Bolševik opět přichází

Kde jsou disidenti, kteří se kdysi brali za svobodu politického projevu? Jak to, že nebouří a nechrání alternativní média před veřejnou diskriminací a štvanicí? Jak to, že jim nevadí všudypřítomné špiclování, zmizíkování alternativních webů v internetových vyhledavačích? Jak to, že dnes sami souzní se zvacími dopisy pro cizí okupační armádu?

Umělecká fronta je již opět až na pár výjimek politicky korektní a konformní.

Dnešní bolševik vstupuje do politického dění poučen zkušenostmi bolševika předpřevratového. Špicluje, monitoruje desítkami tisíc kamer, nahrává mobilní i internetovou komunikaci, centrálně přijímá náhubkové zákony, zřizuje ministerstva Pravdy i cenzorské „think tanky“.

Prezidenty, kteří byli zvoleni lidem přes jedinou mainstreamem zjevenou reklamní pravdu, označuje za cizí agenty, svoji politickou opozici a kritiky označuje za cizí nájemné agenty. Svých vlastních nájemných agentů a agentur si přitom nevšímá. Lid označuje jako lůzu, jeho rozhodnutí za populismus a sebe považuje za elitu. Sestavuje černé listiny a požaduje, aby soudy zahájily procesy s nepohodlnými oponenty. Aktivita bolševika se zintenzivňuje úměrně tomu, jak klesá důvěra v jeho pravdu. Když konkurence začne provádět to, co dnešní bolševik praktikuje již po celá desetiletí v podobě Svobodné Evropy, je oheň na střeše.

Jak dlouho ještě potrvá, než dnešní bolševik vyvolá ze záhrobí  Bobliga z Edelstadtu, senátora McCarthyho anebo soudce Urválka?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
23. 1. 2017 18:37

Myslím Bédo,že nevyvolá. Kladivo na čarodějnice je z molitanové pěny. Internet vnesl do politiky
něco,co tu ještě nikdy nebylo. A totiž informovanost obyčejných lidí,názory těch zkušenějších, s
nimiž se ti obyčejní mohou ztotožnit,nebo naopak být proti. Všechny pokusy zacpat lidem ústa jsou odsouzeny k neúspěchu a k posměchu.Vidím z tohoto hlediska světlo na konci tunelu. Různé ty Romancevové a další mi připadají jako strašidýlka v tmavých rozích „jízdy strachu“ z vozíčku,jak je tam vidí návštěvník lunaparku.Každá jízda kč 20 ! Hudbáá ! Také máme hááda,co měří od hlavy k ocasu 8 metrů a os ocasu k hlavě 10 metrů…hudbáá.

peter.
23. 1. 2017 19:12

U Janiky som zaznamenal strašnú správu.
Náš kamarát Sio zomrel.
Nechcem tomu uveriť!Je to nespravodlivé!!!

Béda
23. 1. 2017 20:24

peter. napsal

U Janiky som zaznamenal strašnú správu.
Náš kamarát Sio zomrel.
Nechcem tomu uveriť!Je to nespravodlivé!!!

Zaregistroval jsem, že od jisté doby přestal psát a vrtalo mi hlavou co se s ním stalo. Doufám, že to není pravda a že je naživu a zdráv.

Interbulo
Interbulo
24. 1. 2017 0:19

Oni nikoho nebudúpodporovať, oni majú vždy prezliekací kabát) Ináč, v inom článku, R.I.P. ku Siovi, dobrý chlap to bol!

krajtl
krajtl
24. 1. 2017 4:15

Bolševik? Myslíte že je jich tolik?

fajt
fajt
24. 1. 2017 9:01

tak CIA povede Mike Pompeo, blízký kamarád Sarah Palinové – budoucnost je produktem přítomnosti, no a ta je taková, jaká je, tedy z nouze bahno. ..)

Bety
Bety
24. 1. 2017 14:16

Bédo, s článkem bych souhlasila až na ten pojem bolševik. Je ze stejného soudku jako neomarxista. Mate pojmy a vytváří falešné dojmy. Podle mého názoru bolševik znamená člověka, který se snažil vytvořit sociálně spravedlivý stát, bojoval za něj a většinou za něj také padl. Ti, kteří ho nahradili, už jen využili a zneužili bolševických výsledků a procházelo jim to dlouho právě proto, že pojem bolševik znamenal to, co znamenal pro spoustu lidí. Nevím, jakým pojmem bych ten váš nahradila- vyčůraný sebestředný parchant je moc dlouhé, ale tak to vidím.
Jinak nic ve zlém.

Aleš
Aleš
24. 1. 2017 16:30

Bédo – Trefné, jen se obávám jednoho. Ti Boblici už tu dávno jsou a jen málo někdy chybělo, aby jejich pravda a láska již navždy zvítězila nad lží a nenávistí a dokud budou mít jakoukoliv moc, budou nebezpeční.

Nomen12
Nomen12
24. 1. 2017 17:27

Bety napsal
až na ten pojem bolševik. Je ze stejného soudku jako neomarxista. Mate pojmy a vytváří falešné dojmy

Bety to vystihla. Ostatně skutečně fundovaní a lidé znalí historie a faktů toto nálepkování nepoužívají, pokud nejsou ideologicky podplacení. Např. nálepka „neomarxista“ – tu dle současného diskurzu dostane jak Juncker, Merkel, EU, zelení, atd. tedy lidé se zcela odlišnou orientací a zájmy. Ale je to „módní“, je tam obsažen pojem „marxismus“ – ale nemá to žádnou faktickou relevanci. Např neomarxisté (vycházejíc z Frankfurtské školy byli ve zřejmém rozporu s „multikulturalismem“. Je to prostě nálepka, která má předem diskreditovat „odlišný“ názor.

Béda
24. 1. 2017 17:49

Bety napsala, „Bédo, s článkem bych souhlasila až na ten pojem bolševik. Je ze stejného soudku jako neomarxista…“ Myslím, že to zdaleka není totéž, paní Bety. Pojem „neomarxista“ nemá s Marxem ani s Marxismem společného co by se za nehet vešlo, kdežto pojem bolševik podle mého chápání vyjadřuje ZPŮSOB POLITICKÉHO PŘÍSTUPU, kdy určitá politická skupina zcela válcuje a vnucuje svoji politiku zbytku společnosti, potlačujíc opozici, jiné názory, kritiku své politiky. Bolševik může být jak levicový tak pravicový, pokud takovýmto způsobem prosazuje svoji politiku. To vůbec neznamená, že by opět přicházela k moci KSČ, která bývá s pojmem bolševismu zcela mylně… Číst vice »

Béda
25. 1. 2017 3:00

Déja vu. Jako kdyby se všechno opakovalo s opačnou politickou polaritou. Stejné politické metody. Charta, kůl v plotě usilující za každou cenu uchovat svoji politickou moc a dřívější veřejný vliv a ucpat ústa svým politickým oponentům a kritikům, nenávist (tehdy komunistů k antikomunistům, nyní antikomunistů ke komunistům) – všechno jako tenkrát – akorát s opačnou politickou polaritou.

Béda
27. 1. 2017 17:02

…Angele Merkelovej samozrejme vôbec nejde o to, aby sa občanom Nemecka dostávali iba pravdivé informácie. Jej hlavný záujem je vyhrať znova voľby a poučená vývojom v USA, kde Trumpa do kresla prezidenta vyniesli práve informácie z alternatívnych zdrojov šírené cez sociálne siete, zavádza cenzúru. Nijako inak, sa nedá táto dohoda uzavretá s Zckerbergom nazvať. Toto pekne zabalené obmedzenie slobody slova tak bude mať reálny vplyv na výsledky nasledujúcich volieb, ktoré sa budú konať v septembri. Angela Merkelová, sa vzhľadom na momentálnu situáciu v Nemecku, spôsobenú aj jej rozhodnutím prijať utečencov, právom obáva, že bez cenzúry internetu sa jej víťazstvo nepodarí… Číst vice »