Bezvýznamný dopis straně a vládě

Soudruzi,


promiňte mi, bezvýznamnému členu partaje (OBS), že obě Vaše blahorodí obtěžuji.


Můj problém se týká státního zřízení naší slovutné republiky. Stále mi, hlupákovi starému, vrtá v kebuli, že se naše státní zřízení jmenuje demokracie. Neměli bychom spíše toto zřízení nazývat dementokracie? Proč si – já plebejec – myslím, že u nás nemáme demokracii, ale dementokracii? Inu proto, že 4 nejvyšší soudruzi, Bůh mě netrestej, jsou dementní.


Tak kupříkladu soudruh prezident Krauz. Není už nejmladší. To samo o sobě vyvolává pochybnosti o kompetenci a zdravém rozumu jako takovém. Také příliš často hraje tenis, a to, jak říkala naše babičky, dej jí Pán Bůh věčnou slávu, vyvolává opruzeniny. Ale hlavně – pronáší projevy, které vzápětí zapomíná. Uzavírá dohody a zakazuje novinám, aby po nich pátraly. Prý žádné dohody neexistují. Nepamatuje si, jak za soudruha Husáka stát hospodařil s přebytkem a nyní nám soudruh ministr financí Hrabousek posílá složenku na 120.000,- Kč dluhu na jednoho obyvatele. Mohl bych vyjmenovat i jiné situace, kdy zdravý rozum a paměť soudruha prezidenta vykazovala syndromy choroby popsané soudruhem Alzheimerem. Ale nechci mu škodit, stačí, když škodí on.


No a pak tu máme soudruha ministra Karla Schwarze. Všem tvrdí, že spí, jen když se kecají blbosti, ale všichni vědí, že spí i když se nekecá. Soudruh Schwarz je unavený a já si myslím, že soudruh Alzheimer je blízkým příbuzným soudruha Schwarze. A s tím Alzheimerem jezdí úplně všude a dokonce i na státní návštěvy. A nezná atlas Evropy, plete si Kočkopes a Postoloprty.


Jako třetí je soudruh ministr Radek Khón. On je takový dement, že si nepamatuje, ani kolik má dětí a s kterou soudružkou je zplodil. A všechno se mu plete. Uznejte sám, není taky dement? A ví vůbec, hochštapler jeden, co to je pendrek? Že to je vulkanizovaný učitel Marxismu-leninismu? Že je to černá pochutina? Že pendrek ví a za pendrek stojí?


No, a jako posledního tady mám soudruha ministra financí Miroslava Hrabouska. Ten je z nich asi největší dement. A liška podšitá, jako kdysi soudruh Habsburk Zikmund. Říká si odborník na státní měnu a nepamatuje si, kdo a za kolik nakupoval padáky, Pandury, ekologii a dálnice. Kdo sakra podepisoval státní rozpočty, deficity a kdo byl machr na prachy for evr, Bůh mě netrestej. A kolik těch partají on prošel a taky jeho švagr mu pomáhal. No nemá von taky toho Alzheimera? Nic si nepamatuje, kluk jeden z Tábora.


Shrnuto a podtrženo, čtyři nejvyšší soudruzi jsou příbuzní s Alzheimerem. Mluví s ním, bydlí s ním, platí mu složenky za byt a lezou mu s prominutím do zadní části. A on jim za to dává demenci a oni dementují a dementují. Když 4 hlavní soudruzi jsou dementi, musí být dementi i ostatní soudruzi a soudružky. A proto si myslím, že naše republika má státní zřízení dementokracii.


Bůh mě netrestej. Bůh ochraňuj soudruha dementa prezidenta Krauze a ostatní v té naší dementokracii.


Dementní spoluobčan František

 

Foto: Alois Alzheimer

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments