Buďte bdělí, vlastenci!

Už víte, na jaké mítinky máte chodit a na jaké ne?

Jak rozlišit lidový majdan od akce podplacených ruských teroristů?

První příznak lidového majdanu jsou biotoalety. Pokud uvidíte, že tam jsou biozáchodky, je to jistojistě lidový majdan.  A jak to? Babičky přinesou pirožky, dědečkové přivezou biozáchodky. Aby se bylo kde posrat. Po těch pirožcích.

Druhý příznak lidového majdanu je pódium. Pokud uvidíte pódium, na němž vystupují umělci, znamená to, že jde o majdan lidový. Protože lid vždy s sebou bere pódium pro umělce. A pokud na něm pódium není, je jasné, že mítink byl zaplacen Kremlem.

Třetí příznak lidového majdanu jsou američtí senátoři. Pokud přiletěli senátoři, jde o majdan lidový. Protože na akce placené Kremlem američtí senátoři nepřilétají. Pak už je to tutovka.

Čtvrtý příznak lidového majdanu je, že probíhá po dobu několika měsíců. Je to proto, že lidem netřeba chodit do práce, když místo toho mohou jíst pirožky, žít ve stanech a srát na biotoaletách. A taky sledovat ty umělce. Anebo americké senátory. Přesně tak se chová normální lid. To jen teroristi placení z Kremlu musí jít v pondělí do práce, aby přišli na mítink až další neděli.

A konečně pátý, zcela jednoznačný příznak lidového majdanu je, že vás na něj pozve soukromá televize. Pak už je to zcela jistě lidový majdan. Lidovější už ani být nemůže. A pokud žádné televizní kanály nevysílají pozvánky, znamená to, že jde o mítink uplacených teroristů. To jen oni jednají tak tajně, že po sobě nezanechávají žádné stopy.

Už je vám jasné, na jaké mítinky máte chodit?

Zdroj: pikabu.ru

Námět: Pavel Ryževskij

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
16. 12. 2014 9:26

Ke znakům lidového majdanu patří také:
– podpora neziskových organizací bojujících za lidská práva financovaných z peněz cizí velmoci, korporací, nezištných oligarchů a zpravodajských organizací peroucích peníze různých mafií.
– tribuni majdanu předurčeni lidem k politické kariéře nějakou dobu pobývali, mají občanství anebo byli vyškoleni v nejmenované velmoci, setkávají se na neformálních rozhovorech na ambasádě nejmenované velmoci, kde přijímají lidové instrukce jak vést majdan ke svobodě a demokracii

Silentpysk
Silentpysk
16. 12. 2014 10:33

Béda napsal

Ke znakům lidového majdanu patří také:
– podpora neziskových organizací bojujících za lidská práva financovaných z peněz cizí velmoci, korporací, nezištných oligarchů a zpravodajských organizací peroucích peníze různých mafií.
– tribuni majdanu předurčeni lidem k politické kariéře nějakou dobu pobývali, mají občanství anebo byli vyškoleni v nejmenované velmoci,setkávají se na neformálních rozhovorech na ambasádě nejmenované velmoci, kde přijímají lidové instrukce jak vést majdan ke svobodě a demokracii

Pravda v jediné větě. ☺

Aleš
Aleš
16. 12. 2014 10:45

Nezisková organizace je dobrá věc. Pokud ovšem za ni není fašisty vydávaná zisková organizace. Černá je bílá a bílá je černá po milionté prvé.

Sio
Sio
16. 12. 2014 11:47

Takzvaný toi-toi Majdan. Charakterizuje to jeho účastníky i jeho produkci.

peter.
16. 12. 2014 11:50

Ak má byť majdan ľudový,tak nesmú chýbať študenti, futbaloví fanúšikovia(ultras) s bejzbolkami a bedničky s molotovovými koktejlami alebo aspoň s červenými kartičkami.

Petrpavel
Petrpavel
16. 12. 2014 12:39

Pozvat vás může taky „nezávislý“ novinář z mainstreamového tisku, pak je to skutečná lidovka :
http://www.nwoo.org/2014/10/21/nemecky-novinar-udo-ulfkotte-vypovida-o-tom-jak-siril-v-mediich-lzi-ktere-po-nem-chtela-cia/

Aleš
Aleš
16. 12. 2014 12:43

Nejsmutnější na tom je, že stejná strategie by proti nám byla použita, ikdyby Rusko už bylo podrobeno či neexistovalo. Alá moje odkazy na prostějovský večerník, rasistické a anticiganistické postoje. Můj politicky nekorektní živel byl pak rádoby levičáky zaměňován za Havloidní plky. Choreo prostějovských ultras už pár sezon využívá tyhlety červené karty. Proamerické či proruské zájmy v tomto hrají zásadní roli od doby pana A. Dullese. Ale nemusí hrát navždy. Jde o princip přesahující život těchto mocností.

