Ubohý Nečas, ubohé Česko!

Jedním z témat dnešního pořadu Otázky Václava Moravce byly volby na Slovensku. O výsledku není pochyb a Robert Fico bude moci konečně v klidu uskutečnit svůj program a pokusit se dostat Slovensko z marasmu pravicové politiky.


Těšil jsem se na vyjádření našeho "úžasného" premiéra Petra Nečase. Již po prvních jeho slovech mi bylo jasné, že buď nic nechápe, anebo nechce pochopit. Nemohu čekat, že by s upřímností a otevřeností řekl, že politika "slepence" pravicových stran (koalice ODS, TOP09 a VV u nás je téměr to samé) je nesmyslná a scestná a vede jen k prohlubování chudoby velké části obyvatelstva. Dnes však opravdu ukázal, že je sice vybaven výbornou rétorikou, ale obsahově jsou jeho slova jen prázdnou bublinou. Nejoblíbenější pro mne jsou jeho výroky o nutnosti modernizace státu a reformách. Co to je modernizace státu a reformy? Ze slov Petra Nečase je to placení u lékaře, školné, připojištění na důchod, zvyšování DPH do nekonečna, zaměstnanec, který je otrokem a nevím, co ještě.


Je neskutečné, že tento člověk, za kterým není po 20 letech jeho činnosti vidět za korunu práce, má možnost stále dokola národu opakovat svoje nesmyslné teze. Pravda však je prostá, na její přiznání Petr Nečas odvahu nemá. Slováci jen jasně vyjádřili svoje ne k dalšímu okrádání většiny národa pod vedením bezcharakterních pravicových zločinců pro zájmy pár procent nejbohatších. A situace u nás se příliš neliší. Jen těch zlodějů je podstatně více.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments