Aktivizace proti TTIP a CETA

Reklama


Využijete-li výzvu organizace Campact (https://www.campact.de) a pošlete vyplněnou odpověď proti podepsání smluv TTIP a kanadské CETA, budou vás organizátoři informovat stejně, jak to důsledně dělají i v mém případě.

Dověděl jsem se tak,že už existuje přes 1,6 milionu ověřených podpisů občanů EU,kteří zásadně nesouhlasí s uvedenými smlouvami. Bezprostřední cíle organizátorů odporu jsou dva. Chtějí dosáhnout v co nejkratší době 2 milionů podpisů, a tak demonstrovat největší občanskou iniciativu za dobu existence EU.

Další velkou a velmi viditelnou akcí bude shromáždění občanů dne 18.dubna 2015 v 10:00 na prostranstvích všech německých měst,ať už na pěších zónách , před hypermarkety, nebo na rohu ulic, kde se budou ve velkém podepisovat podpisové archy. Ani v Německu nemá internetové připojení každý. Při poslední takové akci bylo získáno statisíce podpisů na 3.700 místech v celém Německu.Dnes se této kampaně už účastní přes 370 společenských organizací. Jasným cílem celé iniciatívy je získat takové množství v opozici vůči TTIP a CETA stojících občanů,aby tyto smlouvy nedokázali obecně zkorumpovaní politici v čele s Andělkou Merkel prosadit.

Není problém se k této německé iniciativě přidat, stačí jen vyplnit ověřovací protokol . Nebo se ozvat organizátorům na této adrese:

Campact – Demokratie in Aktion (https://www.campact.de)
Artilleriestraße 6
27283 Verden
info@campact.de

Chcete-li přiložit ruku k dílu, napište na :

https://www.campact.de/campact/unterstuetzen/foerdermitgliedschaft/

Přejít do diskuze k článku 6 komentářů