Čech otestoval fungujici lek proti koroně. Farmakolichvaře trefi šlak

Kura, to nevymysliš. Taku robotu si s tym ti mezinarodni chlapci dali. Tolik konferenci, připrav, koordynaci a pak – nic.

Je to jak v tom starem obchodnickem vtipu – když zapomeneš mlademu obchodnikovi řict, že na adresu stareho Armena nema smysl chodit, bo mu za třicet roku nikdo nic neprodal, tak ten mlady obchodnik tam zajde a… proda.

Tak samo ti kluci, co se těšili, jak celemu světu naordynuju nesmyslne ceny lečiv jako obvykle. Nejdřiv připravi špičkově časovany stroj, plati všecky ty Eventy201 a Crimson Contagion, připravi sudružce Madonně dramaturgyju teho, co lidstvo čeka v dalšim roce, aby ukazali, jak se nam směju, koordynuju přes WHO všecky staty světa, aby zveličovali vysledky… Bridgewater uspěšně pul roka dopředu investuje na masivni propad ekonomiky do konca března 2020… a těši se, až to všecko uspěšně zpeněži… a vysledkem je… nic. Blaf. Placnuti do vody.

Jakesik blaznive česke doktorce zapomněli řict, že se do teho vira nema divat a tak ona si klidně řekne, že se podivala a vysledky su tak atypicke, že je nepravděpodobne, že by ten koronohajzl nebyl připraveny v laboratoři. Vubec fčil neřešme, jestli ruske, činske nebo amerycke, kdo za tym stoji a tak dale. To neni podstatne.

A pak, jak na potvoru zas jakysik blaznivy česky doktor, keremu nikdo neřeknul, že ma čekat, až farmakolichvaři za desitky a stovky tisic na osobu vynaleznu vakcinu. On si klidně bez povoleni vyleči sebe, svoje děcko a desitky nejohroženějšich lidi – tedy duchodcu v nejkrityčtějšim věku, obyčejnym lekem, kery je k dyspozici už desitky roku. Farmakovi lichvaři tedy už nemaju možnost si ho patentovat a ždimat cely svět jakymsik jedem (jed a lek je jedno a to same, to vite sami, zaleži na davkovani, že…).

Kura, to je ale pruser! Bo draha vakcina s očkovanim, kere može obsahovat kdovico, měla přijit až na sychravy podzim, až se dostatečně vystraši přemnoženy světovy lid.

Je to paradoksni, ale přesně jak popisuje Hayek v knižce Smrt ve Věži. Ti, keři maju neomezenu moc, neomezene zdroje, možu planovat jak chtěju, ale nepočitaju s konstantu ŽPNN. Tedy „žaden plan nikdy nevyjde“ tak, jak si to naplanovali. Vždycky se najde jakasik blazniva bioložka nebo blaznivy doktor, kery nezna scenař a zrobi cosik jinak, než jak bylo pečlivě planovane.

Co fčil? Objev nečekaneho leku je pro farmakolichvaře važny problem. Ale postup je jasny, ověřeny desitky roku:

1. Nevhodne informace ignorovat, mazat, likvidovat, aby se nedostaly k široke veřejnosti

2. Nepomože -li to, je třeba znevěrohodnit autora a lečebny postup, kery ohrožuje jejich plany

3. Pokud nepomožu prvni dva body, je dobre zlikvidovat autora a vinu hodit na jeho lek

4. Pokud nepomože ani to a lidi si ten lek sami kupuju, zveličit v medyjach nebezpeči uživani takeho svinstva.

5. Pokud se postup nezdaři a prokaže se, že dany lek opravdu pomaha 80% nemocnych, pak je třeba dat nalezci řešeni medajlu (pokud teda přežil předchozi 4 body) a rozšiřit zdokonalenu varyjantu jine korony, na keru jeho lek zabirat nebude.

