Američtí geologové jedou do Venezuely hledat ropu

 

Jak to vidí němečtí humoristi…

Zdroj: iReportér

Zaslal: Hudryper

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
2. 3. 2019 17:04

:-) Nevidím nikde žádné geologické kladívka, sondy, etc. Nejspíše to tak dobře schovávají, že to -ani u jednoho (!!)- vůbec není vidět! I všechny mapy a další podklady mají již jistě digitální… Prostě úžasná disciplína!! Ani nezbytná další „technická udělátka“ např. pro „elektronické čtení“ materiálů pod povrchem nejsou nikde vidět… Jen samé věci obvyklé pro „maskirovku“… skutečně dokonale utajovaného zadání pro „nasazení“… Taková nezištná obětavost!! Buď mají už vše další skutečně miniaturizováno a vejde se jim to např. do kapes např. „taktických vest“, nebo nejspíše materiálně vše další už zařídí Kvído… No řekněte: kam se na ně hrabou „zlí Rusové“… Číst vice »

Honza999
Honza999
2. 3. 2019 20:27

Humoristé?????
Průšvih je v tom, že je vysoké riziko že se jedná o realisty.

Dana
Dana
3. 3. 2019 0:27

Je to humorne, protoze tak nadherne blbe. Zadna letadla s armadou by nebyla treba, je to „kousek“ od Floridy, k brehum Venezuely by stacil plout turisticky parnik. :-) Teda, jestli by se protlacil mezi kontejnerove nakladni lode Rusu a Cinanu, co se franticky snazi vytezit co nejvice ropy, nez zdroj vyschne. Venezuelska vlada sice vyhandlovala ropu jako zastavu za miliardy a miliardy pro potravinove pomoce, jenze az Maduro zhubne a chudi lidi zhebnou, tak nebudou tezit tak moc. .. Cinanu se to na rozdil od Rusu tolik netyka, ti tam maji svoje tezbare.. Pry proto, ze pracovni moralka mistnich se… Číst vice »

racek
racek
3. 3. 2019 0:55

No, to se Vám nedivím, že nejste hrdá. Třeba obrovské tlaky na odběr zemního plynu přes oceán taky nejsou zrovna dobrou vizitkou. No jo, ta obchodní bilance, že. Ale i za 100 let budou uhlovodíky pořád významným zdrojem energie a hlavně cennou surovinou. Ona začíná totiž doba uhlíková, zejména v konstrukčních materiálech. No, u Madurů brzy něco uvidíme. Zdá se že se situace zvenku uklidňuje a doma se snad taky na něčem dohodnou. Ale řešit potravinovou pomoc tím že zmrazím devizová aktiva či zadržím uložené zlato je fakt skvělá pomoc hladovějícímu lidu. Tedy, zlý jazyky tvrdí že ten hlad tam… Číst vice »

racek
racek
3. 3. 2019 1:01

Mimochodem, je to dobrý vtip. Doufám že jen vtip, konec konců Trump vypadá opravdu jako realista a ví, že tento velice nepopulární krok je naprosto zbytečný. Jen by si občas před komentováním na sítích používat staré české přísloví – dvakrát měř, jednou řež. Ale z jeho životopisu usuzuji, že raději hned a rád řeže …
Jo a ta tabulka těžby ropy se za pár desítek let značně změní … a to opravdu hodně.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
3. 3. 2019 8:53

Věřím že zůstane jen u vtipů a surových ekonomických tlaků a výhrůžek, blokování technologií pro rozvoj země a dalších „neletálních“ metod… USA ve Venezuele přímo vojensky intervenovat nebudou. Mohly by teoreticky, ale nebudou. A byla by to jen další vleklá válka bez vítězů, a ztratily by mnohé své „demokraticky provedené“ polopřevratové „akvizice“ a „aktiva“ v J. Americe. Nestačí území „obsadit na pár týdnů“, když ho prostě násilím vojensky nejste schopen udržet. To páté kolony jsou mnohdy „neletálně“ účinnější… A těch obětí „režimu“ co se při může vyskytnout… Stačí dovézt „preclíky“ s příslušným „přiblížením se lidu“ zaměřovačem – jako na Majdan…… Číst vice »

J. W.
J. W.
3. 3. 2019 10:25

Hudry, hudry, pere se to, pere. Vidíš Járo, jak v makovicích českých jde do perdele? Paktety, blbosti plné pakety, dej si raděj špagety. Ty, ty, ty!

Dana
Dana
3. 3. 2019 18:06

racek: Ale řešit potravinovou pomoc tím že zmrazím devizová aktiva či zadržím uložené zlato je fakt skvělá pomoc hladovějícímu lidu. To neni hezke reseni, ze. :-) Z devizovych aktiv ale nema prinos venezuelsky lid, ale prvne z techto spekulativnich akci tezi Madurova vlada, ktera rozdeluje zisk po svem, podle vernosti k rezimu. .Ne, ze by zrovna tohle byla vyjimka v latinskych zemich, ale zde se to pouziva jako tlak na venezuelskou vladu. A vubec, za tech dvacet let, co Chavez a Maduro denne recnili proti zradnym imperialistum co planuji znicit jejich socialismus, tak si soudruzi meli uvedomit nebezpeci a jednat… Číst vice »

racek
racek
3. 3. 2019 19:36

No, některá zdůvodnění humanitárních bombardování jsou vskutku přesvědčivá, že. Ovšem tato opatření se téměř vždy užívají proti legálním vládám či soukromým osobám, většinou za odmlouvání či odmítnutí se podřídit rozkazům velmocím. Vždy to odnese jen ti lidé. Vlády vlastně nikdy. Zadržené prostředky nebo zlato se zásadně nevracejí. To že jimi disponuje stát, a třeba je „ukrývá“ … má asi důvod … to rozhodně neomlouvá. A té smetánky o Madurů zas není tolik, i když jistě jsou. Ono nakonec bát prastrýcem nebo neteří je vskutku hrdelní zločin. Asi stokrát víc je jiné smetánky … ovšem pořád menšina. Takže se to holt… Číst vice »

hudryper
hudryper
3. 3. 2019 23:36

J. W. napsal
dej si raděj špagety. Ty, ty, ty!

I Ty ! Moji vnuci aspirují před prázdninama na červený opasek v karate a cvičí.
Věnovat se výcviku téhle generace a zabránit jejich záměrnému kazení považuji
za mnohem důležitější,než ztrácet čas u politických kolovrátků…

Dana
Dana
4. 3. 2019 19:03

Musim uznat, ze ten Juan ma odvahu…

https://www.youtube.com/watch?v=X8XvNlQTM_Q

racek
racek
6. 3. 2019 22:49

Dana napsal

Musim uznat, ze ten Juan ma odvahu…

https://www.youtube.com/watch?v=X8XvNlQTM_Q

No to víte, krvavý pes Maduro si asi byl zrovna zaplavat v ropě … tedy, v Evropě už by si to asi nikdo netroufl. Pokud by atentát přežil, tak by ho odsoudili za neobyčejně rafinované provokování našich nových arabských a afrických spoluobčanů.