Úvaha předvelikonoční, mírně optimistická

Plakát ProAlt

 

Před velikonocemi se rodí samé dobré zprávy na občanské frontě. Stát je vykradený, fondy EU nyní neproplatí cca 30 miliard zlodějen z minula, a možná měšec zavřou úplně. Možná si četli tento článek, ale zcela určitě reagovali na trestní oznámení senátorky Dernerové. Kalousek slíbil, že ty rozkradené EU-fondy z nás dostane. Dluhy prý nebudou, i kdybychom vůbec nebyli.

Bohatí už mají všechno převedené na Kypr a na Panenské ostrovy, takže kromě mne mne a tebe už prý není koho obrat. Vládní a partajní zlodějny přestat nemohou, neb kola reformy se musí točit, třídním nepřátelům navzdory. I začaly se mocně utahovat šrouby, což ve snědeném krámě zvaném Česko již běží v přímém přenosu. Viz soudní kabaret s veverkami a s bourajícím Janouškem.

Lidé si uvědomili, že jde o společný stát, i začali jednat. A ejhle, promptně odešel školník Dobeš, protože dobře ví, že z Bruselu skoro nic nedostane. Ale paragrafovaný návrh na vykradení vysokých škol i se studenty už leží ve vládě a pravděpodobně půjde do parlamentu. Ve zdravotnictví pod nebetyčným Hegerem zjistili, že je vymeteno, s nemocnicemi i s VZP. Lékařské odbory a aktivisté připravují další demonstrace, podrobnosti najdete zde. Bohužel již bývalá soudkyně Ústavního soudu po skončení funkčního období prohlásila, že Nečasovi hoši představují spolek, sociálnímu životu zcela nebezpečný. Její kolega a předseda ÚS otevřeně mluví o rozpadu hodnotového systému v ČR. Tím předjímá velikonoční poselství, které se církev ostýchá říci nahlas.

Připomeňme nenápadné rozhodnutí ÚS, které nám zachránilo možnost místních referend ke zlodějským stavbám, které zkorumpovaní politikové dělají proti vůli občanů. Všechno není prohrané, zatím.

 

Převzato z Umlaufovin

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments