Cenzura na YouTube

YouTube zablokoval opoziční ukrajinské kanály ZIK, 112, NewsOne a První nezávislý na území Ukrajiny.

Podporu lajkem můžete vyjádřit zde:

 
4.2 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
25. 4. 2021 16:00

Nejen na Haliči.

Zrušení YouTube kanálu RaptorTV.cz – cenzura sociálních sítíŽarko Jovanovič 26 února, 2021 ČlánkyRaptor TV Leave a comment 742 Views

Cenzoři YouTube zrušili hlavní účet RaptorTV Live.
Důvodem bylo šíření příspěvků Prof. Berana o účincích léku Isoprinosine při léčbě Covid19 a příspěvku poslance Volného o úspěšné aplikaci léku Ivermektin v souvislosti s léčbou Covid19 v nemocnici Bratislavě.
Zrušení You

Bety
Bety
25. 4. 2021 16:32

Svoboda slova je na prvním místě – anebo není???
Nebo je to jen takový ideál, který je účelově používán, když se to hodí.
Ukrajina ho teď zřejmě nepotřebuje, tak jí YouTube operativně přispěchal na pomoc, že?

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 4. 2021 20:31

Neuvěřitelně statečná žena! Jelena Lukaš v přímé diskusi (dost vypjaté) doslova likviduje žvanivé Zelenského „Sluhy lidu“… Často úplně proti všem… Bez zdatného spoluhráče…sama… Tvrdé a podložené obvinění klauna p-REZIDENTA „míru“… Obhajoba Donbasanů, Minských dohod, Tvrdá obvinění „Pravoseků“, „Majdanu“, „armády“… Jak p-REZIDENT který nebyl na základní voj. službě podepisuje návrhy zákonů o možnosti mobilizace žen… Mladý klaun „Alexej“ tvrdící, že je třeba „potlačit na RF, že Putinskij režim už už padne…že realizace Minských hodnot by znamenala ztrátu regionů separatistů…snaha změnit válku RF-Ukrajina v „opravdovou občanskou válku“… absurdní zaplacený mladý sr.áč… Klobouk dolů!! Od 16 minuty masakr… :-) ЛУКАШ ЖОРСТКО РОЗНОСИТЬ „СЛУГ… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Martin (už bez taky m)
26. 4. 2021 20:08

Výběr veřejných vystoupení… Pokračování fantastické statečnosti právničky Jeleny Lukaš, Se „sorosjaty“ se vůbec nemaže. O koloniální závislosti Ukrajiny, o neustálém lhaní státní moci, donekonečna se táhnoucí výmluvy, banky a podniky pod dozorem zahraničních „poradců“… Odmítání „komandy Ze…“, lži státní moci… VRAHY z Majdanu J. Lukaš žádá odsoudit – Ukropská moc je naopak chrání… Veřejně se přiznavší vrahy „státní moc“ chrání, bez ohledu na potvrzení expertizami balistiků… obrana členů Berkutu nevinně obviněných a zatčených, VE VĚZENÍ roky BEZ SOUDU… Přesný, profesionální přístup versus žvanivé kecy „komandy Ze“ a Porošenkovských zmetků… Lump Gončarenko má své samolibé lži vepsány ve tváři… Jedno z… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
26. 4. 2021 21:39

Ještě odkaz na velmi statečnou J. Bondarenko Zastání pro ruskojazyčné, proti vnějšímu řízení země, proti bídě a nevzdělanosti, za prosté ukrajince… Jako oponenti indeologizovaní promajdanští fanatici… Hodně ukřičené. ТОП 10 ПЕРЕПАЛОК З ОЛЕНОЮ БОНДАРЕНКО: Словесні баталії у прямому ефірі. НАШ 12.03 https://www.youtube.com/watch?v=TP7TjoTP0Lw Velmi schopný Murajev… O realitě na Krymu, v řízení země, průmyslové výrobě, vzdělání, sociální situaci… O koronaviru a vakcinaci… O ulhané moci, o nedůvěře k vedení země… Za spolupráci s RF, zohledňovat historii a geopolitiku, reálnou situaci… Výborně srovnané, logické myšlení… Názor stovek komentátorů: „Мураев молодец аргументы четкие и понятны такой должен быть глава государства“. МУРАЕВ о возвращении… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 4. 2021 23:31

Уровень жизни украинцев. Деэскалация конфликта. Ток-шоу „ПРОТИСТОЯННЯ“, 23.04.2021. Полное видео
https://www.youtube.com/watch?v=aUSgnSJCK4o

  • prvních 45 min. skvělá J. Bondarenko a tvrdá, racionální a podložená kritika „komandy“ neschopného p-REZIDENTA klauna Zelenského,
  • od cca 1:35 naprostí ŽVANILOVÉ, FANATIČTÍ NACIONALISTÉ A ZAPRODANCI, i fašisté…