Brusel řídí EU podle Janovy apokalypsy

Rap Eu

Útok na ekonomický Stalingrad je celkem pochopitelný. Hitler a jedno promile ani tehdy ani dnes nezabraly ruské surovinové zdroje, především ropu a plyn. Vzteky pominuté jedno promile řídící Deep state rozhodlo nahnat své vazaly k totální ekonomické blokádě Stalingradu. Zatím kotel uzavřeli, ale Rusko nedobyli.


My, skalní pesimisté, jsme v posledních časech EU (latinsky novissimum) spokojení jako želvy. Místo pohádek ovčí babičky si čteme na dobrou noc Janovu apokalypsu z Nového zákona. Běžní ovčani ještě panáčkují na mediální povel a pak se možná jako zblblí lumíci vrhnou do ruského moře. Jistěže je to třeba k naší záchraně, když to tvrdí naši milí presstituti.

Ale ti nikoliv pomatení hledí v krachujících podnicích na smontované jeřáby a další zboží, které mělo jít tento kvartál do Ruska. Důchodci už doskákali, protože jim přišly první účty za elektriku a plyn. EU jim vzkázalo, že si mají koupit nový kožich na příští zimu, neb bude zlá. Strojaři se dívají na třikrát vyšší ceny niklu, na embargované železo z Ruska, chybějící titan, kobalt, paladium a další polovinu prvků v Mendělejevově tabulce. Zemědělci se místo na televizi dívají na ciferníky cen nafty u benzínek, děj běží stejně rychle jako v americké střílečce. Ceny hnojiv jim za 2 měsíce stouply o 300 procent.

Pesimisté a masochisté mají ráj na zemi, protože sadismus a politická pitomost EU slaví hody. Ale přechod z korporátního fašismu na systém Deep state v rámci EU-chobotnice něco stojí. Tak se podívejme, podle jaké kuchařky vaří Brusel svou globální korporátní bramboračku.

Tu jsem viděl, jak Beránek rozlomil první ze sedmi pečetí, a slyšel jsem, jak jedna z těch čtyř bytostí řekla hromovým hlasem: „Pojď!“ A hle, bílý kůň, a na něm jezdec s lukem; byl mu dán věnec dobyvatele, aby vyjel a dobýval.
Když Beránek rozlomil druhou pečeť, slyšel jsem, jak druhá z těch bytostí řekla: „Pojď!“ A vyjel druhý kůň, ohnivý, a jeho jezdec obdržel moc odejmout zemi pokoj, aby se všichni navzájem vraždili; byl mu dán veliký meč.
Když Beránek rozlomil třetí pečeť, slyšel jsem, jak třetí z těch bytostí řekla: „Pojď!“ A hle, kůň černý, a jezdec měl v ruce váhy. A z kruhu těch čtyř bytostí jsem slyšel hlas: „Za denní mzdu jen mírka pšenice, za denní mzdu tři mírky ječmene. Olej a víno však nech!“ (Zj 5, 1-6)

Pochopitelně, do plného blaha ještě chybí rozlomení ostatních čtyř pečetí. Ale já osobně Bruselu věřím, že nás nezklame, je to na dobré cestě. Tak jdeme na EU-apokalyptiku hezky popořádku.

První pečeť aneb Krach impéria

Neoliberální impérium Deep state je budované na již popsaném principu trojí zlodějny a trojího výdělku. Vyzbrojíte armádu, vyvoláte barevnou revoluci, zničíte cizí zemi, opanuje její zdroje a území. Tím zaplatíte vlastní náklady a nasazené teroristy zaplacené rabováním kolonie pak pošlete ničit další stát. Doma máte polovojenský stav nenávisti živené korporátními médii, kterou radostně provozuje stádo experimentálně načkovaných ovčanů. Tím zrušíte zbytek demokracie, potlačíte nezávislá média a necháte vládnout EU-chobotnici přes politické šašky podobné české pětikolce.

Tento systém nyní skončil krachem na Ukrajině. Zničení Ruska oficiálně oznámené „straussovci“ se zatím nekoná. Viz naše krátké zprávy o americkém plánu dobývání Ruska oficiálně hlásané v Chicagu léta páně 2015 (ZDE). Impérium utrpělo v Europě zásadní porážku a na Blízkém východě vzniklo první globální vakuum americké politické moci (Írán, Pákistán, Indie, Čína).

