Budou židé nosit žluté hákové kříže?

Na paušální nadávky Židům jsem vždycky odpovídal, že Židé nejsou jednotní, zhruba, že jsou Židé a židé, což můžeme najít i v pravidlech českého pravopisu.

Například v Americe jsou sice židovští banksteři, vázaní na nacistické klany Bushů ap., ale většina amerických Židů volila vždy demokraty, což bylo dříve, než byl rozdíl smazán, o něco menší zlo.

V dnešní době někteří židé podporují americkou nacistickou okupaci bývalé Ukrajiny, ačkoli ani Izrael ji nepodporuje. Ani lvovský rabín, který je dění poněkud blíž a tedy asi informovanější, tamější dění neschvaluje, a již od začátku americké okupace varuje ukrajinské Židy a radí jim, aby odešli do Izraele.

Ti nejšílenější židé (pokud to vůbec jsou židé a ne jen někdo, kdo chce Židy zneužít ke svým plánům) se ale dokonce chopili toho, o čem se dříve z „politické korektnosti“ nemluvilo, ale co už bylo potvrzeno i geneticky, skutečnosti, že aškenázští Židé nejsou ve skutečnosti etnickými Židy, ale potomky Chazarů. A chtějí aškenázské Židy nahnat do války proti Rusku, a na jeho radioaktivních troskách pak obnovit chazarskou říši. K tomu, aby je tam nahnali, musí vyvolat konflikt, který smete Izrael, a obyvatelstvo Izraele nebude mít kam jít. Nakolik se jim podaří izraelskému obyvatelstvu, které tam z velké části přišlo z Ruska, představu, že se do Ruska vrátí jako dobyvatelé, prodat, není jasné, ale už dnes je na bývalé Ukrajině nasazen určitý počet židů, kteří tam, pod nacistickými insigniemi, vyvražďují nejen ruské, ale veškeré nehajlující obyvatelstvo.

Je smutné, že stejný druh židů dnes ovládá českou Federaci židovských obcí. Nemám sice přesné informace z pozadí, ale vím, že před léty zde boj o její ovládnutí mezi americkými židy a českými Židy probíhal. …V tom světle se mi také nezdá, že by za sesazením vrchního rabína Židovské obce v Praze Karola Sidona bylo opravdu jen to, že si našel milenku.

Domnívám se, že skutečnost, že současné vedení Federace židovských obcí v ČR tím, že je proti tomu, aby se vzpomínkových akcí u příležitosti Dne památky obětí holokaustu účastnili představitelé států, které proti fašismu bojovaly, ale naopak je pro to, aby se jich účastnili jednoznační fašisté, je nejen otevřeným přihlášením se k fašismu (ostatně u FŽO ne prvním, podobná její prohlášení tu už byla), ale de facto je popíráním či zpochybňováním holokaustu samého, a naplňuje tak skutkovou podstatu trestného činu.

Kdybych měl trochu jiné zkušenosti s českou justicí, podal bych na ně z tohoto důvodů trestní oznámení.

…A myslím, že by mě v tom plně podpořili jak má prababička Emilie Procházková, rozená Katzová, tak prastrýc Leopold Procházka, její syn, známý prvorepublikový propagátor buddhismu, kterého i přesto, že se jako často uváděný první český buddhista k židovství nehlásil, nacisté, když zjistili, že je obřezaný, umučili.

21. prosince 2014 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
21. 12. 2014 21:49

Ďakujem autorovi za tento článok,lebo on potvrdzuje moju životnú skúsenosť so židmi.Tá skúsenosť mi hovorí,že židia ani náhodou netvoria názorovo homogénne etnikum.O niektorých mojich kolegoch som dlho ani nevedel,že sú židia a keď som sa to aj náhodou alebo priamo od nich dozvedel,tak to nijako neznížilo ich ľudskú hodnotu v mojich očiach,ani môj vzťah k nim.Iný pohľad na židov však vytvárajú tí,čo sa pri každej zmene režimu akoby náhodou ocitnú v popredí diania a hneď sa snažia uchopiť moc a funkcie v štáte.Na Slovensku bol prijatý zákon,ktorý postihuje ľudí až tromi rokmi basy na tvrdo za spochybňovanie holokaustu,propagáciu fašizmu a… Číst vice »

r.m.
r.m.
21. 12. 2014 22:09

Většina mladých českých Chazarů jsou rasističtí vyznavači vyvolenosti jejich rasy. Je jim to vtloukané do hlaviček od mala.
Němečtí nacisté jako národní socialisté měli vyspělé sociální programy. První placenou dovolenou v Evropě, novomanželské půjčky, regulované nájemné, všeobecnou lékařskou péči, ozdravovny pro pracující atd., atd.
Tihle obřezaní vyznavači své rasové vyvolenosti nemají nic, za nimi zůstává jen bída, svrab a neštovice.

r.m.
r.m.
21. 12. 2014 22:12

takže neurážejte fašisty takovým přirovnáním, měla být poslední věta…
Ale aspoň jsem si dovzpoměl na podobnou národní sociální politiku italských fašistů. Mafii zlikvidovali razdva.

Dana
Dana
22. 12. 2014 2:47

No, pan Kristek obrezaneho bimbaska nema, takze se nemusi bat, az se dostanou k moci cesti banderovci..

http://kristek-jan.cz/image018.jpg

r.m.
r.m.
22. 12. 2014 10:30

Haló, haló, Novinky vyrazily do protiútoku – http://www.novinky.cz/domaci/357020-do-antisemitske-debaty-zemanovych-priznivcu-si-prisadil-i-exministr-pecina.html
Stačí reagovat na válečnické choutky FŽO a Sidona normálně a mediální mrdky vyrazí do útoku.

hamletka
hamletka
22. 12. 2014 18:28

Dana napsal No,pan Kristek obrezaneho bimbaska nema,takze se nemusi bat,az se dostanou k moci cesti banderovci.. http://kristek-jan.cz/image018.jpg Dekuji pani (panu) Dane za tento prispevek, nebot dokonale odhaluje uroven mysleni 4. cenove skupiny. Ta priopila oplzlost, citim samotu a nedopitou Cold Turkey, s kostky ledu pomalu se rozpoustejicimi nekde na Floride. Predstava jmenovaneho subjektu, ze spolecne s tim, jak dobre vidi do politiky a geopolitickeho deni , vidi zaroven i do kalhot a dkonce slipu pana Kristka, tak jasnovidne, aby mohla oplizle autora ujistit o tom, ze se nemusi bat perzekuci minulych rezimu a to vse tvari v tvar konstatovani, ze… Číst vice »

Dana
Dana
22. 12. 2014 22:44

Mila hamletko , vase rozhorceni je vskutku roztomile.
Ze vy jste vubec na pane Kristekuv verejny web neklikla, jinak byste totiz vedela, ze pan Kristek je samorost, znamy nudista, eroticko-sexualni expert, ktery se za sve telo vskutku stydet nemusi..
Take vy se nestydte a jdete na Janovu stranku, poucite se o humoru, krase muzskeho tela a sexualni energii.
Osobni rubrika „O mne“ je na jeho strance vpravo.:-)