Tak se to děla, synci a děvuchy. Vubec se temu nedivte. Bo zatimco tydenni lečeni nemocneho tlusteho taxikařa stalo 55 tisic korun (enem za amerycky lek), tydenni lečeni Isoprinosinem stoji 190,-Kč. A na tym, jak sami uznate, farmonarkotycy nemožu zarobit, bo tuto latku vyrabi po celem světě 40 firem (ma ruzne nazvy, podle vyrobcu, podstatny je obsah latky inosine pranobex). Ja ju tady v lekarně pořidil pod nazvem Groprinosin za tych zminěnych 190,-Kč.

Tuž schvalně. Povede se jim bod 1, nebo bude třeba jit dale? Zmizi tento lek tak jako levna metoda testovani přitomnosti viru doktorky Pekove?

A furt vam nepřipada, že zme jak opičky ve vyběhu?

Ja byt ředitelem teho Alc-hajmr centra s desitkama nakaženych duchodcu, tak jim ten lek kupim aji ze svojeho, čert zeber, že ho narkolichvaři nechtěju testovat. I když, co když se vyleči aji z teho Alc-hajmra?

Ladislav Větvička, farmonarkolichvař

PS: Cely text o fungujicim, ale netestovanem leku na koronu je tady.

PS: Rozhovor s ředitelem Centra očkovani a cestovni mediciny Jiřim Beranem je tady

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=755054

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Viky
Viky
8. 8. 2020 11:10

Větvičko – „“ …Farmakolichvaře trefi šlak… „“ bez obav, netrefí. Jednak to vědí, jednak… no jednoduše řečeno jsou věci TROCHU jinak. Je to jen jeden z možných léků, a má některé vlastnosti, které nejsou zvlášť dobré. Opakuji, některé věci VÝRAZNĚ ZJEDNODUŠUJI! Lék pomáhá aktivovat určité mechanismy imunitního systému. Velmi slušné výsledky mohou být od velmi lehkého průběhu až po počátek středně těžkého průběhu. Dále bývá onemocnění doprovázeno „cytokinetickou bouří“ , a zde se používají léky působící přesně obráceným způsobem. Tehdy je použití podobného léku srovnatelné s hašením požáru benzínem, nebo hoblováním prken na rakev. Zjistit, kdy se situace „láme“ se… Číst vice »

leviathan
leviathan
Reply to  Viky
9. 8. 2020 8:07

Ta, tak. Nejlepší lék je příroda a vědomá lidskost. SPCN v kombinaci s ájurvédou (věda má prastaré kořeny).a chytrou stravou a znalostí přírodních látek a jejich metabolismu v lidském organismu je cesta k fyzickému zdraví člověka a tím i k futráži toho psychického. Hyppokratos by byl nadšen takovými, kteří úspěšně léčí sebe a své blízké jen tehdy, když účinná prevence nestačí a ještě se nezištně o své vědomosti dělí s ostatními. Veškerá alopatické farmaka jsou přiznáním mizerné životosprávy a hlubokého sociálního kómatu, kdy nezbývá než tupě věřit v bílý plášť a jeho pilulky. Trh velí udržovat v nemoci a trvale… Číst vice »

leviathan
leviathan
9. 8. 2020 7:57

Šlak je potvora, toho nikdo neřídí. Trefi toho, kdo takusilovně sleduje výši svého účtu, že zapomene vylézt na sluníčko, na němž se žádnému viru dobře nedaří a koronu chytne a ta ho k tomu šlaku dovede. Korona na Sahaře je jako gril na pólu – není. My máme svou prevenci: FnS (furt na slunci)/vitamín D3 + beta karoten proti spálení, vitamín C práškový lžička denně + přírodní antioxidant k tomu, 1-2 mg kyseliny listové B9 denně, udržovat acidobazickou, sodnodraselnou a HDL-SDL rovnováhu. To by v tom byl čert, aby s takovou imunitou bez homocysteinu a rozházených biochemických bilancí nás laboratorní… Číst vice »

Viky
Viky
Reply to  Aleš
11. 8. 2020 14:01

Aleši, je to tak (a současně není). Což znamená, že technicky je vakcína dohotovena, základně odzkoušena, a v tomto stádiu odsouhlasena dohledem nad léčivy. Lze ji tedy neomezeně vyrábět a ve velmi omezeném rozsahu použít. Vyrábět ano – použít pouze omezeně??? Ano, a to je věc, která se (jak pravidlo! ) obvykle moc nezmiňuje. Protože od novinářů nelze čekat základní znalost problematiky a poblitici furt něco vyprávějí … Asi takto: jsou čtyři fáze při vývoji vakcíny. Část poslední fáze vývoje této vakcíny není ukončená. „“… Což znamená, že technicky je vakcína dohotovena…““ ??? Technicky hotová je, ale je třeba vědět,… Číst vice »

Aleš
Aleš
12. 8. 2020 5:25

https://cz.sputniknews.com/nazory/2020081112347606-ruska-protikoronavirova-vakcina-jednoduche-jako-vsechno-genialni/
Viky: Uvidíme, budeme si přát, aby žádné neblahé vedlejší účinky nebyly a aby v dohledné době byla vakcína dostupná celosvětově.
Nicméně vůbec nezavrhuju možnost klinických studií i dnes dostupných, třeba i levných léků nebo jiných prostředků. Byli jsme před novým koronavirem a budeme i po něm.

Martin (už bez taky m)
12. 8. 2020 7:57

Zakázaný článek: Vakcína Sputnik V pro globální spolupráci proti pandemii
https://cz.sputniknews.com/nazory/2020081112344701-zakazany-clanek-vakcina-sputnik-v-pro-globalni-spolupraci-proti-pandemii/

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Martin (už bez taky m)
12. 8. 2020 10:36

A teď to teprve, Martine, začne být zajímavé. Mohla by to být veselohra o třech dějstvích. Osoby a obsazení: – V.V.Putin, – neziskovka po léta adorující Rusko – vyšetřující mezinárodní komise pod vedením nositele Nob. ceny Haraširi Mišuni a místopředsedou Kcharla Browna, experta z Berlína, – soud pro válečné zločiny v Haagu a – mrtvolka dítěte. 1. dějství: Neziskovka nějak vypátrá a si koupí 100 balení Sputnika V. Použije je na vybraném vzorku, po aplikaci děťátko umírá. 2. dějství: vyšetřovací komise analyzuje Sputnik V, je provedena pitva děťátka, komise dochází k závěru, že Sputnik V je pravou a jedinou příčinou… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  Botičky od Diora
13. 8. 2020 5:42

Neboj, neboj. Na tohle již Rusko odpověď zná a má. Tohle kdysi vystihl právě Martin už bez taky m v článku : https://outsidermedia.cz/jak-odpovedi-rusove-asymetricky Po Miloševičově osudu a záchraně Assada a Sýrie spatřuju vysoce nepravděpodobné, že by opakoval Putin osud Jana Husa… V souvislosti s koronavirem se množí zprávy o celosvětovém přeformátovávání ekonomiky. Domnívám se, že všechno je možné i právě díky této schopnosti Ruska se postavit na zadní a nenechat se semlít v tom ekonomicko-mocenském masomlejnu. Poslední roky několik vynikajících ruských sportovců předčasně skončilo svoji kariéru a vstoupilo do politiky. Domnívám se, že právě tímto krokem pro osud světového sportu… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Aleš
13. 8. 2020 9:59

„Po Miloševičově osudu a záchraně Assada a Sýrie…“
Bienvenido! Nezapomeň na Venezuelu, na Madura, na neblahý osud guajda, na zpackaný státní převrat (minulý týden zajaté us-agenti dostali 20 let na tvrdo) a na smutného boltona…. Ty se chceš polepšit – to se ti, chlapečku, jen tak nepovede :-)
Amíci podělali ve světě vše co se dá. A nedá.

Aleš
Aleš
13. 8. 2020 8:50

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Putin-oznamil-svetu-ze-Rusove-maji-vakcinu-proti-covid-19-Cesky-biochemik-se-neudrzel-Fraska-633353
Známý rusofob Boris Cvok alias český biochemik Boris Cvek osočuje ruskou vědu z mafiánských praktik. Asi si za evropské granty pořídil nějakej silnej matroš.