Informace od QUER-DENKEN: Něco visí ve vzduchu!

Je pravděpodobné, že Porošenko plánuje v příštích deseti dnech vyhlášení válečného stavu. Tlačí ho především Pravý sektor.

Podle informací z tohoto zdroje plánuje Západ pravděpodobně nějakou akci pod falešnou vlajkou. Podivná regulace a ustanovení fluktuačního pásma ceny zlata, tedy omezení skokové ceny zlata na chicagské burze na období od 21. prosince 2014 do 6. ledna 2015 ukazuje, že by k nějaké události – černé labuti – mohlo právě v těchto dnech dojít.

Východní Ukrajina

Jak uvádí zdroj, jehož informace ale v tuto chvíli nemůžeme ověřit, bude velmi těžké, aby Rusové pouze přihlíželi a nechali zdecimovat obyvatelstvo v Doněcku a Lugansku, jestliže Porošenko vyhlásí těmto oblastem válku. V Kramatorsku se údajně soustřeďují tanky a těžké obrněné vozy, které ale nesou označení Ruské federace a pohybují se směrem ke Slavjansku. Očividně chce někdo předvést světu ruskou invazi, na kterou nás média celý rok připravují. K čemu to má být dobré, je nabíledni: Západ „musí“ udeřit na Rusko!

Předevčírem byla zaznamenána dělostřelecká aktivita u Stanichna poblíž Luhanska. Stejně tak u Sokolnik a Valujska, milici se však podařilo nejhoršímu zabránit. Byly poškozeny jenom dva domy. Ukrajinská vojska směřují od Marjuky směrem na Krasnogorlovku. Tady zaujímají západní Ukrajinci nové bojové pozice. Stažení těžkých zbraní dle dohody v Minsku se nekoná. Stahují se : Ale v opačném směru.

Letiště v Charkově, Záporoží a Dněpropetrovsku jsou pro všechna civilní letadla uzavřena. V Záporoží byla 13. prosince vyložena dvě nákladní letadla z USA. Poblíže Kramatorskashazují letadla vojenskou výzbroj. Uzavření letišť slouží zjevně k tomu, aby USA mohly vyložit zbraně bez přítomnosti zvědavých očí.

Na ruské straně ukrajinsko-ruské hranice se formují ruské vojenské jednotky.

Západní Ukrajina

Chaos se stupňuje a Pravý sektor vystupuje stále agresivněji. Předevčírem zmlátili jeho příslušníci dva členy opozice – příslušníky „Mladých eurasijců“ , kteří jsou zastánci federalizace Ukrajiny, Sergeje Parhodu a jednoho dalšího člena této organizace. Parhoda měl přednášku ve škole, když do ní vstoupili aktivisté Pravého sektoru, a účastníky, mezi nimiž měl být i jeden Američan, zmlátili. Parhodu a jeho kolegu odtáhli do lesa a zmlátili je tam.

Západ připravuje záminku k válce s Ruskem, píše blog quer-denken.de a žádá a přeposílání informací.

Stanův komentář: O „false flag“ prý údajně hovořil s Vladimírem Putinem i francouzský prezident Francois Hollande při své nečekané a neplánované zastávce v Moskvě. Všude začíná být cítit pach krve. Braňme se!

Přejít do diskuze k článku 80 komentářů