Češti rusofilici připravuju atentat na amerycke kolonyzatory

Kura, zas je to všecko na mě, abysem dal všecky data dokupy a zjistil, že se na hrdinne amerycke kolonyzatory chysta cosik horšiho, než v třiašedesatem v Dallasu. Pojďme si teda projit všecko popořadě, aby bylo vidět, že se bliži katastrofa.

Ve čtvrtek 12.3. oznamuje herec v roli Minystra utoku, že mu bylo oznamene, že přes naše uzemi projedu kolonyzatoři. Herec slibuje, že v ponděli to oznami na vladě. Teoretycky by to mělo byt opačně, teda jako že by vlada prvni cosik projednala, schvalila nebo neschvalila a sdělila rozhodnuti straně, kera chce využit naš benzin a asfalt. Ale to už je tady taky zvyk, že se to robi opačně. Vojaci branne moci tu tež vjeli dřiv, než se prezident vratil z jednani v Berlině a Rusi tu vjeli v noci a nosaty Dubček se to dozvěděl praktycky, až ho zhaňaly přislušnice GRU k zatčeni. Tuž buďme radi, že Ameryčani nesu take kurvy, vjedu tady přes den, šefa největši strany neodvezu s sebu (což je škoda) a nezustanu tady na věčne časy, ale enem na tři dni. Tři dni su tak akorat, aby poznali kulinařske dobroty našich hostinskych ještě před tym, než budu muset zavřet kvuli povinnym učtenkam a v mistach ubytovani snad daju zarobit mistnim kurvam, což by se mohlo pozityvně projevit v lokalni ekonomice.

V ponděli 16.3. vlada oznamila, že schvaluje, co ji bylo oznameno. Že by vojenske konvoje v době miru měly jezdit zakryte plachtama a zasadně po cizi ose, tedy na železnici, to je enem taky detail. Ale fčil přichazi ten česky podraz. Misto jedne kolony budu hned tři. A jedna z nich povali přes Bohumin na Ostravu po D47. A to je pruser. Bo ti hrdinni synci, keři uspěšně rozvratili Libyju, Afghanystan, Irak aji Syriju a pomohli na svět Islamskemu statu, netuši, co se tady na ně chysta. Jedna třetina kolony, tedy asi 40 obrněnych autiček, každe o vaze 18 tun teda pojede přes Ostravu. Jak všeci vime, Ostrava je poddolovane, ďurave město, kde všecko pada, včetně mostu. A proto na take mosty nesmi vjižďat nic nad 3,6 tuny. Jak to asi dopadne, když na most, kery unese enem 3,6 tuny, vjede štyrycet aut po osumnacti tunach, si dovedete představit. Všeci kolonyzatoři spadnu aji s mostem a zmizi kajsik v podzemi dolu Šverma. Přemyšlam, jestli to neorganyzuje Železny jako pomstu za Novu. Takhle by Ameryčanum zpusobil škodu a ještě byzme vyhrali arbitraš za zbulane mosty, a konečně by je Ameryčani pořadně postavili.

Srandovni je, že mluvči kolonyzatoru prohlasil: „Konvoj má ukázat schopnost severoatlantické aliance se pohybovat přes hranice a území spojeneckých států,“ Ale to synci testovat vubec nemusite. Dokonce ještě když egzystovala naša armada, tak Wehrmacht aji Krasnaja Armija už davno otestovaly prostupnost našich hranic. Nehledě k temu, že fčil žijeme v tym šanghajskem prostoru, takže hranice su fakt prostupne.

Jedine, co mi ale z cele te tragicke trasy vyplyva, že Ameryčani trenuju ustup z bojišťa. Když se podivate na mapu, je to jednoznačne. Propaganda Jozefa Geblsa podobny postup označovala slovy: „Naši vojaci se přesunuli do předem připravenych pozic.“ A my zme věděli, že dalši kus uzemi je pro Adolfa ztraceny.

Enem se bojim teho, že až se zbyli kolonyzatoři dostanu na bavorsku hranicu, tak je jacisi mistni bavoršti fanatyci zablokuju, a chudaci ameryčti budu muset zustat u nas v Rozvadově. A to by bylo smutne, bo z vlastni zkušenosti vim, že v Rozvadově su enem trpajzlici, Vitmanci a nejškaredši kurvy z cele středni Evropy. A to bysem tym synkum ameryckym fakt nepřal.

Ladislav Větvička, hlasatel miru a valky, Mlada Fronta Fčil

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
tožtak
tožtak
22. 3. 2015 13:56

Nechápu proč se nevrací po stejné trase, kterou jeli na cvičení. :-)
Větva má s tou 3.5 t značkou dobrý nápad. Už vidím jak u každýho mostu stojí kolona a dumá jestli je to unese ….

hudryper
hudryper
22. 3. 2015 14:45

Milý Větvičko, nemusíš mít tak samozřejmou pravdu pokud se týče doby,po kterou by chtělo panstvo z Pentagonu využívat nově rekonstruovaná kasárna v ČR. Ber to tak,že se pár stovek Amíků přesvědčí o tom,že by jim tu bylo lépe než jinde. Než se člověk rozhodne o svém novém bydlišti,pořádně si ten objekt prohlédne,ne ? To dá přece rozum. A ten transport obrněnců není „návrat“ na jejich původní stanoviště,nýbrž rádoby utajené přemístění této techniky z Norska,kam bylo údajně celý rok masívně přiváženo z USA,nebo možná i odjinud, do prostoru střední Evropy. Prostě jsou důkladní a připravují se na válku,o které jsou přesvědčeni,že… Číst vice »

bmw525i
bmw525i
22. 3. 2015 14:56

Ale no tak, přeci tak blbej nemůže být ani vylízaný zelený mozek, že by si tu trasu předem nenaplánovali. To je přeci standard pro jakýkoliv přesun ať již vojenské techniky, nebo v civilních podmínkách tzv. nadměrného nákladu. Já tedy nějak zvlášť Ostravu neznám, (i když jsem tam několikráte byl), ale nemyslím, že na hlavních průjezdních trasách budou nějaké mosty s nosnosti do 3,5 t. To by tam nemohly jezdit ani klasické návěsové soupravy (počítejte náklad 24 tun + prázdná souprava a jste na 30 tunách).

mirror
mirror
22. 3. 2015 15:28

Myslím, že když pojedou po dálnici přes Bohumín, tak je běžný občan uvidí až ve Vyškově. Řidiči budou na kolonu nadávat, ale předjet půjde, protože dálnice z Bohumína má dva jízdní pruhy, od Hranic po Přerov dokonce tři. Přes Ostravu si netroufnou, protože by zabloudili a v Přívoze pod železničním mostem možná ani neprojedou. Horší to bude na dálnici D1 do Prahy. Tam je budou proklínat. To hlavní už bylo dosaženo. O průjezdu se diskutuje a vůbec není jisté, kolik je tady lidí pro Američany. To asi ideologickému dozoru neujde. Já osobně doporučuji, aby místo vojáků posílali do Česka lektory… Číst vice »

Béda
22. 3. 2015 15:56

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Oligarcha-ktery-pry-zacal-valcit-s-Porosenkem-Takovy-politicky-zivotopis-jste-nejspis-jeste-necetli-367405 Z článku:“… Europoslanec Ransdorf popisuje, proč v posledních dnech značně eskalovalo napětí na Ukrajině. Před několika týdny se totiž objevilo zjištění, že z ropovodu Oděsa-Brody mělo být ukradeno více než 600 tisíc tun technické ropy. V reakci na to parlament prohlásil závod UkrTransNafta, který ropovody spravuje, závodem státně důležitým, který musí být vlastněn a kontrolován ukrajinským státem. Následovalo něco neuvěřitelného. Do závodu vtrhl Ihor Kolomojskij, známý oligarcha z Dněproptrovska a jeden z nejvlivnějších na celé Ukrajině. Státní ropný podnik měl přes dosazené manažery ovládat již dříve, ale nyní se jeho podřízení před státním dozorem v sídle firmy zabarikádovali. Vyjednávat… Číst vice »

Béda
22. 3. 2015 16:50

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Protesty-proti-prujezdu-vojsk-USA-jsou-pry-propaganda-A-tim-ministr-Stropnicky-v-Partii-zdaleka-neskoncil-367387 „… Hosty nedělní Partie FTV Prima byli ministr obrany Martin Stropnický (ANO) a předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik. Debatovali o průjezdu konvoje NATO přes Českou republiku. Podle Stropnického se to moc nafukuje, jakékoli zpochybňování našeho dobrovolného členství v NATO navíc považuje za nebezpečné. Kováčik naproti tomu tvrdil, že nejsme v NATO tak úplně dobrovolně a varoval před totalitou. Následně se pánové přeli o Ukrajinu, Rusko i prezidenta Zemana…“Je to spojenecké ubezpečení, že Aliance funguje a je akceschopná,“ prohlásil hned na úvod Stropnický s tím, že k přesunu vojsk nedochází poprvé, jen se to dřív dělo jinými cestami než… Číst vice »

zedd
zedd
22. 3. 2015 20:19

Navrhuju slavnostně otevřít Blanku, kolonu navést dovnitř a odpálit všechna ústí tunelu – pokud ovšem sám nezkolabuje.

Am2
Am2
22. 3. 2015 20:53

Nápis, který se při průjezdu vojsk NATO nikde neobjeví: MÁME VÁS RÁDI! JSTE LIDÉ! JSTE SILNÍ, ODVÁŽNÍ A SCHOPNÍ MUŽI! Nemáme ale rádi vaše mocipány, kteří zneužívají vaší vojenské poslušnosti pro své geopolitické hry, které začínají false-flag iniciačními událostmi, a končí hospodářsky zlikvidovanou zemí a miliony mrtvých civilistů. A když se po letech vrátíte domů a máte nadbytek času si zjistit, koho jste to vlastně zabíjeli a za koho jste ve skutečnosti byli ve válce, pak pácháte „syndromové“ sebevraždy. Převrat na Ukrajině nebylo přání obyvatel Ukrajiny, ale byl to převrat organizovaný USA a to několik let dopředu a s náklady… Číst vice »

r.m.
r.m.
22. 3. 2015 21:07

bmw525i napsal
nemyslím, že na hlavních průjezdních trasách budou nějaké mosty s nosnosti do 3,5 t.

Původně měli nosnost jinou a ta je i na mapách. Na místě pak bude doplňkové dopravní značení se skutečným údajem.
Infrastruktura postavená v 90. letech i za 300 mld. tehdejších!! korun z důchodového účtu už zestárla)))

Béda
23. 3. 2015 15:59

Právě jsem se dověděl, že prý zastavit a dělat obstrukce americkému humanitárnímu kordonu v ČR chtějí místní MÍROVÍ ŠTVÁČI. (štvou lidi k míru)