A příklad Orbánova Maďarska ukazuje, že nyní bude třeba provést další posilovací injekci demokracie přímo v EU, neb nepřítele už máme přímo v zázemí. Slavnou kapelu na potápějícím Titaniku bude platit a provozovat pětikolkové Česko, ale ne chytré a nezávislé Maďarsko. To má na 20 let zajištěnu lacinou ruskou ropu Jižním proudem, bude mít dobudovánu ruskou atomovku v Paks (2 x 1200 MW, vyrobí 90 procent uhlíkově neutrální domácí spotřeby), ochrání maďarskou menšinu na rozpadlé Ukrajině a bude pro EU vyrábět o 20 % laciněji, než jiné, podstatně hloupější kolonie. Takže na krachu impéria někteří vydělají, protože včas spustili záchranný člun. Češi zatím hopsají a vesele vyhrávají na palubě podle amerických not. Maďarsko se zařizuje podle stavu ruské vody v EU-podpalubí.

Druhá pečeť aneb ztráta legitimity EU a USA

Kolos EU je zvláštní forma superstátu. Tento nový hybrid by si teoreticky mohl zajistit legitimitu tím, že jeho instituce svou kvalitou a lácí nahradí současné struktury národních států. Do roku 2000 to celkem fungovalo. Jenže po ztrátě Putinova Ruska se impérium dostalo do předsmrtné křeče dané nedostatkem zadarmo loupených surovin. To byl konec. EU funguje jako poslušný a zcela zblblý vazal transatlantické chobotnice jednoho promile. Tento systém EU-kolonie jsem popsal podrobně v sérii článků věnovaných Zelenému údělu a ukrajinizaci EU:

Takže ukrajinizace EU je dnes jednoduše daná tím, že po vojenské ztrátě Ruskem dobyté Ukrajiny musí tuto roli hrát země EU. S ruskou invazí jsem osobně nepočítal, jen se scénářem tak třídenní bitvy a následného vyjednávání o neutralitě Ukrajiny. Viz útok Ruska na provokaci Gruzínců zahájenou raketovým útokem v Jižní Osetii na ruskou pohraniční posádku v Cchinvali v roce 2008. Rusové tehdy nešli dobývat Gruzii, i když klidně mohli, protože bylo dobojováno. Uvidíme, jaký scénář zvolí Rusové na dobyté Ukrajině.

Pro ukrajinizovanou EU je už scénář pevně daný. Brusel již rozlomil druhou pečeť nenávisti a politické blbosti. Vedení bruselských iluminátů ztratilo základní legitimitu, protože samo ruší demokracii, viz Vcelku zbytečný otevřený dopis naší EU-komisařce. EU-apokalyptikové plně pracují na tom, aby s Titanicem najeli na kru. Pak bude tuto kolonii přímo ovládat jedno promile, stejně jako Ukrajinu dříve ovládanou Američany, kterou nyní čeká nevyhnutelná balkanizace. Jak jsem psal, v novém eko-ráji budovaném v rámci EU se bude jedno promile kočkovat s legálně dovezenými čínskými pandami a bude jezdit Lolita-expresem. Zbytek tak či onak ideologicky a experimentálně naočkovaných obyvatel se bude chovat jak v Bondově sci-fi novele Nový věk – Nepovídka. Přečíst prosím, to je naše apokalyptická budoucnost. Roboty ve druhé části povídky nahraďte systémem Deep state.

Třetí pečeť aneb Inflace, stagflace, rozpad výroby

Ekonomická sebevražedná politika Bruselu ovládaného transatlantickými lobbisty je nastavená tak, aby došlo ke ztrátě ekonomického postavení EU ve světě. Nejprve a zásadně musí být zničena střední třída, což se už dávno děje (Vznik a vláda globálních parazitů). Útok na ekonomický Stalingrad je celkem pochopitelný. Hitler a jedno promile ani tehdy ani dnes nezabraly ruské surovinové zdroje, především ropu a plyn. Vzteky pominuté jedno promile řídící Deep state rozhodlo nahnat své vazaly k totální ekonomické blokádě Stalingradu. Zatím kotel uzavřeli, ale Rusko nedobyli. Viz všechny ekonomické a úplně směšné sankce proti Rusku.

Jistěže USA nejsou tak blbé jako EU, takže vyndaly ze sankčních opatření uran a další nezbytné položky (ZDE). Jádro impéria potřebuje ruské jádro proto, aby se mu domácí obyvatelé nevzbouřili hned. V imperiálním Římě musí běžet chléb a hry, i kdyby kolonie umíraly hlady. Tak to bylo, je a bude. A vedení EU-kolonie nemá žádné zábrany, takže pilně pracuje na ekonomické sebevraždě. K již dávno probíhající krizi dané kovidem a ekonomickým amatérismem EU nyní přibyla nezvládnutá inflace, postupný rozpad imperiálního dolaru a jeho EU-pudla, ničení vkladů, stagnace daná rozpadem dodavatelských řetězců, eskalace cen surovin a masová nezaměstnanost. Pesimista z toho má málem orgasmus. Viz prorocké video popisující současnou realitu EU, které jsme popsali v článku Rapeři opěvují EU-sado-maso:

Lagardová už práská bičem a vzrušení jedno promile iluminátů hnané mediálními sračkami jimi ovládaných globálních médií dostalo slušné grády. Ale my, pesimističtí ilumináti osvícení Apokalypsou víme, že pečetí je celkem sedm, a ne pouze tři.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

4.8 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
12. 3. 2022 6:27

Ostrým vyrazivem mi to připomnělo vojáka Kollera, který zmínil českou idiocií, s níž jsme snad jako jediní v žaláři národů velebili komunálne a uvědoměle s miliónovou přesností haličské banderovce. Debilita velké části Čížků se dotýká nebes.
Shlédl jsem ukroclip, ve kterém se banderovci chválí, že jsou největší a nejlepší v Evropě. Včetně cooltury. Oni vážně uvažovali, že by Evropu vedli. Třeba i s erdragonem v zádech. Z toho plyne logicky jediné…

malymax
malymax
12. 3. 2022 10:16

Se zmíněnou apokalypsou spojuji i dnešní den,
kdy jsme byli 12.3. v roce 1999 vtaženi do NATO.

A protože jsme osm let čekali, než nás vezmou do spolku vyvolených – EU,
museli jsme předem splnit podmínky, říkali tomu přístupové rozhovory.
Takže jsme na přání cizí mocnosti
hned v roce 2000 zavedli vízovou povinnost pro ty, jejichž otcové a dědové
nás v roce 1945 osvobodili. Dnes jsme v bodu, z něhož není návratu.
AUTOR
článku popsal tuto realitu, jako vždy : bravurně.

orinoko
orinoko
12. 3. 2022 11:33
peter.
12. 3. 2022 18:14

Môj odkaz je mimo tému len zdanlivo.Ide v ňom o dianie v Bulharsku,kde prebehli slávnostné zhromaždenia na počesť 144.výročia oslobodenia Bulharov od tureckého jarma,ide v ňom o postoj aký k týmto oslavám zaujala bulharská vládna moc a hovorí sa v ňom m.i. o tom,že aj v Bulharsku sú čestní ľudia perzekvovaní (minister obrany Štefan Janev) a že sa medzi nimi nájdu svine ako bulharský europoslanec,ktorý prirovnal Stepana Banderu k bulharskému národnému hrdinovi Vasilovi Levskému.
pozn.: Je zaujímavé že v Europarlamente sa skoncentroval až na výnimky ten najväčší politický hnus a odpad Európy.(video č.2)

https://politikus.ru/video/141515-pochemu-eto-ne-pokazal-euronews.html

orinoko
orinoko
12. 3. 2022 19:33

Banderovci ve snaze pořád cechrat veřejné mínění natočili burcující klip, kterak Rus zaútočil na Paříž. Technické provedení slušné, ale výsledek vyvolal jiné emotions. – Tak takhle to děláte! A co to ostatní? Ty vaše výhry jsou také ze střižny? Většinou jsou. Banderovci dokonce natočili klip, ala vztyčení emero vlajky někde na Ivodzime ve druhé světové, což byl sám o sobě několikanásobný produkt zvici Hollywoodu.

peter.
12. 3. 2022 19:46

Tohoto chlapa vydala v r.2020 česká vládna moc,do rúk nacistickej Ukrajiny !
https://www.youtube.com/watch?v=70Lb8mt6sgg

