Toto není cvičný poplach. Máte doma neprůstřelnou vestu?
Rozkrádání veřejných prostředků v naší zemi již překračuje všechny myslitelné hranice. Zlodějské kausy s nákupem vojenské techniky náměstka Bartáka, pozdějšího ministra obrany byly úspěšně zameteny pod koberec a beze zbytku vyzmizíkovány. Jen pro připomenutí, jednalo se o krádež několika miliard korun. Stejně tak už dnes nikdo nevzpomene na zlodějiny nejlepšího ministra financí všech dob za jeho náměstkování na ministerstvu obrany, zprostředkované obchodníkem se smrtí Hávou. Dávno jsou zapomenuty podivné privatizační praktiky za hranicí zlodějiny současného (a nejoblíbenějšího) prezidenta Klause, tehdy ministra financí, později premiéra. Podle současného ministra průmyslu Kocourka byly při „transformaci“ v devadesátých letech rozkradeny až tři biliony (veřejných) korun. Standa (upřímný ajznbóňák) byl s ukradenými osmdesáti miliony jen směšný čučkař.  V této stručné, mediálně předestilované rekapitulaci se vždy jednalo o rozkrádání veřejných prostředků nejvyššími státními úředníky velmi sofistikovaně propracovaným systémem provizí.  

Vláda rozpočtové odpovědnosti utahuje nevyvoleným občanům již ne opasky, ale doslova smyčku kolem krku. Zdravotnictví je v totálním rozvratu, vykradený sociální systém těsně před kolapsem atd… Problém není v nedostatku financí, problém je ve zcela bezprecedentním dlouhodobém systematickém rozkrádání veřejných prostředků. Zlodějský skandál ve Státním fondu životního prostředí je špičkou ledovce, rozdíl oproti ostatním státním úřadům je ten, že na nich zatím ještě nic neprasklo. Lze se však domnívat, že rozkrádání je systémové a bezmezné. Pokud by se našlo více „Michálků“ i na ostatních státních institucích, nebylo by nutné nic reformovat, ani zvyšovat daně. Úplně by stačilo jen usekat zlodějům ze státní kasy nenechavé pracky.

Do tohoto zlodějského, výborně fungujícího soukolí se zřejmě nějakým omylem připletl Libor Michálek, naivka, ve kterém se pohnulo svědomí. Na zjištěnou zlodějinu upozornil slušného a poctivého premiéra, co „nekrade a je neúplatný“. A co na to čestný a poctivý premiér? Nic! Vlastně něco ano … domluvil nepoctivému ministrovi, a užvaněného Michálka nechal vyhodit. Nakonec v pudu sebezáchovy pro jistotu vyhodil i nepoctivého ministra a záležitost považuje za vyřízenou. A jede se dál… Vždyť se konec konců jednalo o pokus krádeže jen tří miliard korun z veřejných prostředků, ze kterých měla do pokladny ODS prokapat pouhá půlmiliarda.

Všichni státní úředníci by se měli zachovat podle hesla „Nebát se a nekrást“ a všechny kompromitující informace poskytnout nejdřív médiím, až poté policii, stejně jako se zachoval Libor Michálek. Policii ani justici se bohužel nedá věřit, protože v tomto státě slouží vládě především jako Viktor čistič. Důkazem z poslední doby je kausa Barták.

Dnešní schůzka K9 a následně v úterý hlasování a důvěře vládě bude prubířským kamenem Věcí veřejných o jejich programových prioritách. O ODS a TOP09 není třeba si dělat iluze – kradli, kradou, budou krást. Pokud VV po provalení zlodějiny jménem „Drobil“ zůstanou nadále v pravicové koalici a podrží vládu, nastane pro občany zcela nová situace. V čele státu bude stát nelegitimní vláda s jochovskou fašistickou ideologií, odtržená od občanů, podporovaná prezidentem, nade vší pochybnost veřejně usvědčená ze systémového rozkrádání veřejného majetku. Tímto se dostáváme někam na úroveň Somálska. Chápou občané, že tímto získávají zcela legitimní právo na IV. odboj všemi použitelnými prostředky, podle článku 23 Listiny základních práv a svobod? Občané uvěznění za vystoupení proti současnému režimu musí být považováni za politické vězně, stejně jako Su Ťij, nebo v minulosti Václav Havel a další. Nemusíme chodit daleko, dnes již své politické vězně máme, a ne že néé.

O rozkrádání a fašizaci v České republice musí být informována Evropská unie i občané sousedních zemí. Toto není náhodné selhání jednotlivce a neděje se tak naším jménem. Toto není cvičný poplach.

Stejně tak jako "Komunistický režim vedl válku proti svým vlastním občanům a člověk v určité situaci má právo hájit svoji svobodu za použití i násilných prostředků", dnes mají občané právo a povinnost odstranit jakýmikoliv prostředky zlodějskou nelegitimní vládní garnituru pokud sama neodstoupí a ukradené majetky nevrátí zpět okradenému – státu, tedy svým občanům.

Jako bumerang se Nečasovi vrací jeho vlastní slova: „Rodíme se a na tento svět přicházíme jako svobodní lidé a jako svobodní lidé máme právo proti svému zotročení či znevolnění bojovat všemi, opravdu všemi prostředky.“

http://www.theage.com.au/ffximage/2005/07/31/crash_party_wideweb__430x286.jpgK charakteristice osobnosti premiéra Nečase lze použít projekci stínu Milana Petráka. Na základě prohlášení premiéra Nečase v předcházejících dvou odstavcích se jedná o násilnického buldočího jedince, bránícího své názory a elitářské postavení jeho osobně i skupiny zlodějů za ním stojících za každou cenu i násilím. Pokud se tedy občané konečně odhodlají k revoltě, nejdůležitějšími kusy oblečení musí být neprůstřelná vesta a kvalitní přilba. A ruce by neměly být „holé“, měly by v nich být hole. Po dobrém, jako s komunisty v roce 89, to jak vidno nepůjde.

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments