Běda mužům, kterým žena vládne

Současná migrační krize obsahuje mnoho důležitých aspektů, které mužská část naší populace odmítá vidět. Nic není jenom černé nebo jenom bílé, jak nám tuzemští politikové a média v cizích službách stále zdůrazňují. Co vrchnost činí, jistě dobře činí. My prostí občané nemůžeme nic správně posoudit, protože na to nemáme dost informací a především rozumu.

Inteligence klesá s počtem jedinců. Pokud by tomu tak nebylo, náš bůh, všemocný, vševědoucí, nejmoudřejší a nejlepší by nebyl jen jeden. Měli bychom přinejmenším bohů více a jejich Národní fronta, parlament nebo panteon by dávno stvořili ráj na zemi. Více hlav, více rozumů, které svým spojením v nejlepším případě vytvářejí vychytralou hloupost.

Jenomže ani bůh to nemá lehké. Je jen jeden a má s tím vším moc práce. Jeho dílo se nějak nedaří, proto místo ráje nebo nebe vytváří jen horoucí peklo. Je to tak špatné, že si to musíme vysvětlovat nepochopitelnou moudrostí boží, jinak bychom o jeho autoritě a majestátu pochybovali. Ale to by se nám moc nehodilo do krámu, neboť bychom si nemohli přihřívat svoji polívčičku a svádět to na jeho nevysvětlitelnou vůli.

V souvislosti s migrační krizí, krizí jak pro koho, je nutné začít od Adama, možná ještě trochu dříve. Jenomže my zbaběle utíkáme od příčiny k následkům, které nelze nijak řešit. Jedině vždy k horšímu, pokud takové řešení pokládáme za řešení.

Problém nespočívá v tom, že do Evropy přitáhne nějakých 80 milionů mohamedánů s nejnovějšími mobily nebo v tom, že se Rusko nechce vydat napospas naší demokracii, ale v emancipaci žen, a možná ještě v něčem jiném, co tomu předcházelo.

Západní mužský element zcela zdegeneroval a zblbnul. Bez přípravků MUDr. Uzla a nadvlády žen není schopen existovat. Vidíme to nejlépe na elementu ženském, jak se trvale udržitelným růstem stává stále drzejším, panovačným a nehorázně tlustým a ošklivým.

Co je to za pořádek, když dnes nevyměníte ženu za kozu? Naopak o to nikdo nestojí, neboť koza je proti ženě velmi milé a inteligentní zvíře. Kam se poděla mužská síla a inteligence? Z žen se stala panovačná panská rasa. Dnes nemáme muže a ženy, ale jenom muže a muže, kteří se mezi sebou stále sváří. Žena emancipací zmutovala na muže, a běda mužům, kterým taková žena vládne.

Muži se dnes plazí před ženami a ony s nimi zacházejí jako s mopslíky nebo jiným drobným domácím zvířectvem. A někteří muži jsou dokonce již tak zhlouplí, že chtějí chránit SVÉ ženy a děti. Tací již úplně zblbli. Cožpak může otrok vlastnit pána? Emancipovaná žena je nejlepší oporou všech těch zlořečených režimů, na které od rána do večera nějaké to století nadáváme – kapitalismu, komunismu, fašismu, demokracie a terorismu.

Politika, ekonomika, krize, války a všechny ostatní masakry jsou doménou otroků žen, kteří nejsou schopni se mezi sebou domluvit. Nebo snad znáte nějaké ženské hnutí nebo nějakou politickou ženskou stranu, která by řekla dost a zmlátila vařečkami a válečky na nudle to bídné mužské plemeno? Jistěže neznáte, neboť nic takového není.

Žena není prvek skladný, ale rozkladný. Žena nesouloží, ale rozloží. Místo jednoho problému s mužem a druhého se ženou, pokud si s ní něco začnete, máte najednou problémy další, máte na krku haranty, hypotéky, exekuce a jiná neštěstí.

Ženám totiž světové války, krize, koncentráky, masakry, genocidy, prznění a porcování dětí vůbec nijak nevadí. Pokud se někdy trochu nesměle ozvou, tak jen v ústraní, aby se neřeklo. Ženy zajímají především plné regály, nákupní vozíky a obrazovky. Pokud se staví trochu jinak, pouze tím vědomě nebo podvědomě maskují své pravé světovládné plány. Politiky ženy posuzují zásadně podle outfitu a nikoliv podle toho, jak je všechny okradou. Máte-li nemožnou kravatu, jděte se na ní raději oběsit.

Ženy přece táhnou ruku v ruce s každým režimem. Ony přece spolupracují s ďáblem na jeho božím díle. Račte si, pánové, po těch strašných 2016 letech konečně přečíst něco z Bible. Žena se spojila s ďáblem proti člověku (Adamovi). Upalovaní čarodějnic ve středověku, mělo jistě své důvodné příčiny. Nebo snad chce někdo popřít, že tehdejší církevní a inkviziční orgány nebyly demokratické, a že jejich soudy byly nezávislé jako dnes?

Podívejte se dnes, jak se ženy bezostyšně veřejně opalují! Bývají často zcela odhalené. Mediální reklamy jsou plné krásných mladých a oduševnělých žen, ale co dnes potkáte na ulici, vám obrací kufr. Jak to, že není nijak trestné na veřejnosti odhalovat tukové vaky, prsní převisy, řitní a jiné otvory? Zato však když se chcete vymočit v parku, tak okamžitě přispěchá policejní sluha žen? Co je to za emancipaci? Vždyť je to teroristický diktát!

Vy máte chodit do práce, vydělávat peníze, vytvářet světové krize a války, zotročovat a masakrovat zemědělstvím všechny živé tvory, a ony na vás mohou na ulici vystrkovat nahé tlusté zadky? Kdyby si přitom alespoň vyndaly to cigáro z huby a zastrčily si někam ten mobil.

Kdo vládně v našich rodinách? Je to žena, která vás muže vydírá dětmi, tráví vařenou stravou a dusí zbytečnými věcmi, a která si místo vás mužů pořizuje domácí mazlíčky. A vlastně se jí ani nelze divit. Kdo by ostatně stál o takové muže, jako jste vy? Nebo ne?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
23. 7. 2016 8:09

Prý ženy jako jemné bytosti kultivují politiku. Jenom namátkou – M.Albrightová, C. Rice, H.Clintonová, A.Merkelová, nyní T. Mayová, která by se po vzoru J.Tymošenkové nerozpakovala použít atomové bomby.

iri
iri
23. 7. 2016 8:22

Jedná se skutečně nejspíš o rozklad. Nedávno se nechal slyšet jeden muž (postarší): „Když je s čím, není s kým a když je s kým, není s čím.“ No to je přece totální chaos na úrovni jednotlivce. Jak to, že něco takového existuje a kolik mužů s tím trpí.. Jak mohou vypadat vztahy naroubované na takovou situaci. Mladší to také nemají lehké. Jeden se sotva rozejde s jednou a už má druhou a před tou druhou mluví o té předcházející a jakoby to bylo něco samozřejmého. Pravda je asi to, že jsme pokročili dopředu se vzhledem a vlastnictvím nemovitostí a… Číst vice »

bbb
bbb
23. 7. 2016 8:26

autor článku nevystihl realitu. Článek 1-stranně pojatý.
Problém je v tom, že ženy nehledají svou cestu nahoru, ale používají mužskou cestu nahoru. Pak vyhrají – porážku civilizace a sebe taky.

peter.
23. 7. 2016 9:04

P.J.W. Hlboko sa skláňam pred vašim výtvorom ohúrený predstavou,že všetci Bohovia,koľko ich len svet a ľudstvo pozná,by sa združili do Národnej Fronty a vytvorili Boží parlament za účelom ochrany mužov pred teroristickými mužmi v ženskom tele. Prešla iba malá chvíľa a už som z toho ohúrenia vytrezvel.Spomenul som si totiž na dreveného ,na severe panujúceho Boha plodnosti a jeho mutácie v iných končinách sveta,okolo ktorých raz ročne,pod obrovským vztýčeným,dreveným,Božím pohlavím poriadali veriaci svoje sexuálne radovánky,rituálne tance a pohlavné festivaly.Takýto Bohovia by aj v tej Božej Národnej Fronte a Božom parlamente stále iba súložili,čím by tie Bohumilé Božie inštitúcie rozložili..Predpokladám totiž,že… Číst vice »

J. W.
J. W.
23. 7. 2016 9:21

bbb napsal

autor článku nevystihl realitu. Článek 1-stranně pojatý.
Problém je v tom, že ženy nehledají svou cestu nahoru, ale používají mužskou cestu nahoru. Pak vyhrají – porážku civilizace a sebe taky.

bbb, proberte, prosím (nebo si někdo do vaší zkratky doplní „l“ a „e“). Votom ten článek přece právě také je, „že ženy nehledají svou cestu nahoru, ale používají mužskou cestu nahoru. Pak vyhrají – porážku civilizace a sebe taky“. A už to myslím vyhrály. A o takové ženy a civilizaci není co stát.

J. W.
J. W.
23. 7. 2016 9:23

Peter, prosím, pište raději na OM články, když se chcete výce vyjádřit, a nedávejte jejich koncepty do diskuse, páč je to moc dlouhé, nikdo to nečte a diskuse ztrácí vtip a smysl…

iri
iri
23. 7. 2016 9:49

bbb napsal autor článku nevystihl realitu. Článek 1-stranně pojatý. Problém je v tom, že ženy nehledají svou cestu nahoru, ale používají mužskou cestu nahoru. Pak vyhrají – porážku civilizace a sebe taky. Vystihl- nevystihl realitu. Domnívám se, že o to až tolik nejde. Situace mužů i situace žen je v současné společnosti prahbídná. Zajímalo by mne, co s tím dá dělat nebo , co by bylo dobré s tím dělat. Směrovat kritiku do vlastních řad mohu a také vím, že muži mají své rezervy…nemusí totiž dovolit sprosté použití své energie. Zde se asi diskutuje, aby to bylo vtipné, takže to… Číst vice »

peter.
23. 7. 2016 10:06

J. W. napsal ztrácí vtip a smysl… Ale to isté so už dávnejšia radil aj ja vám.Páč vaše články sú dlhé a ak nechcem napísať rovno,že sú aj hlúpe tak sa snažím na radu iných nájsť v nich niečo vtipné.Je to ťažké a tak nemôžem na ne reagovať inak.Veď viete ako sa hovorí:Ako sa do hory volá….atď…alebo aký materiál taká záplata. Mimochodom!Je mi vás ľúto,ak vo všetkých ženách vidíte len čoraz drzejšie,panovačnejšie,nehorázne tlsté a škaredé tvory.Musíte mať smutný a ťažký život,keď svoje sklamanie zo žien ventilujete takýmto nechutným spôsobom na OM.Ja mám väčšinu žien rád a potrebujem ich ku svojmu… Číst vice »

J. W.
J. W.
23. 7. 2016 10:56

peter. napsal Ale to isté so už dávnejšia radil aj ja vám.Páč vaše články sú dlhé a ak nechcem napísať rovno,že sú aj hlúpe tak sa snažím na radu iných nájsť v nich niečo vtipné.Je to ťažké a tak nemôžem na ne reagovať inak.Veď viete ako sa hovorí:Ako sa do hory volá….atď…alebo aký materiál taká záplata. Mimochodom!Je mi vás ľúto,ak vo všetkých ženách vidíte len čoraz drzejšie,panovačnejšie,nehorázne tlsté a škaredé tvory.Musíte mať smutný a ťažký život,keď svoje sklamanie zo žien ventilujete takýmto nechutným spôsobom na OM.Ja mám väčšinu žien rád a potrebujem ich ku svojmu životu také aké sú.Na výnimky… Číst vice »

peter.
23. 7. 2016 11:19

J. W. napsal
Tak je nemáte číst, to dá přece rozum! Leda, že jste za to placen. Najít vtip je věcí vtipu. Co takhle dát špenát (pro nedovtipné „vtipnou kaši“)?

Nápodobne!

Bety
Bety
23. 7. 2016 12:43

J.W. – Nechcete vy nakonec, abychom se chopily těch válečků a vařeček a ospravedlnily tak obrácení celé mužské populace na muslimskou víru? Jenom nevím – v harémech prý platilo, čím macatější, tím lepší. Abyste pak nespadli z bláta do louže!

J. W.
J. W.
23. 7. 2016 14:23

Bety napsal

J.W. – Nechcete vy nakonec, abychom se chopily těch válečků a vařeček a ospravedlnily tak obrácení celé mužské populace na muslimskou víru? Jenom nevím – v harémech prý platilo, čím macatější, tím lepší. Abyste pak nespadli z bláta do louže!

Škoda, že si to vysvětlujete po svém. Díky za doklad tezí článku.

JK
JK
23. 7. 2016 16:08

Dnes vyšel shodou okolností v HaNo článek o vztahu žen k nakupování, u nějž jsem utrousil komentář. Dovolím si jej sem překopírovat protože se domnívám, že tématicky není zcela bez spojitosti s tímto článkem(jenž samozřejmě považuji za nadsázku a značné zobecnění). Podotýkám že nemám nic proti ženám, nejde mi o to vézt se na vlně a nasazovat jim psí hlavu, když už je o nich řeč v kritickém duchu, jen se zamýšlím nad realitou veřejného života a nad možnými spojitostmi a zájmy. „Ženy mi mnohdy připadají jako děti – co vidí, to chtějí, forma přitom spolehlivě vítězí nad obsahem. Většina… Číst vice »

J. W.
J. W.
23. 7. 2016 18:15

JK. Na problém nelze nahlížet v horizontální rovině, a pak jej bagatelizovat a pubertalizovat, že to „není tak špatné“, ale z vertikální. Pak se ta humanitární katastrofa zjeví v plné kráse i to, že autor nijak nepřehání. Přesto text vyvolává zlobné reakace od postižených, kteří se jím nechtějí hlouběji zabývat. Snadno takovým vládnout. Emancipované ženy na muže (obecně) spolupracují s genocidním řežimem, který ničí člověka. A ony nenutí muže ke změnám v chování, životním stylu atd. Ženě stejně jako demokratické ekonomice (zlodějně) nevadí, když muž lže, krade a podvádí druhé, hlavně, že jí dává peníze. Počet žen, které přestihují muže… Číst vice »

Dana
Dana
23. 7. 2016 19:03

Tak to se mi libi. Neukojeni, zavrzeni jedinci se nachazi vsude na svete a vzdy od nich zneji hlasy, ze jim zenske vladnou. Samo, ze vladnou, kdyby existovali opravdovi muzi, tak by naopak vladli zenam, ze… :-) Priroda uz to tak zaridila, ze v tomto neni rovnost, ani u zen, ty krasne a chytre nepotrebuji zadnou emancipaci, zdravy mlady muz je nutne zenou fascinovan a jelikoz se chce zavdecit, proste zene vyhovi. To uz je tak. Na tom uz impotentni muzi, co si povidaji politiku za neustaleho natahovani si kalhot nic nezmeni. . Nove generace nadrzencu zachovavaji tento rad, odhazujice… Číst vice »

peter.
23. 7. 2016 19:57

Dana napsal krasne a chytre To je veľmi zriedkavá kombinácia.A keď sa náhodou vyskytne,tak od takých žien muži utekajú čo im nohy stačia,lebo nechcú prísť o pocity vlastné lovcom a bojovníkom,z toho plynúcu(fiktívnu)nadradenosť a vlastnú sebaúctu.Preto aj majú múdre a krásne ženy (aspoň u nás na Slovensku)problém vydať sa.Našťastie to príroda tým menej pekným alebo menej múdrym vynahradila tak,že zariadila aby sa všetky ženy stali v očiach milujúcich mužov krásnymi a múdrymi.A niekedy,čoraz zriedkavejšie to tak ostane aj potom,keď žena porodí tomu svojmu zo 4 deti,priberie,oškaredie a večer,keď si urobená zloží ruky vyťahané od nákupov do lona a sadne si… Číst vice »

Sio
Sio
23. 7. 2016 22:21

Dana napsal Tak to se mi libi. Neukojeni, zavrzenijedinci se nachazi vsude na svete a vzdy od nichzneji hlasy,ze jim zenske vladnou.Samo, ze vladnou, kdyby existovali opravdovi muzi,tak by naopak vladli zenam, ze… Priroda uz to tak zaridila, ze v tomto neni rovnost,ani u zen,ty krasne a chytre nepotrebuji zadnou emancipaci,zdravy mlady muz je nutnezenou fascinovan a jelikoz se chce zavdecit,proste zene vyhovi.To uz je tak.Na tomuz impotentni muzi,co si povidaji politiku za neustaleho natahovani si kalhot nic nezmeni. . Nove generace nadrzencu zachovavajitento rad, odhazujicety stare a nepolodne, uz nepotrebne. . Nakupovani je pozustatek geneticke vybavenosti zen od dob… Číst vice »

J. W.
J. W.
24. 7. 2016 4:58

Není to divné, že ženy soupeří s muži, aby byly muži? Což už není dost pitomců (= mužů) na světě? Proč například nemají ženy max. 6 hodinovou denní pracovní dobu, 4 denní pracovní týden, 2 dny volna na menses, dovolenou o 4 týdny delší než muži, a přitom nemají stejné platy? Proč všechny výhody, které jim patří, požívají všemožní mužští vepři, hlupáci a lumpové? Proč nejdou matky za každé dítě o 4 roky dříve do důchodu? Proč musí chodit do práce, nakupovat, vařit, shánět sádlo, vychovávat děti, obskakovat blbce doma u bedny atd.? Proč z nich chceme mít sedřené, oplácané,… Číst vice »

Bety
Bety
24. 7. 2016 14:45

J. W. napsal Proč s tím ta nešťastná stvoření souhlasí? A Možná proto, že děti musí dostat najíst, musí mít čisté oblečení, někdo se musí postarat, aby do školy dorazily včas a měly hotové úkoly, někdo po nich musí uklidit když jsou malé, a vůbec je postupně co nejlépe vypravit do samostatného života – muži, kteří se na to všechno – většinou – dívají, aniž by hnuli prstem z pohodlí svého gauče, pak pronášejí hlubokomyslné úvahy o tom, proč s tím ta nešťastná stvoření souhlasí a proč si už nevybojovaly to a to. A nějak je vůbec nenapadne, že jejich… Číst vice »

peter.
24. 7. 2016 14:59

JK
Nie iba dnes.V r.855 usadla na pápežský stolec žena (Jana)ktorá do dejín vstúpila ako pápež Ján VIII.Možno je to fáma ktorú rozširovali neprajníci cirkve,no vo Vatikáne dodnes opatrujú zvláštnu stoličku „sedia stercoraria“ s otvorom,cez ktorý sa robila skúška pohlavia novozvoleného pápeža.V mojom odkaze sa píše aj o tejto skúške.
http://www.pluska.sk/plus7dni/historia/papezka-jana.html

J. W.
J. W.
24. 7. 2016 17:27

Bety, omlouvám se, ale to je tragické. Typický doklad zotročení žen. Fakt to JW nevěděl? Je blbý, ale opravdu tak moc, jak jej B. a jiní poměřují svým mizerným IQ metrem?? Jak jsem výše uvedl, pracovní doba žen by měla být 4 hod. denně. Jejich zaměstnání by spočívalo ve vhodné tělesné kultuře, neboť povinností ženy, je být tělesně oduševnělá, být vzorem krásy. Zaměstnání by se ženy věnovali jen dopoledne, zatímco jsou děti ve škole. (Do toho prachsprostého školství se pustíme příště, jestli budete hodní.) Mužům, jsou přece hrdinové, by se měla prodloužit pracovní doba na 12 hodin denně, aby zmužile… Číst vice »

zart
zart
24. 7. 2016 18:08

TADY MÁTE NĚKTEŘÍ PŘÍMO MÍŘENOU RÁNU DO ZUBŮ: Americký historik Howard Zinn (1922-2010) napsal: Vycházím z domněnky, že svět je vzhůru nohama: Všechny věci jsou špatné, ve vězeních jsou nesprávní lidé, na svobodě jsou další nesprávní, nesprávní lidé jsou u moci a majetek v této zemi i ve světě je rozdělen tak, že k nápravě situace nebude stačit jen malá reforma, ale až rozsáhlé přerozdělení. Domnívám se, že o tom nemusím hlasitě mluvit, neboť jediné, co dnes musíme učinit, je zamyslet se nad současným stavem světa, abychom pochopili, že je postavený na hlavu. Kdo o tom (sám) nepřemýšlí, ale pouze… Číst vice »

Bety
Bety
24. 7. 2016 18:27

J.W. teď se vám podařilo mě nas.at, tak doufám, že jste spokojený. A promiňte ten vulgární výraz, to víte, to moje IQ.

Sio
Sio
24. 7. 2016 18:44

Bety napsal Možná proto, že děti musí dostat najíst, musí mít čisté oblečení, někdo se musí postarat, aby do školy dorazily včas a měly hotové úkoly, někdo po nich musí uklidit když jsou malé, a vůbec je postupně co nejlépe vypravit do samostatného života – muži, kteří se na to všechno – většinou – dívají, aniž by hnuli prstem z pohodlí svého gauče, pak pronášejí hlubokomyslné úvahy o tom, proč s tím ta nešťastná stvoření souhlasí a proč si už nevybojovaly to a to.A nějak je vůbec nenapadne, že jejich energie prostě není bezedná. Navíc produkují ve velkém taková moudra,… Číst vice »

Bety
Bety
24. 7. 2016 20:14

Sio, možná jsem to trochu zjednodušila, trochu mě podráždila ta „nešťastná stvoření“. Zvládnout výchovu dětí není jednoduché, i když se člověk snaží, těžko se nějakým chybám vyhne. Jinak – příklady táhnou, jaký otec, takový syn. Tady zase namítnete, že si každá může vybrat a můžeme to rozebírat do nekonečna, protože oboje je zase zjednodušení. Jak se zmínil JW o těch mužských koníčcích, tak mi vytanul na mysli případ s mojí kolegyní. Měla jisté obavy, muž chodil nějak příliš často na fotbal. Uklidňovala jsem ji, že každý muž potřebuje koníčka, že je zbytečně podezřívavá. Pak jsem si připadala jako totální blb,… Číst vice »

peter.
24. 7. 2016 20:48

Sio napsal
Ale proč tedy jsou ti muži takoví, když je vychovala matka, tedy žena? A tak by si také měla každá žena, která má dospělého syna, jak jej vychovala, aby se choval k ženám, ne?

Myslím,že výchova bez otca nikdy nie je plnohodnotná.Otec – vzor a autorita v rodine.
Týka sa to samozrejme usporiadanej a funkčnej rodiny.Sú veci,ktoré matka svoje deti nenaučí.Otec je vo výchove dôležitý minimálne tak ako matka.Preto neviem pochopiť snahy o likvidáciu klasickej rodiny.

J. W.
J. W.
25. 7. 2016 9:39

Milá Betty, proč bych byl spokojený? Jinou reakci nešlo očekávat. Jste na mne naštvaná, že bych vás do práce neposílal, že tam chcete chodit? Ženy (nebo lépe občanky) se vždy umořit naštvou, když se někdo skutečně bere za jejich věc. Ony se se samy chtějí udřít k smrti prací a sádlem.. Potřebují ještě více utáhnout řemen, aby se vzpamatovaly. No, to je přece jasné, že pokud je muž trochu příčetný, tak nevydrží se denně do krve hádat a rozvádět kvůli těm tisícům pitomostí a zbytečných věcí, kterými občanky dokáží tak systematicky a neústupně otravovat mužům i sobě život, a to… Číst vice »

J. W.
J. W.
25. 7. 2016 9:49

No a muži (nebo lépe řečeno občané) čumí jak vytelení volové, a neví v čem je problém. Prý v natáčení zemské osy, oteplování, teroristech, demokratech, Iluminátech, Reptiliánech, Američanech, Rusech, Židech, Muslimech, komunistech, kapitalistech atd….a jak se říká „v pr..li a kousek vedle“.
Rozum (mužský orgán) to nevyřeší a rozumná „žena“ (mužatka) již vůbec ne. Dva kladné póly magnetu se totiž převelice odpuzují.

Sio
Sio
25. 7. 2016 11:01

Peter, Bety: Podívejte se, jak to dnes ve většině rodin funguje. Kluk něco provede, nemůžete mu dát v případě prohřešku ani facku (a chlap by se měl naučit přijmout bolest) s komentářem, „však víš za co“ (a to si pište, že většinou ví), pokud s ním žena nedrží basu. Takže i když je chlap doma u dětí, záleží na ženě, co mu povolí anebo bude děti rozmazlovat. A jaká je proti rozmazlování kluků ze strany matek obrana? Srovnat i manželku? Do toho normální chlap nepůjde. Je bezmocný. I když potomka seřve a maminka mu pak dá třeba tisícovku se slovy… Číst vice »

Sio
Sio
25. 7. 2016 11:05

J. W. napsal

No a muži (nebo lépe řečeno občané) čumí jak vytelení volové, a neví v čem je problém. Prý v natáčení zemské osy, oteplování, teroristech, demokratech, Iluminátech, Reptiliánech, Američanech, Rusech, Židech, Muslimech, komunistech, kapitalistech atd….a jak se říká „v pr..li a kousek vedle“.
Rozum (mužský orgán) to nevyřeší a rozumná „žena“ (mužatka) již vůbec ne. Dva kladné póly magnetu se totiž převelice odpuzují.

JW : jste nebo byl jste někdy ženatý? A kolik máte dětí?

Bety
Bety
25. 7. 2016 13:33

J.W. jsem z vás trochu zmatená. (To je to moje slabé IQ, jak víte). Co byste vlastně chtěl? Pokud máte ženu doma a věnuje veškerý čas vašemu pohodlí a tomu, jaký je nejlepší prostředek na čištění koberců, nebo nejnovějším receptům tak je hloupá a tlustá a ekonomicky vás vysává. Pokud chodí do práce, tak je uštvaná, tím pádem nejspíš příliš hubená, ekonomicky přispívá, ale zase je upocená a dost se vám nevěnuje. Tak s tou vaší omračující mužskou bednou vymyslete stroj času a pošlete komando na Chruščova, protože Stalin měl v plánu pětihodinovou pracovní dobu a volný víkend s odůvodněním… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
26. 7. 2016 6:23

Nepochopil jsem, oč se tady všichni snaží. J.W. rýpnul do vosího hnízda a nastolil „problém“, který, na rozdíl od všech jiných problémů, nemá řešení. Řešit neřešitelné je jenom pouhým plýtváním času. J.W. se zajisté baví.

J. W.
J. W.
26. 7. 2016 14:57

Dolmen napsal Nepochopil jsem, oč se tady všichni snaží. J.W. rýpnul do vosího hnízda a nastolil „problém“, který, na rozdíl od všech jiných problémů, nemá řešení. Řešit neřešitelné je jenom pouhým plýtváním času. J.W. se zajisté baví. Ne, vůbec ne. Je to základní problém, ze kterého všechny ostatní plynou, dokládá to například symbolicky pěkně Genesis. Ten problém má velice jednoduché duševní řešení, to tělesné je horší. Duševně omezený člověk (deformovaný západním myšlením, vzděláním, výchovou atd.) jej není schopen najít, protože jej řeší z hlediska své duševní omezenosti (deformace, kastrace) a pak skáče (viz typicky paní Bety, nebo jiní) „od zdi… Číst vice »

peter.
26. 7. 2016 16:03

J. W. napsal Co je na tom špatného, připomínat, aby byli psi psi, kočky kočky, lidé lidi, ženy ženy??? Proč je to, ty napodobeniny irituje? Zlého by na tom nebolo nič,keby ste sa neobmedzil svojimi výhradami výlučne na ženy.Psov a mačky vo svojom článku nespomínate.Z vašich článkov a komentov som usúdil,že máte už 62+rokov,ste pravdepodobne dôchodca a že ste znechutený tým,že to ako niektoré ženy -matky vyzerajú navonok, je v rozpore s vašou predstavou ako by mali dnes vyzerať,aby ulahodili vášmu zvláštnemu zmyslu pre(nazvem to)estetiku..To z vás robí človeka odtrhnutého od reality,egoistu ktorý zabúda na to,že ani on už nie… Číst vice »