Bohvie,čo s ním je a či ešte vôbec žije !

leviathan
leviathan
13. 3. 2022 8:56

Operace GESARA funguje. RF již fakticky podložila rubl zlatem a přístup do QFS tak má zajištěn. SWIFTaři úspěšně demontují to, co smontovali, protože k čemu eurodolar a petrodolar, což vědí již mnozí. Naše NESARA je již připravena, Charta podepsána a na cestu nám svítí Světlo. Tak tedy pojďme od slov k činům, víme-li již co víme. První je odstavit promile od vesel tím, že jej zcela vyignorujme. Dále ustavíme zgruntu novou, lehkou a lidsky plně funkční stavbu nového státu, bez jha vlastnictví peněz jako nástroje mnohatisícileté Kabaly a jejiho nelidského otrokářství. QFS to vše umožní a současně garantuje. Kdo se… Číst vice »

Irena
13. 3. 2022 16:28

MOSKVA, 13. března. /TASS/. Asi 180 zahraničních žoldáků bylo zlikvidováno, včetně velké zásilky zahraničních zbraní útokem ruských ozbrojených sil na výcviková střediska na vojenském cvičišti Javorovskij ve Lvovské oblasti. Likvidace zahraničních žoldáků, kteří dorazili na území Ukrajiny, bude pokračovat, řekl oficiální představitel ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov. „Dne 13. března ráno zaútočily vysoce přesné zbraně dlouhého doletu na výcviková střediska ozbrojených sil Ukrajiny v obci Stariči a na vojenském cvičišti Javorovskij. V těchto objektech kyjevský režim zřídil výcvikové a bojové koordinační centrum pro zahraniční žoldáky před jejich vysláním do oblastí bojů proti ruské armádě, a také skladiště zbraní a… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
13. 3. 2022 16:35

Možná tam zakukal i nějaký emero instruktor. Ostatně Írán provedl raketové útoky na emero základnu v Iráckém Irbilu, kde bacuji Kurdové. Začalo se to hodnotit jako že Írán otevřel druhou frontu.

Irena
13. 3. 2022 16:46

USA slíbily Číně „následky“ za pomoc Rusku 13. března 2022, 17:08 Poradce amerického prezidenta Sullivan hovořil o důsledcích pro Čínu kvůli ruské pomoci Washington slíbil Pekingu možné důsledky, pokud se Čína pokusí pomoci Rusku vyrovnat se se škodami ze západních sankcí, uvedl americký poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan. Jeho rozhovor pro CNN citují RIA Novosti. Spojené státy podle něj bedlivě sledují, jak Čína pomáhá Moskvě. „Sdělili jsme Pekingu, že nebudeme tolerovat ani nedovolíme žádnému státu, aby se snažil kompenzovat Rusku jeho ekonomické ztráty,“ vysvětlil Sullivan. Na otázku, zda je Washington připraven na sankce vůči samotnému Pekingu v případě, že pomůže… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
13. 3. 2022 17:06

A co emero trouba udělá? Přestane odebírat čínské zboží? Vždyť si ti donaldi nedokážou ušít ani vlastní vlajku.

Irena
14. 3. 2022 12:05

Nabiullinova poprvé po dvou letech neuspořádá tiskovou konferenci po rozhodnutí o základní úrokové sazbě Centrální banky Šéfka centrální banky Ruska Elvira Nabiullinova učiní prohlášení o měnové politice v pátek 18. března po plánovaném zasedání představenstva, uvedl regulátor. Poprvé po dvou letech přitom není naplánována tradiční tisková konference. Představenstvo může rozhodnout o dalším navýšení klíčové úrokové sazby. Přenos projevu paní Nabiullinové bude k dispozici na webových stránkách, na oficiální stránce na sociální síti VKontakte a na kanálu centrální ruské banky na YouTube. Začátek je v 15:00. Připomeneme, že 28. února zvýšila centrální ruská banka svou klíčovou sazbu z 9,5 % na… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
14. 3. 2022 12:28

Osobně hodlám zvýšit sázky. Je
… a bude… slyšíte ten sykot? Nad Kakánii právě preleTELA formace Su 57.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
14. 3. 2022 15:29