Alexej Navalnyj a Julian Assange

A. Navalnyj se rychle zotavuje z otravy jedem, jehož aplikaci ještě nikdo nikdy nepřežil, a vesele pózuje před objektivy kamer. Je to bojovník. Sice nevíme, za co bojuje, ale víme, že je proti ruské nomenklatuře a tudíž je „našim přítelem“.

Julian Assange je ve vězení, kde se mu dobře nedaří, nemůže mávat do objektivů kamer, setkávat se s přáteli ani spolupracovníky. Je ohrožen na životě a je velmi pravděpodobné, že pokud bude vydán do „země neomezených možností“, bude buď uvězněn, nebo rovnou zabit. Když ne podle práva, tak pro výstrahu.

Julian Assange udělal to, co by měli dělat investigativní novináři (tedy ti, kteří v ČR neexistuji). Assange shromažďoval informace o zločinech americké armády – o vraždách novinářů, o zabíjení civilistů, a dalších válečných zločinech páchaných při vývozu demokracie. Udělal chybu v tom, že asi opravdu uvěřil ve svobodu slova, a dokonce, že pokud nespáchá zločin, nebude stíhán, ani vězněn pod smyšlenými záminkami. Uvěřil, že justice opravdu měří stejně i v případě rozdílných váhových kategorií.

Nevím kdo a jak, kde, proč a zda vůbec přiotrávil Alexeje Navalnéh, ale vypadá to, že jeho život nic ani nikdo neohrožuje. Ale život Juliana Assange v ohrožení je, a to ve velkém.

Ale o tom se v amerických satelitech přeci nemluví.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
24. 9. 2020 20:34

Co si to dovolujete, vy zde porušujete veškeré fyzikální zákony a etické a morální kodexy a desatera správného euroatlanťana. Pokud by tohle četla slovutná poslankyně Langšádlová, tak by asi zažila nejhorší den svého života. A vůbec.

Dana
Dana
Reply to  Aleš
24. 9. 2020 21:42

Smrtelna chyba J.Assange je, ze zverejnoval tajne valecne materialy, ktere prevzal od VOJAKA US Army Chelsea Manning. V te dobe byl Manning jeste muz jmenem Eduard, pindika neufiknuteho. Dnes je transsexual Chelsea. Tento vojin, v roce 2009 v Iraku , byl v pozici bezpecnostniho analytika pro USA. Prisne tajne dokumenty. Vojin Eduard vsak zradil, predal valecne tajemstvi Assangemu, coz je jasna vlastizrada. Assange si zrejme neuvedomil nasledky za spolcovani se s valecnym zradcem a tajne informace zverejnil . Proto nese tristni nasledky. Nemci na to maji prislovi: „Mitgefangen, mitgehangen…..“

M.C.
Reply to  Dana
25. 9. 2020 13:02

Já se naopak domnívám, že Assange si riziko uvědomoval, ale vzhledem k závažnosti informací se rozhodl ho podstoupit.

orinoko
orinoko
Reply to  M.C.
25. 9. 2020 13:46

Pokud film zobrazuje realitu, tak si toho byl vědom. A setrval i za cenu konfliktu se svými spolu“pachateli“. V Ekvádoru, na jehož ambasádu se uchýlil, se v mezičase změnila vláda, a ta za Assangeovo vydání dostala svých 30 stříbrných. Kdyby Jidáš nedostal svojí roli v Bibli , tak by jí dostal v jiné knize. Život potřebuje řád.
A Assange je apokryfní evangelium.
Co se má stát, to se stane. – Joska Cucflek, stránka 911 NWO.

orinoko
orinoko
Reply to  M.C.
25. 9. 2020 16:28

Kryptogramy se svět jen hemží. Cosik nastalo v relaci obchod – Usť Luga, což je relativně nový ruský přístav na Baltu.
Číst to musíme – Pusť Luka.
Lukáš endo protéza z Bělidla navrhnul Rusku – dejme dohromady společný obří terminál.
Načež polský terminátor a jeho Poblatí usedavě zaplakali.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
25. 9. 2020 6:23

Tvůrci „Novička“ jsou nominováni na Nobelovu cenu za zdravotní péči.
Na konci letošního roku byl Novičok uznán jako nejúčinnější a nejbezpečnější lék na terapeutické hubnutí.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
25. 9. 2020 12:34

Exekutoři zabavili byt Alexeje Navalného kvůli nároku společnosti „Moskevský školák“. 27. srpna (…) soudní vykonavatelé oznámili zákaz obchodování s jeho podílem v bytě v Maryinu. Navalny tak nemůže prodat ani darovat nemovitost. Dříve, v rámci soudního řízení „Moskevský žák“, byly zmrazeny účty vedoucího kanálu „Navalny Live YouTube“ Lyubov Sobol a účty Protikorupčního fondu. Z tohoto důvodu fond musel změnit svůj právní subjekt. „Soud rozhodl získat zpět od Navalného, ​​Sobola a jejich fondu asi 88 milionů rublů (1 mega eurakis), právě v této výši byl odhadován ušlý zisk společnosti“ Moskevský žák „v důsledku ukončení smlouvy na poskytování stravování v mosk. školách.“… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
25. 9. 2020 13:26

Také už jsem četl. Nově jsem si stáhl Izvestia. Navalenej hned zpátky nemůže , musí se prý doléčit. Celý ten jeho případ se nějak zvrtnul. Píše se o tom v minulém čase, ale jakoby tomu už bylo tak 10 let nazad. Český ricin už raději nikdo nevzpomíná. Ani nevím kdo, ale ten KDO tlačí na návrat cihuasky jew na Bělidlo. Aby tam prý pozdvihla morálku street rioters. A babám dodala náplň jejich dnů. V každém případě Navalenej a cihuaska jew s izraelským pasem mají před sebou dilema. Chtějí být IN , ale jsou OUT. Jak zpívali Beatles – je to… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
25. 9. 2020 19:06

Orinoko nekaz si trávení nestravitelným – k Vénovi Ti můžu akorát pustit jednu moji moc moc oblíbenou:
https://m.youtube.com/watch?v=QDYfEBY9NM4

U piva bych Ti to řekl jinak ….

Jan Kristek
Jan Kristek
Reply to  Gatta
26. 9. 2020 6:48

Mně k Hejvlovi Vaklavému I. pořád automaticky naskakuje Veličenstvo kat.

orinoko
orinoko
25. 9. 2020 16:56

Nebudete věřit, ale jda po bulváru potkal jsem CoVIDA. Ptám se – Proč se tak halíkovsky halíš?
A atvět? Jdou po mě , musím zmizet. Nemáš búra?
A na otevřené dlani měl napsáno fixem – Navalnyj.

A jinak? …. Co to tu tvoříš? Ptal se jeden z baru.
Povídám – Vyháním covida.
Jj, ale jen do desíti, vole.

orinoko
orinoko
25. 9. 2020 17:54

Navalenej sehrál svoji roli. Ale ta se tyka Ruska. To v Česku najednou covidem ochorela kdejaka celebrita. Proč by nesehrala svuj spektakl, když cmrdliky mizí jak pára nad hrncem? Celebrity mají cizka vydesit. Když se to nedaří magorovi Prymulovi, tak musí nastoupit paka. Augusti. Dej, a já ti sehraju divadylko , že NATO nezapomenes.
Já osobně bych pres veškerou napnutost současné komedie rád uviděl i havloterapii. Totiž – že nám nějaká sametová svině konečně chcipne na Covida.
Ale toho se nedockame.
Samec … pardon Samet ….v defenzive.
Nech žije mrdva ceska celebrita , která se zapletla s Covidem.

orinoko
orinoko
25. 9. 2020 18:07

Covid mi právě sdelil, že německý boj o Potok 2 začíná dělit spojené Německo na emericke vyhulovace a svobodnou DDR.
Německem něco clouma. Emericke vlezdoprdelstvi na jedné straně a snaha o slibovanou svobodu na straně druhe.
Navalenej se stává symbolem. Německé submise , anebo ruské svobody. Tohle by Vena ohrndira nedal dohromady ani kdyby ho osalila cuhuaska oholenou dirou.
Ti dva by si velmi rozumeli. V rámci západní brigady.

QQ
QQ
26. 9. 2020 13:40

Cituji: Stále jsou lidé, kteří se dokážou obětovat pro svobodu druhých. Ti ,,druzí“ ale na tyto hrdiny buď úplně kašlou, nebo jsou standartně zbabělí vyjádřit jim svojí byť co nejmenší podporu. Assange je jedním z nefalšovaných hrdinů dneška. https://julianassange.webnode.cz https://www.petice.com/podpote_nobelovu_cenu_miru_pro_juliana_assange