Caitlin Johnstone: Jestliže Demokratům tato volební krádež projde, budeme mít válku

A vás bude hřát vědomí, že příští americký prezident a jeho tým břichomluvců už sestavuje kabinet  masových vrahů, který bude stejně různorodý, jak různorodá je Amerika sama. 

Už dlouho se totiž ví o tom, že Bidenův kabinet naplní lidé, jímž byla, coby bývalým oponentům bývalého prezidenta Obamy z časů  primárek kariéra poněkud pozdržena, ale teď jím má být – a to právě na doporučení Obamy, jakožto médií pomazaného vítěze právě proběhlých voleb – toto pozdržení vynahrazeno. A to účastí v nové vládě Bidenově. 

Časopis New Politico Report informuje, že horkou favoritkou na vedení USA do dalších amerických výbojů coby ministryně „obrany“, je řeznice krásného pohlaví Michele Flournoyová, která byla zástupkyni ministra obrany pro věci politické v Obamově vládě v letech 2009-2011.

Flournoyová zastávala též funkci asistentky ministra obrany pro strategické plánování za vlády prezidenta Clintona, a jak píše Quadrennial Defence Review, dláždila cestu nekonečným a nákladným válkám, kterážto politika pak zabránila  vkládat potřebné prostředky do žádoucích programů, jakými byly např. Nový zelený úděl či Medicare (Lékařská péče pro všechny). Tato politika umožnila nedbat už déle zásad Charty OSN o zákazu hrozby silou či o použití této síly v mezinárodních vztazích, a vyhlašovala, že „když jsou životní zájmy USA v sázce, musíme učinit všechno pro jejich obranu, a to včetně jednostranného použití vojenské síly.“

Když pracovalav Centru pro strategické plánování a mezinárodní studia, vyhrožovala jménem Bushovy vlády Iráku válkou a vyhlašovala, že USA „musí na Irák udeřit preventivě ještě dřív, než tento dokáže vybudovat dostatečnou sílu na obranu svého jaderného arzenálu.“ (Který, jak  už dnes víme, nikdy neexistoval – pozn. LM),

Favoritkou pro vedení dalšího válečného ministerstva známého jako ministerstvo zahraničí, je dřívější poradkyně Národní bezpečnosti a velvyslankyně USA u OSN Susan Riceová, což pro vedoucí roli v Bidenově kabinetu bude představovat nejideálnější volbu. Protože tato osoba je za A ženou, za B černoškou a za C nejvášnivější zastánkyni invaze do Iráku, v níž ztratil život jeden milion lidských bytostí.

Inu, je se na co těšit.

Zdroj: LewRockwell

Překlad: Lubomír Man

 

4.6 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
13. 11. 2020 6:51
fajt
fajt
13. 11. 2020 7:05

Kreml si v Náhorním Karabachu dost nevýhodné čistí prostor, jako by v Moskvě očekávali globální průser v dohledné době – světový konflikt se jenom oddálil, nakonec ani DT nebude proti požadavkům největších zbrojních psychopatů imunní ( u Bidena je to jediný plán světové politiky) ..)

orinoko
orinoko
13. 11. 2020 8:58

Budeme mít válku? Vždycky žasnu nad minelou tohoto tvrzení. Vede se mnoho válek, řekněme zkušebních. Jde o zkoušky v zastoupení, obchodní a informační ataky, boje lokální i nátlakové ve formě různých dislokací obrněné vozby. Rozebírat netřeba. Takže válku máme, jen se patrně myslí válka mezi USA a Ruskem, a USA a Čínou, popřípadě oběma. USA můžou různě smrdět, ale na válku na dvou frontách nemají, a tu budou mít vždycky. Kdo s nimi půjde do holportu, dojede. Zopakuje si konec Druhé světové a USA dojedou na konečnou. Hrnec kypících h@ven v emerice nelze vyvážet do světa donekonečna. Už to vlastně… Číst vice »

fajt
fajt
13. 11. 2020 9:52

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rakousko-volby-ustavni-soud-norbert-hofer-van-der-bellen.A160701_104024_zahranicni_aha? – jedno starší řešení při ( pouhém) podezření na volební podvod v Rakousku – chápu, že amíci se pasovali do božské role a sami svévolně určují pravidla demokracie … pak by ale neměli mást svět, měli by být bohovsky upřímní a globálně vládnout světu jako tyrani. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
13. 11. 2020 10:45

„Když se fčil podivame na byvalu :-))) nejmocnějši zemi světa, třeba v Pensylvanyji, kličovem statu, si pry odhlasovali, že možu hlasovat ještě tři dni po vyhlašeni vysledku v jinych statach. Fajne, co? To je to same, jak kdyby u nas byly v sobotu večer vyhlašene vysledky parlamentnich voleb, ale Pražaci by mohli hlasovat ještě tři dni, až by věděli, kolik hlasu potřebuje třeba TOP09, aby překročila 5%“ :-)
L. Větvička