Byznys ze Syřanama začina. Přivezte jich milijon!

 
Anketa iDnes

Devadesat procent tohoto sedlackeho naroda bylo proti jakemukoliv dovozu synku ze Syrie. Naštěsti vlada nemusi posluchat jakesik blbečky, volby budu za štyry roky, tuž si socani s anonystama možu robit co chtěju. Strach byl ve vladě veliky, bo nikdo s tym nechtěl přijit jako prvni. Stejně všeci moc dobře vědi, že je raz hystoryje obvini z multykulturni kolaborace, ale fčil o to nejde, fčil ide o velky byznys.

Zvolena salamova metoda je obvyklym nastrojem multykulturnich kolaborantu. Přivezete 15 děcek. Ukažete jejich smutne oči v televizi a aby smutne oči nebyly smutne, přidate k nim sedumdesat stryku, tet a bratrancu. Pak ukažete jejich vesele oči v televizi, zrobite reportaž o tym, jak bratranci pomahaju v ramci Akce Z, popovidate o tym, jak musime byt solidarni a soudržni, přestože nam v republice scypaju naši lidi a přivezete dalšich deset tisic.

A pak sto tisic, bo pak už nebude protestovat nikdo. Aji milijon by se vlezl. Bo penize a dotace,  z kerych žiju multykulturni organyzace, nesmrdi.

Jakysik nepřejici sedlacky česky nacysta mi poslal seznam peněz, kere naši multykulturni spoluobčani dostavaju. Nemožu ověřovat, jestli je to přesne anebo ni, ale pokud ni, oni se určitě sami ozvu a zveřejni přesnějši častky.

Enem by mě kura zajimalo, co s tolika penězama robili, když všeci tvrdili, že tu ještě skoro žadne uprchliky nemame?


Výše prostředků pro integraci a pomoc uprchlíkům, které čerpali členové Konsorcia nevládních organizací v uplynulém období:
Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč
Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč
Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč
InBáze 10 565 144,- Kč
Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč
Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč
META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč
Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč
Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč
MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč
Charita Česká republika (pozorovatel) (nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
NESEHNUTÍ 3 779 695,- Kč Kč
Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč
AMIGA, z.s. (pozorovatel) nedohledáno
La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč
Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč
Nevládní sdružení obdržely celkem 555 550 769,- Kč, tedy něco přes půl miliardy korun.


Až budu velky, budu tež nezištně pomahat uprchlikum, bo struktura nakladu take neziskove agentury je zajimava.

Naklady.jpg

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Foto: Zpravodajství ze Sýrie

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
r.m.
r.m.
19. 1. 2015 10:04

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč
a ještě mají tu drzost posílat na ulici vybírače

hudryper
hudryper
19. 1. 2015 10:56

Krátce po sametu mne navštívil kamarád z dětství,od 68.emigrant v Kanadě. Byl jsem tehdy opravdu zapáleným donátorem řady v té chvíli vzniklých charitativních organizací. Ivan, tak se jmenuje, se mi u pivka smál,že jsem naiva.“ U nás v Kanadě je známo,že na potřebné,o něž se jako ty organizace starají, vynakládají ne více,než 9% z peněz ,které vyberou nebo dostanou od vlády.“ A kam ty prachy jdou,ptám se ho ? „Oni to všechno utratí na nejrůznějších konferencích,co si navzájem organizují po celém světě,zpravidla v zábavných destinacích,bydlí v nejluxusnějších hotelích a lítají s nejdražšími letenkami.“ A poradil mi : “ Když ti… Číst vice »

Aleš
Aleš
19. 1. 2015 11:22

Vidím, že i Nesehnutí se sehnulo po boku člověků v plísni a podobných kolaborantských organizací a osvěta, kterou jsem jim občas přeposílal byla odmítána ne z osobních pohnutek jednotlivců, ale z ideologických důvodů. A že i těch 8% co někomu putuje, putuje zcela účelově směrem k jedné straně dotyčného konfliktu, v Sýrii k tzv. bojovníkům za svobodu a na Ukrajině k pravému sektoru. Za tolik prachů bychom mohli sponzorovat rekonstrukci Sýrie nebo východní Ukrajiny. Jdu ven blejt, rozpočtově zodpovědně samozřejmě.

Sio
Sio
19. 1. 2015 18:59

: Věřím v sociální stát. Sociální a zdravotní pojištění postačí, když ho nikdo nebude vykrádat. Ani korunu zlodějům, co se dělají za mé peníze pak krásní a ještě je použijí ke kdovíčemu. Ať ti lidé tlačí na politiky, aby se nekrádal sociální stát. Ať tlačí na zrušení stropů pro sociální a zdravotní pojištění. Kdo má, ať dává, neubyde ho. A ať také kontroluje, co je s jeho penězi.

mirror
mirror
19. 1. 2015 19:40

Kolegové, co si myslíte o nadaci Naše dítě, kterou vede Baudyšová? Její jméno je profláknuté přes manžela, ale snad to myslí s Klokánky dobře. Před Vánocemi mi dali drobnou odměnu a já jsem zjihl a poslal na konto senátorky Zuzany pár stovek. Pak přišel průšvih s odebíráním dětí v Norsku a tak jsem dostal strach, jedtli neprovozuje Baudyšová stejnou agenturu, která je zaměřena na únosy dětí. Chtěl jsem se zeptat emailem, ale po pár dnech jsem mávl rukou a přestal jsem na to myslet.

Aleš
Aleš
21. 1. 2015 6:20

mirror: můj osobní názor je, že Klokánky asi jsou v pohodě. Kdysi jsme posílali SOS vesničkám, po Kalouskové hrůzovládě jsem toho musel zanechat, jsem rád, že mi zůstane občas v peněžence pár stovek, a ty už nějakou dobu používám na nákupy pro jednoho novodobého disidenta současného režimu v tísni. Do poloviny roku 2014 jsem byl dokonce v mínusu na účtě… Neříkám, že lidé v těch výše uvedených neziskovkách (snad krom všehoschopných hovad, které se nevyhýbají i takovým organizacím) si žijou nějak nad poměry. Kolikrát část práce zastávají i ve svém volném čase. Ale v konečném důsledku jsou často placeni za… Číst vice »

Aleš
Aleš
21. 1. 2015 6:34

taktéž aspoň trochu zatím otvíraly dveře anebo prolongovaly dobu požívání výhod mamahotelu a bezstarostného života. Na rozdíl od jedné skupiny přispěvatelů om si nemyslím, že neziskovky a občanská společnost musí být apriori konstrukt mocných k našemu ovládání. To, že ji úderníci Dulesovy doktríny, či dalších strategií ovládání různých geografických prostorů a mas lidí takto použili, je věc druhá. (V občanskou společnost jsem společně s mnoha dalšími uvěřil a posledních 8 let zjišťuju, že u nás je to jen fikce) Pád ze slonovinových věží končí různě a jen malá část končí pro společnost přijatelným způsobem, kdy dotyčný objeví sociální cítění, soucit… Číst vice »