Zpět v lednu 1989. Tajní bijou lidi a ja musim živit Peťovu milenkuMam duvodne podezřeni, že to špatně skonči. Před par dňama sem byl v Kosovu a Nahornim Karabachu. V obou enklavach sem se citil bezpečněji, než fčil po navratu v enklavě Česko. Po českych ulicach běhaju neoznačeni chlopi bez unyforem, střilaju petardy a mlati lidi obuškama. 


Vlada je v rozkladu, vlastně ani neni koho odvolat, když už odvolana je. A vlada šašku, kera se připravuje, se ještě odvolat neda, bo stejně nebude schvalena. A po pravdě řečene, jestli bude šefem vnitra jeden šašek nebo ten druhy, je uplně jedno.


Robi se monstr akce, kdy jedneho mamlasa zatknu za sedum milijonu v krabici od vina a pak ho drži rok a pul zavřeneho, bo nemožu najit dukazy. Jinu hydru zatknu za to, že cosik řekla šefovi rozvědky. A od te doby se tež hleda cosik, za co by ju mohli odsudit.


Mordor jak vyšity. Nejlepši je, že těch par pracujicich blbcu, keři tady ještě zbyvaju, si plati jak teho minystra vnitra, tak teho policajta s obuškem, zaroveň si plati svoje cigany aji neziskove organyzace, a vlastně nakonec plati aji svačiny Ratovi s Naďovu, na kere ani po roce a pul nemožu nic podstatneho vytahnut.


A tak jediny rozdil oproti lednu 89 je ten, že Jakeš ani Adamec neměli žadne milenky, a že dneska existuju blogy a jutuba, kde si svojeho tajneho možete nafotit a popsat. Zatim.


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Budějce

 


PS: Policie porušila vědomě zakon Sb: 25/1998 « "O vnějším označování policie a prokazování k policii". Nebyli označeni odznaky PČR, neměli viditelně identifikační číslo policisty, nebyli oblečeni ve stejnokrojích PČR, ani se neprokazovali služebním odznakem Kriminální policie České republiky.


To samozřejmě neni vina samotnych policistu, kteří bez rozkazu z vyššich mist nezrobi krok…Fajne je aji druhe video, kere zachycuje, jak se unyformovani pustili do policejniho provokatera. Pustili ho až pote, co jim jiny tajny přišel domluvit:"Toho nechte, ten je naš od policije…


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments