informatiků Úřadů práce ČR k současnému stavu na ÚP ČR a řeknu vám upřímně, jestli jste z oboru, nebo alespoň něco málo víte o IT, jestli nemáte rádi červenou barvu a jestli máte v kapse zavírací nůž, tak to raději snad ani nečtěte, protože začnete vidět rudě a bude se vám otvírat kudla v kapse. Takovýhle šlendrián aby člověk pohledal. To, co se na ÚP děje, nejsou žádné dětské nemoci, ale totální kolaps způsobený systematickým vršením manažerských chyb, ignorováním varovných hlasů a arogancí současné ministerské garnitury vůbec.


P.S. Zřejmě nikdo netuší, kde s tuto chvíli nacházejí osobní údaje milionů českých občanů. Jisté je jenom to, že úřady, kterým je lidé svěřili, nad nimi ztratili veškerou kontrolu. Přesněji řečeno vzdali se jí.


P.S.S. Pokud se v tom chaosu s vyplácením dávek pár (desítek) milionů ztratí, tak bude trvat hodně dlouho, než se na to přijde, pokud vůbec. Ale zase díky tomu možná naši slušní, inteligentní a vzdělaní pravicoví politici a jejich přátelé podnikatelé budou mít nové luxusní domy, nové luxusní vozy, nové luxusní ženy a spoustu peněz na příští volební kampaň, které jim zaručí, že je jejich poddaní jako odměnu za dobře vykonanou práci opět ochotně a uvědoměle zvolí.


Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments