Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (II.)

EU Perpetuum

Podívejte se na EU-perpetuum mobile, které je v anotaci. To je reálný stav věcí vzhledem k proxy-válkám, které NATO vedlo mimo Evropu. Nyní je začalo provádět na Ukrajině.


Minulý článek Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (I.) se zabýval rozpadem Ukrajiny na samostatné enklávy, které budou chránit silní zahraniční spojenci nebo místní ukropští a neofašističtí war-lords napojení na zbylé ukrajinské oligarchy. Pochopitelně platí, že strategicky důležitou jižní a možná i středovou část země nakonec dostane Rusko. Západ Ukrajiny připadne nejspíš Polsku a pobaltským zemím, kterým tato část historicky patřila. Ale i tyto menší koloniální mocnosti Západu budou muset při dělení Ukrajiny respektovat vojenskou supremacii Ruska v tomto strategickém prostoru. Takže to, co Rusové nedostali za dvě dekády marného vyjednávání s NATO o nerozšiřování impéria na východ, dostanou velmi efektivně vynaloženou silou a prakticky bez výstřelu. A k tomu i velkou část země s klíčovými jadernými elektrárnami, které se pod vedením zbankrotovaného amerického Westinghouse staly časovanou a hodně špinavou jadernou bombou. Tím je v hrubých rysech načrtnut proces balkanizace Ukrajiny.

V minulém článku jsem psal, že balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU jsou dvě spojené nádoby, které fungují jako sifon na záchodě a smrdí úplně stejným způsobem. Takže se zabývejme druhou částí propojeného záchodového sifonu. Konec minulého článku vysvětlil stav Ukrajiny podle filmových záběrů ze Sýrie. Nyní pokračujme stavem EU-kolonie.

Ukrajinizace EU pod taktovkou jednoho promile

Osud EU-kolonie pod správou jednoho promile sociálních psychopatů bez vlasti a bez svědomí se týká přechodu korporátního fašismu na systém Deep state alias české chobotnice nebo jejího nadřazeného EU-klonu. Podívejte se na EU jako perpetuum mobile, které je v anotaci. To je reálný stav věcí vzhledem k proxy-válkám, které NATO vedlo mimo Evropu. Nyní vede první ostrou proxy-válku na Ukrajině, tedy na evropském kontinentě. Osvícená demokratická levice, která EU zakládala, se zvrhla v neoliberální přisluhovače transatlantických světových korporací. Ty mají Brusel kompletně prolobbovaný a EU-parlament ve Štrasburku k tomu. Vyjmenujme důležité články analyzující přechod od korporátního fašismu k systému EU-chobotnice. První články se týkají kolonizace Ukrajiny a druhá vlna kolonizace EU.

Shrňme hlavní body těchto článků. Skončil imperiální systém EU a USA, protože Rusko a Čína se nedaly kolonizovat po rozpadu východního bloku a šly vlastní mafiánsko-kapitalistickou cestou pod vedením státních elit. Korporace se musí udržet u moci přes Green Deal organizovaný jimi kontrolovanou EU. Studie ukázaly, že v další generaci už korporace nebudou ovládat klasické zdroje energie a surovin, protože jim nebudou patřit. Pak je třeba změnit strategii a správným způsobem zezelenat nejen strachy, ale další produktivní loupeží globálního charakteru.

Jsme gangsteři a vydíráme EU-hospodu…

Postup kolonizace EU je tak jednoduchý, až je to k nevíře. Jenže co je jednoduché, to také jednoduše a dobře funguje. Tomu mladí nezávislí komentátoři nechtějí věřit a učeně blábolí, jak jsme je tomu naučili na vyšších dívčích školách. Vezměte si klasický americký film Kmotr popisující realitu velkoměsta. Jste členem úspěšného „podnikatelského“ gangu v daném městském regionu. Zde ovládnete nejprve prostituci (Brusel a jeho EU-agendu) a pak drogy (korporátní smlouvy typu NAFTA, TTIP). Nakonec přijdete za normálním šéfem hospody a přátelsky mu vysvětlíte, že doba je zlá. Jeho EU-hospodu se bohužel chystá vydrancovat sousední ruský gang. Takže náš milý hospodský ze střední třídy si koupí akvárium s příslušnými rybičkami a bude platit za klasickou gangsterskou ochranu.

Tak to převeďme do EU-reálu. Strach z „ruské“ Ukrajiny musí hermeticky držet EU-ovčany v imperiálním objetí velkého a hodně milého bratra. Ten ovládá imperiální blok umírajícího Západu. Jím utlačovaní a vykořisťovaní chudáci ze střední třídy musí mít jako ti hospodští pocit, že je to k jejich dobru. Zbytek obyvatel-socek bude striktně kontrolovaný sociálním kreditním systémem na způsob Číny. Epidemie covidu ukázala, že půjde zavést QR kódy, očkovací apartheid a postupnou fašizaci společnosti až po systém koncentráků. Ale ruku na srdce, milí neoliberální fašističtí soudruzi, bude to chtít ještě hodně práce na novém údělu a na vybudování čtvrtého rajchu.

A co je klíčové, to je systém nového sanitárního kordonu, který se buduje kolem EU-kolonie. Ovčani bez povolení a bez QR kódu se nesmí podívat za imperiální plot, jinak budou teroristé. Jak jsme už psali v citovaném článku: sanitární koridor směrem ven musí být sice hermeticky uzavřený pro ně, ale účelově propustný pro jedno elitní procento. Takže máme elitní skupinu, která se nemusí očkovat a bere Ivermektin v americkém balení. Život EU-pána není bezcenný život experimentálně naočkovaného EU-kmána. Stejně tak bude po sankcích proti Rusku a Číně obchodovat s těmito zeměmi jen ten, kdo dostane správné razítko. Nové impérium v rámci ožebračené a chudnoucí EU vytvoří nový monopol na suroviny, výrobky a služby z neporobených území (Čína + Rusko). Tím vznikne nový typ kolonie v rámci Deep state bez toho, aby nové impérium vedlo s Ruskem a Čínou novou Třetí světovou válku, kterou by nutně prohrálo.

A teď k tomu koloniálnímu modelu, který se začíná prosazovat přes tzv. Zelený úděl. Maďarsko podepsalo s Ruskem třicetiletou smlouvu na plyn Jižní spojkou, takže budou mít plyn za polovinu proti kolonii Česka. Přitom s Rusy dobudují novou jadernou elektrárnu, nejspíš v termínu a relativně lacino. Takže Maďarsko má na další generaci zajištěnu poloviční cenu energie a může prodávat své výrobky o třetinu laciněji a ještě na nich vydělá. Jiná EU-kolonie zvaná Česko postupuje přesně opačně, jak má v historicky zafixovaném zvyku (Hitler, Stalin, nové impérium). Česko vyrobí vlastní elektřinu z postupně zastaralých uhelných a atomových elektráren. Tuto energii si „koupí“ přes německou burzu a stejně si tam nakoupí ruský plyn. Ten nemůže vlastním plynovodem odebírat přímo z Ruska. Elita v rámci nově ustavené české chobotnice je už teď ideologicky blbá, politicky zbabělá, ipso kladívko potřebuje k obchodování razítko EU-kolonizátora.

Severní větev ruského plynovodu si Němci otevřou, až jim to USA odpískají, nebo až se to bude hodit jednomu promile kolonizátorů EU. Zatím plyn nestojí 2 tisíce dolarů, tak je třeba utahovat šrouby, aby sem mohl jít zkapalněný plyn z USA. Ten stojí trojnásobek proti embargovanému ruskému plynu a totálně ničí životní prostředí výrobou a přepravou přes půl zeměkoule. Ale kdo by se staral při utváření nového impéria o takové blbosti, jako je životní prostředí. Čína dělá totéž, co Maďarsko. Její konkurenční výhoda po získání ruských energií a surovin už nebude porazitelná. Kolonie EU půjde do kytek a po zničení střední třídy už budou korporátními sockami úplně všichni. A jak jsem psal, všichni budou zelení, jak po kvalitní sračce.

Ach, to hezké ideologické akvárium…

Takže už gangu platíme, hospoda jde postupně do kytek. A nyní k tomu akváriu s eko-rybičkami, které se hostům v restauraci velice líbí, zejména malým dětem. Kolonizace západní Evropy je velký úkol na celou generaci. Elita jednoho promile musí z bývalých koloniálních mocností udělat otroky, a to nejde jen tak. Nestačí dostat ovčany EU pod ekonomickou, sociální a militaristickou kuratelu, protože je třeba nechat fungovat zdání demokracie. Citovaná hospoda platí výpalné gangsterům a taky „normálně“ funguje, dokud se úplně nepoloží. Takže je třeba přes kolotoč presstitutů, ideologií všeho druhu, přepisování dějin a klasické fašistické výchovy „nového člověka“ zavést orwellovský pořádek, kde se lež stane pravdou. V nově nastolené bídě a útlaku se už nikdo ani nestará to, že to někdy bylo naopak.

Rozběhnutí balkanizace Ukrajiny tedy znamená první krok na cestě k ukrajinizaci EU. Nová elita u EU-vesla vyvolala po kovidu další vlnu totálního Mobilmachung, které zatím běží pod taktovkou amerického NATO. Nezapomeňme, že USA postupně přijdou o velkou část kolonie, do jejíhož rozpadu a ovládnutí investovaly 5 miliard dolarů. To je směšná imperiální suma. Zvlášť pokud vezmeme fakt, že jde o pouze o mezinárodní půjčky, které jsme zaplatili my sami, přes vytištěné dolary skrze rotačky soukromého bankovního Fedu. Ale jde o princip hegemonie, kde se nesmí objevit trhlina. Jak jsem už psal, každá imperiální investice musí vydělat nejméně třikrát sebou a pokaždé v jiném režimu exploatace. Tři loterijní výhry ukrajinizace EU jsou tyto:

  • Militarizace společnosti po covidu, který skončil. Teď už budou umírat jen ti naočkovaní, což je mrzuté a je třeba tuto záležitost tvrdě maskovat. Nepřátelé experimentálního očkování se změní na nepřátele Říše, protože z „antivaxerů“ (hezký orwellovský newspeak, že ano…) se stanou „dezinformátoři“ a jiní škůdci. Nelze žít bez nepřátel, viz příklad vydírané a tím i chráněné hospody.
  • Zrušení zbytku normálního kapitalismu, který slouží jako ideologické opium střední třídy. Všechny sankce proti Rusku a Číně znamenají, že někdo bude dávat razítko pro obchodování s těmito „nepřátelskými“ zeměmi. A ten někdo je gangster, který nařídí hospodskému, od koho bude brát suroviny do kuchyně. Jedno promile tak vytvoří hermeticky nepropustný a koloniálně propustný hospodářský koridor kolem Evropy jako kolonie jednoho promile.
  • Evropa bude poprvé v dějinách zničená v hospodářské soutěži spojené Asie (Čína, Indie, Irán) a Ruska zhruba v příští dekádě. Ilumináti v Bruselu ale už budou mít akvárium s rybičkami celé hotové a bude tak krásné, jak jen může být v nové šílené utopii. Nová generace bude kvůli kolosálnímu selhání naší generace pitomá jako troky a bude sloužit v ohromných národních EU-parcích jednoho promile.

A jak jsem už psal, tyto božské bytosti budou jezdit po národních EU-parcích Lolita-expresem a pak tam budou dovádět s čínskými pandami. Ty pandy tam budou zcela legálně, mají přece to správné eko-razítko vydané z nové a krásné kolonie. A kolem nich se budou točit větrníky a soláry pro zbytek průmyslu sloužícího jednomu promile. Jak říkám, naprostý ekologický ráj made in EU.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
25. 2. 2022 8:57

Už jsem to sem nejspíše dával, s ohledem na množství různých adres už jsem ztratil přehled, ale jde o skutečnost, která si zasluhuje pozornost. Žije tady u nás jeden člověk, který prakticky celý život dřel manuálně tak, že tady u nás všude okolo jsou k vidění jeho otisky. Opravené terasy, kapličky, dláždění … a také zvelebená bývalá skládka. Nikdo by dneska netipnul, jak to zde dříve vypadalo. A ty šutry z polí našly svoje mystické a relaxační uplatnění. O kousek výše severním směrem pod malým lesíkem založil malý sad s ovocem, kterému se jinak daří dobře na jižní Moravě. Má… Číst vice »

Artefakt.jpg
Last edited 1 rok před by orinoko
orinoko
orinoko
25. 2. 2022 9:33

Když balkanizace tak balkanizace. Vůbec není nepředstavitelné, že vznikne odštěpenecká republika Cherson. Poté co předvádí banderovci s občany Mariupolu. Tím ovšem jednou provždy a definitivně ztratí Halič přístup k moři.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 11:30

Vlajka SSSR poblíž Chersonu:

comment image

Hezky se na to kouká.

Alva
Alva
Reply to  Botičky od Diora
25. 2. 2022 17:54

Takový obrázek si užijme. Naši proameričtí politici (dnes bohužel i prezident Zeman) nám ho neukážou a alternativní dezinformační weby začínají blokovat.
Jak jsem zatím náhodně zjistila, už je nedostupný Aeronet, Protiproud a Skrytá pravda.

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
25. 2. 2022 18:21

Proto jsem kdysi nedoporučil slučování takovýchto webových adres, protože alternativa musí pracovat na široké adresné frontě. Nejsem odborník, ale data lze dneska umisťovat různě. A různým způsobem. Možná by neškodilo, kdyby nad Hradem zase zavlály trenérky. Použité.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 18:37

To NE!!
Hrad nepatří Zermanovi a na naši VLAST nesluší se plivat, dehonedstovat a vysmívat se jí.
Co jí uděláme, sobě děláme.

PPK
PPK
Reply to  Alva
25. 2. 2022 18:28

Oficiální zpráva: Správce české domény CZ.NIC zablokoval weby šířící dezinformace spojené s rusko-ukrajinským konfliktem. Aktuálně jde o weby Aeronet.cz, Protiproud.cz, Ceskobezcenzury.cz, Voxpopuliblog.cz, Prvnizpravy.cz, Czechfreepress.cz, Exanpro.cz a Skrytapravda.cz … “Agrese Ruské federace vůči Ukrajině dlouhodobě doprovází dezinformační kampaň v řadě internetových médií, která využívají českou národní doménu. Protože se tyto informace cíleně nezakládají na pravdě a prokazatelně podněcují k šíření vykonstruovaných fám, sdělení a nestability ve společnosti, rozhodli jsme se po konzultacích s nejvyššími představiteli státu tato výrazná dezinformační internetová média zablokovat,” dodal šéf CZ.NIC Ondřej Filip. SOUVISLOSTI: Rusko začalo částečně blokovat Facebook za to, že omezil šíření dezinformací ruských médií… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
25. 2. 2022 18:35

První zprávy zatím běží, PL po tomto oznámení ustřihly diskusi. Tak to se brzy jistě v pruhovaném Seznamu objeví i článek – Ztroskotanci a samozvanci. Všechno je na svých místech. FÚTI i elektrika. U té se jenom se vyměnily póly.

Alva
Alva
Reply to  PPK
25. 2. 2022 18:48

Nejlepší potvrzení toho, že dezinformace jsou v podstatě informace bez „přidaného“ správného „úhlu pohledu“.

Protože kdyby to byly opravdové dezinformace, výmysly, nebáli by se jich.

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
25. 2. 2022 19:01

Vcelku vydařená definice.

