Bez politické korektnosti: Eva Filipi vs. Ivo Schwarz

Přinášíme vám záznam debaty BEZ POLITICKÉ KOREKTNOSTI s velvyslankyní ČR v Sýrii paní Evou Filipi a velvyslancem ČR v Izraeli panem Ivo Schwarzem. Debata o situaci na Blízkém východě se konala 30. 8. 2016 na půdě Akademie věd v Praze. Moderoval  ji Václav Cílek.

Námět: Rado Miko

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
9. 10. 2016 10:50

Proboha, co to tam melou? Bubliny z bublifuku? Co kdyby přestali žvanit o lidských právech uznávaných na Západě a začali se ptát, kdo tam všem dodává zbraně, a na základě jakého práva a s jakým cílem? Právě tihle dva by o tom měli vědět své a přesto dál obecně žvaní o bublinách v bublifuku a jak se tam Arabi nedokážou mezi sebou dohodnout? Jednou z těch bublin, která jim k tomu měla pomoci, to asi byla ta likvidace Libye západními státy, ne? Kristepane, tam se děje jedna prasárna za druhou, ve které máme my ze Západu prsty a oni pořád… Číst vice »

Irena
9. 10. 2016 11:01

Prý: „My jsme do toho Blízkého východu, jako my Evropané, vstoupili poněkud neohrabaně.“ Přímá vojenská likvidace dvou států (jednoho dvakrát) je neohrabané vstoupení? A ještě mají ty nelidé chuť mluvit o lidských právech, o nějakých západních hodnotách a o tom, jak je někdo jiný nedodržuje? Já nevím, asi jsem z jiné planety.

Irena
9. 10. 2016 11:12

Aha, takže v Afghánistánu nejsou stromy kvůli ruské invazi, odtud změna klimatu a sucho a nutnost pěstovat mák, respektive drogy. Tomu říkám opravdu zajímavá myšlenková linie.