Neználek
Neználek
16. 12. 2014 13:18

Zapoměli jste na něco důležitého – přítomnost aristokracie. Jak známo, kníže je lidu blíže. Majdan nelze prohlásit za skutečně lidový, dokud účastníky nepodpoří Jeho Jasnost Karel Schwarzenberg.

Béda
16. 12. 2014 13:30

Lidový Majdan se pozná taky podle toho, že jsou na něm cizojazyčné transparenty a je v přenášen „naší“ TV. Akce kde „česká“ TV chybí a nejsou na ní rudé kartičky, vajíčka a cizojazyční transparenty, kde se mluví pouze v mateřštině a demonstranti nedostávají peníze z ciziny nejsou lidové.

Aleš
Aleš
16. 12. 2014 13:50

Punkový kníže, co je lidu blíže, tolik černobílých satanistických protimluvů. Jako známka punku stvrzoval Majdan. A že prý Češi jsou zcela bezvýznamní. Prdlačky. V tomto je jedno, že ten dotyčný má švýcarský pas a rakouskou manželku. Mezi svobodnými zednáři už bylo hodně česky mluvících. Jan Masaryk byl zavražděn a z ostatních se stali kolaboranti bojující za síly zla (Havel). Někteří se snad kolaboranty už narodili. Podpořme ty výjimky, kteří se z toho vymykají. Nejde (jen) o souboj konzervatismu a liberalismu, o tom může mluvit diplomat a politik Lavrov. Sám pro to, co chci říct, těžko hledám přesná slova. Slova v… Číst vice »

Aleš
Aleš
16. 12. 2014 13:54

Béda napsal

Lidový Majdan se pozná taky podle toho, že jsou na něm cizojazyčné transparenty a je v přenášen „naší“ TV. Akce kde „česká“ TV chybí a nejsou na ní rudé kartičky, vajíčka a cizojazyční transparenty, kde se mluví pouze v mateřštině a demonstranti nedostávají peníze z ciziny nejsou lidové.

Takové akce jsou buď médii ignorovány, zesměšňovány či marginalizovány. Pokud se tohle náhodou maximálně jednou za 40 let nepodaří, jsou uplaceni vůdcové a davy se pokojně rozejdou domů.

K. J.
K. J.
16. 12. 2014 21:01

Trefně popsané :-)
A jeden příklad z praxe:
https://www.youtube.com/watch?v=pMir6b0SNSM

Béda
17. 12. 2014 8:24
Aleš
Aleš
17. 12. 2014 9:29

A nebo další Jan Palach!!!

Aleš
Aleš
17. 12. 2014 10:09

Díky Bédo. Přesně o tohle mi jde. Ale jde i o ty, jež jsou krmeni propagandou horem dolem. Pro ně je zatím čitelnější, i když ne zatím čitelný, čin Palacha. Při každém kroku bojujeme. A třídní boj je v rozporu se spojením společnosti. Pro soudržnost společnosti víc udělal Juraj Jánošík za necelý rok působení než Lenin za roky. A Kellerova společnost nesouměřitelnosti je dost protimluv, protože taková už společností přestává být. Také si raději přečtu Štrougalovy paměti nebo teď momentálně pohled Pavla Poce z Bruselu nebo postřehy Terezy Spencerové. Jak poznat lidové protesty toužící po změně? Rok 68 prezentovaný v… Číst vice »

Béda
17. 12. 2014 22:43

http://www.novinky.cz/krimi/356674-muz-ktery-se-zapalil-v-praze-na-vaclavskem-namesti-zemrel.html

Prý šlo o pacienta psychiatrické léčebny v Bohnicích na vycházce a zanechal písemný vzkaz. Text vzkazu policie tají. (nebyl taky Palach prezentován jako psychicky vyšinutý jedinec?) V diskusi pod článkem stojí, že v noci z 30. 11. na 1.12. se upálil další člověk v Brně. Policie zprávu nezveřejnila. Kolik takových jedinců (někteří zanechávající písemné odkazy přeživším) má vyspělá a humánní poplyšáková česká společnost již na svém účtu? Kolik takových případů bylo před Plyšákem? Proč jsou v demokracii, kde se jinak všechno rozkecá listy sevevrahů veřejným tajemstvím?