Aleš
Aleš
Reply to  Alva
25. 2. 2022 23:32

https://www.youtube.com/watch?v=BxNuLoJVYSQ
To nám jenom kvete naše euroatlantská liberální demokracie, za tohle bojují zfanatizované ovce v uniformě lokaje Ukradiny..

idiotronic
Reply to  Alva
25. 2. 2022 19:10

od vlka se mi vrací nedoručitelná pošta

orinoko
orinoko
Reply to  idiotronic
25. 2. 2022 19:14

Není divu, právě se v terénu pohybuje v rouše berancim.

orinoko
orinoko
25. 2. 2022 9:43

Úplně zapadlo, že do Ruska i v těchto dnech dorazil někdo z Pákistánu. I. Kchan? Ten si velmi rozumí s Putinem. Oba chtějí maximálně zlepšit život občanů svých zemí. I proto bude do Pakistánu proudit ruský plyn.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 18:08

A nevíš něco o téhle záhadě? Aspoň mi to dost záhadné připadá. SeznamZprávy: „Na Ukrajinu bojovat nejezděte, hrozí za to vězení, varuje Čechy ministryně“ Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes vyzval obyvatele evropských zemí s bojovými zkušenostmi, aby se zapojili do obrany Ukrajiny a Evropy. Čechům, kteří by ho chtěli vyslyšet, by však v Česku hrozil trest. „Legislativa to neumožňuje. Jet tam bojovat by bylo porušení mezinárodního práva,“ upozorňuje ministryně obrany Jana No není to divné? Včera plamenné výzvy, abychom Ukrajině pomohli nejen slovy, ale hlavně činy a kdyby nějaký dobrovolník (třeba ministr Lipavský ve své skušivé helmě) chtěl pomoci, hrozil by mu… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
25. 2. 2022 18:16

Už jsem to psal dříve. Znám osobně jednoho, který na Donbase před lety bojoval. Ovšem na straně milicí. A měl dost výrazné oplétačky. To se člověk ani nediví. Nevím, jak je to se zákonem, ale může tam vyrazit spousta dementů vycvičených střílením na Playstationu, a až to schytají nebo je Rusové chytnou, tak Kakánie bude mít obří problém, co s tím.

Alva
Alva
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 18:40

Rozumím. Ale to neměli v prvním nadšení začít bez rozmyslu šturmovat do boje.

orinoko
orinoko
25. 2. 2022 11:17

Čert mi zase cosi nakukal a tak jsem si prohlédl kótu TyBURN. To je síla!!! Prý zlatý covid!! – Když jsme se konečně po dvou letech zbavili čínského netopýra, tak nás přepadl ruský fašismus. Ta adresa začíná být velmi zajímavý úkaz. V podstatě Rusku doporučuje – vzdejte se, nic se vám nestane. A křičí to TyBURNŮV pětikulčák s osmi předkožkami. U TyBURNA mají patrně jiné problémy než většina občanů. Emero plyn z Yamalu prodávaný s přirážkou europlanktonu je v poho. Tak mají vypadat super sankce podle T pětikulčáků. Na tapetě je tam OM. Výsměch na adresu ruských bylin. Když všude… Číst vice »

Irena
25. 2. 2022 12:26

Rosaviace zakázala Velké Británii lety nad ruským územím   Informuje se, že toto opatření bylo přijato v souladu s ustanoveními Mezivládní dohody o letecké dopravě mezi RF a Velkou Británií jako „odvetný krok na nepřátelská rozhodnutí britských úřadů  MOSKVA, 25. února / TASS / Rusko podle Rosaviace zakazuje přílet a tranzit všech letadel spojených s Velkou Británií nebo těch, které jsou tam registrované. „Dne 25. února 2022 od 11:00 moskevského času bylo zavedeno omezení na využívání vzdušného prostoru Ruské federace pro lety letadel vlastněných, pronajatých nebo provozovaných osobou spřízněnou s UK nebo registrovanou ve Spojeném království, do destinací v Ruské… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Irena
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 12:28

Pokud bude někdo „cizí“ vyjednávat na Ukrajině, možná to bude Čína (mj. díky finančním možnostem, investicím…).
Si a Putin diskutovali v přátelském duchu a informovali se navzájem. Čína opakovaně vyzvala k respektování bezpečnostních otázek a udržitelnému celoevropskému bezpečnostnímu mechanismu nikoho a ničí oprávněné bezpečnostní zájmy nepřehlížejícímu, k odklonu od „myšlení studené války“…

Си Цзиньпин провел телефонный разговор с Владимиром Путиным
https://tass.ru/politika/13859443

Naproti tomu Erdogan si stěžuje že NATO podporuje Ukrajinu akorát řečmi…

Kdo je „vně“ a kdo „venku“ je dnes čím dál více zřejmé…

Irena
Reply to  Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 14:13

To si sice stěžuje, ale jinak se drží pěkně zpátky chlapec. Bospor a Dardanely uzavírat nebude, zřejmě mu bylo jasně naznačeno, co by to znamenalo pro „státnost“ Turecka. Když před nedávnem navrhoval schůzku Putina se Zelenským v Turecku, tak jen tak mimochodem následovalo vybombardování jakéhosi skladu protureckých teroristů v Sýrii, že prý byl sloup kouře vidět až v Moskvě… (teď nevím zda to byla munice či palivo) Zrovna on, který posílal teroristy na Kavkaz bude navrhovat Putinovi, aby jednal s loutkou, která o ničem nerozhoduje? Zatracený Macron (respektive Francie) osm let nebyl schopen / nechtěl pohnout Kyjev ani aby začal… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
25. 2. 2022 14:41

Měl jsem zase nějaký divný sen. ZelensKYJ zezelenal. Vidím to následovně: Toho sonny kravího chlapce byl mohl IzraHELL nebo Sultán přijmout jako severního bezence.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
25. 2. 2022 14:47

V Kyjevě je zablokovaná tzv. vládní čtvrť.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 12:37

+ doplňuji k aktuální vojenské situaci odkaz na toho Podoljaku:

https://www.youtube.com/watch?v=WChhhbQLGbs

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 12:53

Ukropům se již zcela na JV hroutí „fronta“.
Věci se vyvíjejí stále rychleji.
RF nasazuje „Druhou vlnu“ operace.
Zhroucení Ukroušů u Volnovachy vede k útěkům od Mauriupolu – kde se připravuje „odchyt nácků“ z Aidaru a Azova…
A Republiky ty fašouny rozhodně do zajetí brát nehodlají…
Dtto u Chersonu ve směru na Nikolajev…

https://www.youtube.com/watch?v=PiotjCKgUlg

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 13:04

Hnědé nácki z Aidaru a Azova za týden potkáte na Václaváku a uslyšíte na čt24.

idiotronic
25. 2. 2022 16:47

Radnice má jasno

IMG_0833.JPG
orinoko
orinoko
Reply to  idiotronic
25. 2. 2022 17:47

Ve starých, ale hodně starých, filmech jsem vídával podobně loyální až rektálně alpinisticky vyvěšenou vlajku. Lidi jí říkali ádova svastika.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/byvaly-general-a-poradce-merkelove-predpovida-rychly-konec-valky/

Aleš
Aleš
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 23:45

Znak NATO a svastika mají stejný původ. Nevidím velkých rozdílů mezi Třetí říší a NATO.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Aleš
26. 2. 2022 10:00

comment image?itok=UGot8abW

comment image

Věděli jste?

comment image

Alva
Alva
25. 2. 2022 18:18

A Zelenskij už volá pro neutralitě. Proč? Protože spojenci nejvěrnější už dávno pěkně dozpívali, jakmile ptáčky lapli. „Ukrajina je připravena jednat o neutralitě, říká Zelenskyj Prezident Volodymyr Zelenskyj, který obvinil Západ, že nechává Ukrajinu čelit Moskvě samotnou, v pátek prohlásil, že se nebojí jednat o ukončení ruské „invaze“, ale potřeboval by k tomu bezpečnostní záruky.V ranním projevu z Kyjeva Zelenskyj uvedl, že oslovil „partnery“ na Západě, aby jim sdělil, že osud Ukrajiny je v sázce. „Zeptal jsem se jich – jste s námi?“ řekl. Zelenskij řekl. „Odpověděli, že jsou s námi, ale nechtějí nás vzít do aliance. Ptal jsem se… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
25. 2. 2022 18:30

NATO mu s@re Bílej tesák. S touhle marionetou ani náhodou. Ale Putin mluvil. Něco jsem zahlédl. Možná naznačil, že by to šlo. Ale s emíky. …KYJ si myslel, že je v přeplněné manéži a v ohnisku super truper. A přitom je to klasicky dvoumetrové lejno ve vysoké trávě daleko od sobí stezky.
Nosí pásek i kšandy a pemprsky k tomu. Obnažoval se na jevišti, obnažil se v politice. Nic nového už ukázat nemůže.

orinoko
orinoko
25. 2. 2022 20:16

Kdo chce, může se zkusit poprat se sametovým FÚTI fialové čivavy.

Vladimire funguje, jen to musi byt takto (pri editaci musite spustit Poznamkovy blok jako spravce). Ted jsem to vyzkousel a krome skrytepravdy to je v poho (web je vypnut)

192.124.249.14 aeronet.cz http://www.aeronet.cz
185.178.175.226 czechfreepress.cz http://www.czechfreepress.cz
88.86.120.88 exanpro.cz http://www.exanpro.cz
217.11.249.162 protiproud.cz http://www.protiproud.cz
78.24.14.63 prvnizpravy.cz http://www.prvnizpravy.cz
31.31.73.62 zvedavec.org http://www.zvedavec.org
178.238.37.215 voxpopuliblog.cz http://www.voxpopuliblog.cz
89.221.213.141 skrytapravda.cz http://www.skrytapravda.cz

„https://www.youtube.com/watch?v=QeU8XPnCP0E

tu je navod ako to ide“

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
25. 2. 2022 22:07

Vím, jak se dostat na První zprávy, ale to nebudu ventilovat tady. Můžu to sdělit emailem a pak dál ten způsob řetězit.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 2. 2022 20:48

Силы народной милиции продвигаются вперед: репортаж с линии фронта – Россия 24
Ozbrojené sily republik se probíjí kupředu, reportáž z linie fronty z 25.2. 2022…

https://www.youtube.com/watch?v=MRkUO3o-P2s

Обстановка на линии фронта: репортажи военных корреспондентов – Россия 24
Situace na linii fronty, reportáž vojenských zpravodajů, 25. 2. 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ecu-uMHXqz4

Last edited 1 rok před by Martin (už bez taky m)
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Martin (už bez taky m)
26. 2. 2022 10:07

26.02.2022, Kijev

comment image

P.S. …. nebo P…

orinoko
orinoko
25. 2. 2022 21:13

Z Kyjeva odlétly dvě menší cestovní letadla typu oligarcha. Na polských hranicích už je čekaly emero bojové vrtulníky. Jako by je chtěl někdo pronásledovat.

Aleš
Aleš
25. 2. 2022 23:57

česká televize si jede svoji hystericky paranoidní rusofobní linii včetně dojemných záběrů odvedenců hrdě jdoucích na smrt bránit kyjevskou bandu, která si z obyvatel dlouhodobě dělá hadr, vyděšených brečících dětí, sídlišť zničených bandou ukrajinských teroristů vydávaných za cíle Putinových vojáků. Magoři ze sněmovny unisono s moderátory a redaktory VEŘEJNOBEZPRÁVNÍ TELEVIZE obviňují západ, že málo podporuje Ukrajinu bombami, další municí a zbraněmi, že to budou muset napravit… Kéž by to byli jen šašci. Jsou to ZLOČINCI SROVNATELNÍ se zločinci Třetí říše.