Chovanci na vnitru otočili kormidlo (V.)


Jak víte z předminulé porady, naším úkolem je postupně proniknout do týmu připravujícího hlavní zprávy, pak neutralizovat naprosto neschopné vedení současné české veřejnoprávní TV a dostat se na klíčové informační pozice na Kavčích horách.


Milí soudruzi a soudružko,

vítám vás na pravidelné pracovní poradě našeho vnitráckého týmu ministra Chovance chránícího tu správnou českou demokracii. Zrádce z našich řad opět vynesl minulou poradu. Na tom nechutném webu se objevil zápis z minulé porady pod názvem Chovanci na vnitru začali myslet, viz zpráva agenta Nováka. Dokud tohoto teroristu v našich řadách nechytí, nezbývá než normálně pracovat. Takže dělejme naši práci a modleme se, aby tento kritický stav vynášení reálných mediálních informací a analýz netrval dlouho.

Jak víte z předminulé porady, naším úkolem je postupně proniknout do týmu připravujícího hlavní TV zprávy. Pak bude třeba neutralizovat naprosto neschopné vedení současné české veřejnoprávní TV a dostat se na klíčové informační pozice na Kavčích horách. Podívejme se střízlivě na naše možnosti.

  • Současná parta prozápadních TV je odkecaná tím, že lezla do zadku agendě korporátek na straně Clintonové. Tito nešťastníci zatím ještě tančí na palubě Titaniku a plivou na Zemana, ale jejich loď jde ke dnu. Ti chytří už otočili a přestali vykládat o Rusku úplné nesmyly a lžou už jen na půl plynu. Ale jejich čas vypršel a je dobré to vědět.
  • Další věc je změna ideologické agendy v USA. Alternativní pravice podporující Trumpa obdivuje Putina jako silného národního vůdce, který zkrotil korporace, dosáhl ekonomické stability a díky brilantní zahraniční politice Lavrova a spol. vytvořil z Ruska opět globální velmoc. Bílá Amerika chce dělat totéž. Buďme rádi, že Jandové a pitomci kolem TV a současných politických stran tuto věc prozatím nejsou schopni vidět. Stačí, když ji víme a známe my a dovedeme se podle ní včas a moudře zařídit.
  • Přijde i zásadní změna v české politice. Po letech privatizačních zlodějen už není co krást a musí se začít dbát na zájmy státu. To zatím dělají jenom Zeman a Babiš. Staré gardě odzvonilo a je dobrá jedině pro současné bezhlavé neoliberální rytíře v české telce.
  • Proto je třeba abychom vsadili na jiné koníky a měli oči na šťopkách. Musíme vědět, kdo je schopen efektivně a schopně bránit národní zájmy, a tomu nabídneme naše analytické služby.
  • Za další a zásadně je třeba postupně definovat českou státnost. Politická reprezentace současnosti představuje v Česku stádo pitomců, které chňapá po každém kousku trochu slušné ideologie. Nikdo z voličů jim už dávno nevěří, jsou schopni prodat kohokoliv za cokoliv a ideologie v době megazlodějen levice a pravice přestaly fungovat. Ale právě proto, že nefungují, ten kdo s nějakým funkčním opiem mas přijde, bude mezi slepci jednookým králem.
  • Poslední věc se týká našich skutečných nepřátel, což jsou analytické weby s vlastními pisateli. Píší málo, kvalitně, používají západní zdroje, dokonce i americké. Jejich agenti rozumějí politice, sociální realitě, ekonomii. A bohužel vědí i to, co jsem vám teď řekl. Na tyto weby musíme útočit skrze koncept kulturní hegemonie, viz minulou schůzi.

Takže pánové, do práce. Za prvé, každý z vás dostane ke studiu jednu sekci odborné literatury k určitým problémům, kterým se tyto analytické weby věnují. Korporátní média a TV mohou být hloupější než tyto weby, ale my nikoliv. Kdo z vás chce svou kariéru vsadit na to, že potrvá linie dosavadního protiruského psaní a spinningu v linii Merkelové a EU, tak se může na tyto politické koně posadit. S mými politickými zkušenostmi a vcelku bohatou kariérou ve státních službách vám mohu říci, že já to dělat nehodlám. Ale rád bych těmto nadšencům připomněl klasickou pravdu, že poletí z tohoto úřadu společně s nimi.

A nyní k tomu, co bude třeba spinovat v následujících obdobích. Krušné bude odkrytí masových hrobů a mučíren v Aleppu, které provozovali i naši hoši bojující za západní demokracii proti tomu mučiteli Asadovi. Další problém bude otočení americké obchodní politiky, která začne hájit své vlastní zájmy a hodí přes palubu nevýhodné korporátní smlouvy typu NAFTA, TTP a TTIP. Zdejší mediální plebs musí tuto linii ještě nějakou dobu sledovat, protože slouží na povel korporátek a mnozí z bývalých českých privatizátorů mají peníze v daňových rájích, ergo pod kontrolou amerických bank a tajných služeb. Tento aparát pochopitelně ještě slouží clintonistům, tak je potřeba být opatrný. Ale v každém případě bychom měli být první, kdo bude stát za Trumpem v jeho obraně národních ekonomických zájmů. Pak je ale jasné, že náš jediný efektivní spojenec je prezident Zeman. Tomu budeme sloužit zcela určitě. Být v této pohnuté a zcela nevypočitatelné době zadobře se všemi třemi hlavními světovými vůdci znamená, že na Hradě sedí náš člověk.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments