Alternativní novoroční projev veselého stínového prezidenta 2023

Veselý stínový prezident přináší hyperpozitivní poselství a to je skvělé!

Námět: Rado Miko

2.9 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
8. 1. 2023 12:23

Daniel Vávra (cituji – čas 3min 30 sec): „Naše země zažila čtyřicetiletou éru, kdy se zlem kolaboroval celý národ“ –  Inu, stěžuje si pan Vávra pěkně. Jenže, jak si on sám ve své hlavě až do těchto dnů myšlenkově ustlal, tak dnes leží. Jeho problém však je, že za to všechno, co mu dnes vadí, vinu hledá u těch ostatních debilů a jen ne u sebe. BTW, možná by mu měl někdo vysvětlit, že heslo „Poručíme větru dešti“ (např. v čase 7min 20 sec), které ho tak dráždí, bylo před 70 lety vymyšleno jako výzva k vysazování větrolamů, což nebylo… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  PPK
8. 1. 2023 14:13

To máte těžký. Právě jsem zhlédla část rozhovoru na CNN Prima News Okamury s jakýmsi členem ODS. Dozvěděla jsem se, že Fialovu vládu podle ODS průzkumů podporuje přes 70 procent obyvatel a nebál se říct, že podle některých průzkumů se její podpora hodně blíží 100 procentům !!! Pan Vávra v tomto směru podléhá opačnému gardu. Protože osobně jemu bývalý režim byl proti srsti, je toho názoru, že s ním byli nespokojeni všichni. Teď si myslí, že se polistopadový vývoj jen nějak ošklivě „zvrtl“ do blázince, který může zničit i jeho a nevidí, že problém je v samotném základu, který byl… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Bety
8. 1. 2023 16:16

Dobrý večer, řeči Okamury na Primě posoudit nemohu, nemám televizi. Na webu Primy se však píše, že šlo o průzkum zcela smyšlený a Okamura se pak z toho vymluvil na své správce webu strany SPD. Ohledně Vávry s Vámi zcela souhlasím.

Bety
Bety
Reply to  PPK
8. 1. 2023 22:21

Asi jsem se špatně vyjádřila. S tím průzkumem operoval ten člen ODS,
ne Okamura. Neshlédla jsem to celé, takže o žádném dalším průzkumu nevím.