DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ Negativní strany

Na včerejší schůzi naší Negativní strany (dále jen „NS“) jsme řešili DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ, které přišlo na sekretariát NS, a ve kterém jakási pošta, vydávaná za českou, upozorňuje klienty, kteří používají službu SIPO (rozuměj od slova „sypat“) na podvodné jednání, jež v posledních dnech zaznamenala. Nějaký neznámý pachatel prý odesílá falešné emaily na vybrané klienty s výzvou k zaplacení („nasypání“) nedoplatku SIPO za určitý měsíc. E-mail je prý odesílán z adresy doplatkysipo@seznam.cz, kde osoba označující se jako Lubomír Franek požaduje po klientech pošty zaplacení nedoplatku na účet uvedený v e-mailu. Kde je proboha ochrana osobních údajů neznámého pachatele (pozn. redakce NS)!


Pošta prý žádá své klienty, aby e-maily tohoto typu ignorovali a žádné peníze na zmíněný účet neposílali. Což je velice průhledný sobecký manévr (pozn. redakce NS)! V případě, že někomu takový e-mail přijde, má jej prý odeslat na adresu info@cpost.cz. Pošta prý podává trestní oznámení na polici na neznámého pachatele a tyto emaily budou součástí tohoto oznámení. Toto je trapné, neboť tím pošta poskytne (nasype) vyšetřujícím orgánům usvědčující materiály sama proti sobě (pozn. redakce NS)! V této souvislosti má prý pošta i několik telefonických oznámení na obcházení domů, zřejmě bankovních, údajnými zaměstnanci pošty, kteří se snaží vylákat z lidí peníze na úhradu nedoplatků SIPO. Pošta oznamuje, že se rozhodně nejedná o její zaměstnance a vyzývá klienty, aby žádné peníze těmto lidem nedávali. Opět ta ukrkanost (pozn. redakce NS)!


NS oznamuje, že pan Lubomír Franěk je kandidátem naší strany, a že si invektivy proti němu nesmí nechat líbit žádný slušný a poctivý občan naší krásné republiky vydávané za českou. NS v souladu se všemi platnými demokratickými zákony vyzývá všechny občany, aby posílali trestní oznámení na ty pachatele, kteří panu Lubomírovi odmítají zaplatit jeho nárokované částky. Jak jeden z předsedů NS prohlásil: „Sakra, co je to za demokracii, když si jeden zloděj stěžuje na druhého? Ve správné demokracii mají právo krást všichni!“ (Redakce NS v této souvislosti upozorňuje, že pan předseda nevyslovil slovo „sakra“, ale mnohem příhodnější lidový výraz, který z důvodu demokratické svobody slova nebyl reprodukován.) Podotýkáme, že nelze demokraticky postupovat tak, aby se pro pár šlohnutých stovek každý hned čílil, avšak nikoliv pro ukradené tisíce miliard. Panu Lubomírovi by měl být udělen za jeho podnikatelskou a a občanskou odvahu řád za pátý nebo bůhvíjaký odboj. Nedělá přece nic špatného, pouze bojuje jako malý zloděj proti velkým zlodějům, a navíc jejich osvědčenými metodami. Podporuje konkurenceschopnost trhu a tím růst naší ekonomiky, vdávané za českou. Jak podotkl jiný náš předseda: „Takhle jsme si tu demokracii nepředstavovali! Případné ztráty zisku pana Lubomíra versus pošta by měl logicky doplatit stát. Občané by měli pochopit, že pan Lubomír trpí citovým strádáním, kterému podlehl po odjezdu své manželky na Kajmanské ostrovy.“ Z těchto důvodů NS navrhuje podpořit soukromou iniciativu pana Lubomíra založením veřejné humanitární sbírky. Pan Lubomír i paní Lubomírová jsou přece také lidé.


Na příští schůzi NS má být projednáván návrh státu, vydávanému za český, aby nakoupil v Číně (případně v Jičíně, pokud to bude levnější) potřebné tuny papírových pohřebních peněz, vydávaných v Číně pro mrtvé. Tyto peníze se dávají čínským nebožtíkům do rakve, aby měli čím platit na onom světě. Náš stát, vydávaný za český, by pak mohl tyto peníze v dostatečné míře dávat úplně všem, kteří peníze chtějí, potřebují, nebo budou potřebovat, což zaručeně nikoho nemine.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments